Arama

Hotmail / MSN adresleri dışındaki adreslerle MSN Oturumu Açma - Sayfa 7

Güncelleme: 5 Ağustos 2015 Gösterim: 632.999 Cevap: 162
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
29 Ocak 2008       Mesaj #61
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
Turx adlı kullanıcıdan alıntı

işleri zaten ff den yapıyorum. otorum kapalı. @ahmetcakir.com da benim zaten. sorun kendi alanadımdan msn alamamam

O halde Internet Explorer'a geçip deneyiniz. "Bu adres kullanımda" uyarısı veriyor, oturum açmayı denediniz mi peki?
Sponsorlu Bağlantılar
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Turx - avatarı
Turx
Ziyaretçi
29 Ocak 2008       Mesaj #62
Turx - avatarı
Ziyaretçi
evt. denedim giriyor..

Sponsorlu Bağlantılar
Hesap bilgilerini girin

Oturum açtığınız hesapta bazı gerekli bilgiler eksik. Oturum açma işlemini tamamlamak için aşağıdaki bilgileri girin.

diyor.

gerekli olan bütün alanları dolduruyorum ancak bu seferde...

Hesap bilgilerini girin

Bilgileriniz güncellepştirilirken hata oluştu. Bilgiler kaydedilmiş veya kaydedilmemiş olabilir. Sürece devam etmek için lütfen yeniden oturum açın.

diye bir hata veriyor...

messenger ı açıyor girmeye çalışıyorum onda ise 80048826 hatasını alıyorum...

domains.live.com adresine bütün hesaplarıma giriş yapıp baktım domainim ekli değil...
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
29 Ocak 2008       Mesaj #63
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
Turx adlı kullanıcıdan alıntı

evt. denedim giriyor..

Hesap bilgilerini girin

Oturum açtığınız hesapta bazı gerekli bilgiler eksik. Oturum açma işlemini tamamlamak için aşağıdaki bilgileri girin.

diyor.

gerekli olan bütün alanları dolduruyorum ancak bu seferde...

Hesap bilgilerini girin

Bilgileriniz güncellepştirilirken hata oluştu. Bilgiler kaydedilmiş veya kaydedilmemiş olabilir. Sürece devam etmek için lütfen yeniden oturum açın.

diye bir hata veriyor...

messenger ı açıyor girmeye çalışıyorum onda ise 80048826 hatasını alıyorum...

domains.live.com adresine bütün hesaplarıma giriş yapıp baktım domainim ekli değil...

Hesap bilgilerini girmeyi farklı tarayıcılarda denediniz mi? Sonuç alamıyorsanız sorun karşı tarafta demektir. MSN Support'a ulaşmayı deneyebilirsiniz.

https://support.live.com/eform.aspx?productKey=wlid&ct=eformts
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Turx - avatarı
Turx
Ziyaretçi
29 Ocak 2008       Mesaj #64
Turx - avatarı
Ziyaretçi
evt. ff ,opera ve exporler ile denedim aynı sorun.. şu msn in bi telefon numarası yok mu ?
AtLantis1984 - avatarı
AtLantis1984
Ziyaretçi
30 Ocak 2008       Mesaj #65
AtLantis1984 - avatarı
Ziyaretçi
Ya aRkadasım bu uyarı qeLiyor ben farklı bi web sitesi uzantılı msn acmak istedim ama oLmadı 2. adımdan sonra bu uyarı qeliyor

E-posta adresinizi ve parolanızı oluşturun

icon err?x5593880 E-posta adresinizin @ simgesinden sonraki bölümü (live.com, hotmail.com, msn.com veya passport.com gibi) "ayrılmış bir etki alanının" parçasıdır. Lütfen başka bir e-posta adresi yazın.

napmam qerek ?
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
30 Ocak 2008       Mesaj #66
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
AtLantis1984 adlı kullanıcıdan alıntı

Ya aRkadasım bu uyarı qeLiyor ben farklı bi web sitesi uzantılı msn acmak istedim ama oLmadı 2. adımdan sonra bu uyarı qeliyor

E-posta adresinizi ve parolanızı oluşturun

icon err?x5593880 E-posta adresinizin @ simgesinden sonraki bölümü (live.com, hotmail.com, msn.com veya passport.com gibi) "ayrılmış bir etki alanının" parçasıdır. Lütfen başka bir e-posta adresi yazın.

napmam qerek ?

Başka bir etki alanına bağlı bir e-posta adresi yazmanız gerek. Msn Thinking

Hangi uzantılı bir e-posta kaydettirmek istiyorsunuz ki?
aGuuuuu - avatarı
aGuuuuu
Ziyaretçi
31 Ocak 2008       Mesaj #67
aGuuuuu - avatarı
Ziyaretçi
Domaini arattırırken burayLa denk geLdim ? sersem.org maiL nasıL aLdın 1. cok merak ediOrm .. SERSEM.ORG DOmaini ßana aitti .. ancak uzatmayı unuttum we yaßancı ßi adam aLmı$tı Msn Wink tekrardan ßenim oLucak ..
turkeylicabbar - avatarı
turkeylicabbar
Ziyaretçi
24 Şubat 2008       Mesaj #68
turkeylicabbar - avatarı
Ziyaretçi
ya birader link yoq
mametusta - avatarı
mametusta
Ziyaretçi
28 Şubat 2008       Mesaj #69
mametusta - avatarı
Ziyaretçi
kardeş E-posta adresini güncelle diyorum 2 saattir güncelliyor diyor bişey çıkmıyor
enis89 - avatarı
enis89
Ziyaretçi
29 Şubat 2008       Mesaj #70
enis89 - avatarı
Ziyaretçi
Benim web sitem var admin@....com diye email kayit ettim cpanel den E mail bolumunden bakabiliyorum admin icin dogrulama mail geldi dogruladim ve baya bu sekil hesabi kullandim sonra domains.live.com adresine kayit oldum bilirsiniz sitenizin uzantisinda mail adresi alinabiliyor orada soyle bir acik gibi birşey var misal administrator-webmaster ve bunun gibi bir cok adres alinabilir onlari iptal edebiliyorsunuz ancak! kontrol edmek gerekiyor... en garip sorun ise admin hesabimi sildim ve tekrar oluşturamadim mail falan gelmedi cpanel den baktim olmadi tekrar domains.live dan kendime admin olarak hesap oluşturdum ve tüm sorunlar ortaya cikti başka kişiler admin@...com u ekleyince bana uyari gelmiyor! Dosya/Araclar/Gizlilik sekmesinde sizi ekleyen kişinin adresini silemessiniz bende tüm adresler silinebiliyor sanki onlar beni silmiş? sadece ben kişi eklersem karşiya uyari geliyor başka birşey gelmiyor dünden beri ugrasiyorum daha cozemedim...