Arama

Windows Live Messenger Plus! Türkçe Dil Desteği (Türkçe Yama) - Sayfa 9

Güncelleme: 25 Mayıs 2008 Gösterim: 280.723 Cevap: 134
HiLfigeR - avatarı
HiLfigeR
Ziyaretçi
28 Kasım 2006       Mesaj #81
HiLfigeR - avatarı
Ziyaretçi
ya ben ındrdım ve tarıf edılenlerı yaptım ama olmuo bı turlu bırısı yardm edebılırmıMsn Confused
Sponsorlu Bağlantılar
marser - avatarı
marser
Ziyaretçi
30 Kasım 2006       Mesaj #82
marser - avatarı
Ziyaretçi
Linkler çok iyi çalışıyo, teşekkürler arkadaşlar.
Aynı zamanda türkçe olması da çok hoş.
Sponsorlu Bağlantılar
HiLfigeR - avatarı
HiLfigeR
Ziyaretçi
1 Aralık 2006       Mesaj #83
HiLfigeR - avatarı
Ziyaretçi
ya sılıp tekrar yukledım ama yınede olmuo nerde hata yapıorm bılsem..delırıcemMsn Mad yardım edıck bırı yokmu banaaMsn Confused
dilya - avatarı
dilya
Ziyaretçi
7 Aralık 2006       Mesaj #84
dilya - avatarı
Ziyaretçi
live plus türkçe yama programını dowland edemiyorum.seçeneğiniz nerde bulamıyorum.acil yardım

indiremiyorum....................................
Son düzenleyen dilya; 7 Aralık 2006 14:20 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
virtuecat - avatarı
virtuecat
Ziyaretçi
7 Aralık 2006       Mesaj #85
virtuecat - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
HiLfigeR adlı kullanıcıdan alıntı

ya ben ındrdım ve tarıf edılenlerı yaptım ama olmuo bı turlu bırısı yardm edebılırmıMsn Confused

Alıntı
HiLfigeR adlı kullanıcıdan alıntı

ya sılıp tekrar yukledım ama yınede olmuo nerde hata yapıorm bılsem..delırıcemMsn Mad yardım edıck bırı yokmu banaaMsn Confused

Alıntı
dilya adlı kullanıcıdan alıntı

live plus türkçe yama programını dowland edemiyorum.seçeneğiniz nerde bulamıyorum.acil yardım

indiremiyorum....................................

burada turkce yamayı ındırın daha sonra plus kapalı olmasına dıkkat edın sırasıyla başlat>>bilgisayarım>>yerel disk c>program files>> Messenger Plus! Live>>Languages acılan yere ındırdıgınız dosyadıkı dosyayın ıcındekı buraya atın sonra plus ı calıstırdıgınızda ana ğencereden dil seçenegini türkce yapın
panda69 - avatarı
panda69
Ziyaretçi
7 Aralık 2006       Mesaj #86
panda69 - avatarı
Ziyaretçi
Slm arkadaslar sizlerden bi yardım istiyorum ben msn de iken kim invisible oluyosa onları gormek istiyorum ama bunla ilgili her hangi bi bir scritp bulamadım yardımlarınızı beklıyorum.
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
7 Aralık 2006       Mesaj #87
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
panda69 adlı kullanıcıdan alıntı

Slm arkadaslar sizlerden bi yardım istiyorum ben msn de iken kim invisible oluyosa onları gormek istiyorum ama bunla ilgili her hangi bi bir scritp bulamadım yardımlarınızı beklıyorum.

iLgili Bağlantıyı inceleyiniz..
https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/12138-messenger-plus-livela-cevrimdisi-oturum-acanlari-gorun.html
giyzo - avatarı
giyzo
Ziyaretçi
20 Aralık 2006       Mesaj #88
giyzo - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar msn live i her açtığımda yüklü olmasına rağmen plus görünmüyor ve her defasında yeniden plus eklentisini yüklüyor türkçe dil seçeneğini işaretliyor ondan sonra kullanabiliyorum. Bu konuda yardım lütfen şimdiden teşekkürler. Msn Thinking
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Aralık 2006       Mesaj #89
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
giyzo adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar msn live i her açtığımda yüklü olmasına rağmen plus görünmüyor ve her defasında yeniden plus eklentisini yüklüyor türkçe dil seçeneğini işaretliyor ondan sonra kullanabiliyorum. Bu konuda yardım lütfen şimdiden teşekkürler. Msn Thinking

Eğer küçük ekran kullanıyorsanız

jpgzc8

Plus eklentisini görebilmeniz için baştaki ok işaret'i olan kutucuğa tıklarsanız.görürsünüz plus eklentisini..

jpgon5

buda büyük ekranMsn Wink
McAlper2005 - avatarı
McAlper2005
Ziyaretçi
22 Aralık 2006       Mesaj #90
McAlper2005 - avatarı
Ziyaretçi
süpersin aga eline saglık