Arama

Hotmail / MSN adresleri dışındaki adreslerle MSN Oturumu Açma - Sayfa 9

Güncelleme: 5 Ağustos 2015 Gösterim: 632.995 Cevap: 162
bugi - avatarı
bugi
Ziyaretçi
30 Temmuz 2008       Mesaj #81
bugi - avatarı
Ziyaretçi
bende bişi soruyum mesela ben @bugi.nfl diye açtım böyle bir domain mi diyolar ne nerden alabilrim ya da böyle bi hesabın gelen kutusunu nası aktifleştirebilirm
Sponsorlu Bağlantılar
velitekinn - avatarı
velitekinn
Ziyaretçi
12 Ağustos 2008       Mesaj #82
velitekinn - avatarı
Ziyaretçi
nası oluo yha bu
Sponsorlu Bağlantılar
efsanevii - avatarı
efsanevii
Ziyaretçi
7 Eylül 2008       Mesaj #83
efsanevii - avatarı
Ziyaretçi
slm hocam ben bir türlü e-postamı doğrulayamadım bana şu yazı çıkıyor ve e-posta adresimede herhengi bir ileti gelmedi passport.net doğrulama hesabını yaparken şu yazıyla karşılaşıyorum icon err?x60113770The e-mail address is already in use. To continue, do one of the following:
  • You may have already signed up with this e-mail address. If you have a hotmail.com or msn.com address, you're already signed up. Sign in now.
  • If you haven't signed up, make sure you typed the address correctly.
  • Someone else may have signed up with your e-mail address. To find out, go here. lütfen yardımcı olun şimdiden tşk.ler....
dipdiver - avatarı
dipdiver
Ziyaretçi
12 Eylül 2008       Mesaj #84
dipdiver - avatarı
Ziyaretçi
merhaba farklı bi adresten mail aldım fakat hotmailimi açamıyorum gelen maillerime bakamıyorum arkadaşlarımla bu adresten görüşebiliyorum fakat gönderdikleri mailleri alamıyorum. adresi doğrulamanız gerekli diyor doğrulama mailini yolluyorum fakat gelen kutusu veya hotmaili açamıyorum her seferinde doğrulama maili istiyor yollandı diyor ama göremiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
16 Eylül 2008       Mesaj #85
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
dipdiver adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba farklı bi adresten mail aldım fakat hotmailimi açamıyorum gelen maillerime bakamıyorum arkadaşlarımla bu adresten görüşebiliyorum fakat gönderdikleri mailleri alamıyorum. adresi doğrulamanız gerekli diyor doğrulama mailini yolluyorum fakat gelen kutusu veya hotmaili açamıyorum her seferinde doğrulama maili istiyor yollandı diyor ama göremiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Microsoft'un sunduğu @live.com, @hotmail.com gibi bir uzantıdan başka bir uzantıyla kaydolursanız, Microsoft bu hesabınız için bir e-posta gelen kutusu sağlamaz. Bu gelen kutusuna siz daha önceden sahip olmalıydınız ya da alabiliyorsanız şimdi öyle bir hesabı ilgili uzantıyı veren sağlayıcıdan açmalısınız. Hotmail / MSN adresleri dışındaki adreslerle MSN Oturumu Açma - Tekil Mesaj - MsXLabs <<< Bu yazıyı devamındaki birkaç yazıyı okuyabilirsiniz.
onurerdil - avatarı
onurerdil
Ziyaretçi
8 Ekim 2008       Mesaj #86
onurerdil - avatarı
Ziyaretçi
YA BENM GELEN KLASÖRÜNÜ AÇINCA OUTLOOK EXPRESS GELİO ORDADA BİŞE YAZMIO YARDIMCI OLUN NOLUR ÇOK LAZIM YA
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
9 Ekim 2008       Mesaj #87
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
onurerdil adlı kullanıcıdan alıntı

YA BENM GELEN KLASÖRÜNÜ AÇINCA OUTLOOK EXPRESS GELİO ORDADA BİŞE YAZMIO YARDIMCI OLUN NOLUR ÇOK LAZIM YA

Sorun olarak nitelendirdiğiniz ve çözümü hakkında yardım istediğiniz şeyi daha açık bir şekilde dile getirirseniz yardımcı olabiliriz.
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
9 Ekim 2008       Mesaj #88
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
onurerdil adlı kullanıcıdan alıntı

Evet böyle olması doğal. Farklı bir e-posta adresi aldığınızda, hotmail tarafından saadece messenger desteği aktif edilir.

Diğer tüm e-posta işlemleri o mail adresini aldığınız yere bağlıdır.

Bu nedenle mail işaretine tıkladığınızda outlook açılıyor. SMTP ayarlarını yaparak, outlook da mevcut adresinizi kullanabilirsiniz.
EmnJan - avatarı
EmnJan
Ziyaretçi
11 Kasım 2008       Mesaj #89
EmnJan - avatarı
Ziyaretçi
OlmuyoR arkadasım olmuyor

Bana biri tam oLarak anlatabılırmı msn wereyım ıstersenız bı yapamadım 3 kere denedım maıl gelmedı
Son düzenleyen EmnJan; 11 Kasım 2008 21:23 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
windchildren566 - avatarı
windchildren566
Ziyaretçi
14 Aralık 2008       Mesaj #90
windchildren566 - avatarı
Ziyaretçi
arkdaslar ben knightonlinede actıgın hesaba yonlendırdım hesap dogrunamadıgı ıcın sıfremı degıstıremıyorum bunun ıcın msn adresını dogrulamam lazım evet ben de konuyu acan arkdasın aynısını yaptım maiil gelmedı banada bunu nasıl yapacaz bır anlatırsa ıyı olacak

maıl hemen gelıyormu yoksa bellı bır sure beklıyormuyuz