Arama

MSN Space - MSN Spaces - Windows Live Space Hakkında Her Şey (MSN Space) - Sayfa 11

Güncelleme: 20 Kasım 2010 Gösterim: 628.788 Cevap: 540
ANTANDROS - avatarı
ANTANDROS
Ziyaretçi
11 Mayıs 2006       Mesaj #101
ANTANDROS - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
sevdabayraktar adlı kullanıcıdan alıntı

ya benim bi sorunum var spacemi bulamıyorum hani üstte my msn space yazması gerekiyo ya o artık yok nerde bulamıyom bana yardımcı olurmusunuz

Ya arkadaşım bir sayfada en az 6-7 kez aynı şey sorulurmu formu okumadan neden yazıosunuz.Space server'ında sorun var biraz bekliceksiniz arkadaşım maalesef
Sponsorlu Bağlantılar
sevdabayraktar - avatarı
sevdabayraktar
Ziyaretçi
11 Mayıs 2006       Mesaj #102
sevdabayraktar - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadasım benim spacemle ilgili baya büyük bi sorunum var ve burdaki bilgiler işime yaramıyo bana acilen yardımcı olurmusun
Sponsorlu Bağlantılar
ANTANDROS - avatarı
ANTANDROS
Ziyaretçi
11 Mayıs 2006       Mesaj #103
ANTANDROS - avatarı
Ziyaretçi
Sorunu söyle arkadaşım kesinlikle yardımcı olabilecek birileri çıkacaktır
cebecicihan - avatarı
cebecicihan
Ziyaretçi
15 Mayıs 2006       Mesaj #104
cebecicihan - avatarı
Ziyaretçi
Evet arkadaşlar son 1 haftadır spacelere giremiorz..biz kullanıcılar kullanıcı adı ve şifreyle giriorz ama..diğer arkadaşlarımız bakamıolar..genel bi sorun galiba.

Buraya lütfen dikkat..arkadaşlar gerekirse seveseve yardımcı olurum..Ama benmde bi takım sorunlarım var..
4 tane media player oluşturdum..
Ne güsel dimi..ama sorun şurda ;

-Herhangi bir media player kutucuğuna bir url yapıştırıorm ama..Yapıştırdığım url Bütün media player kutucuklarını etkilio ve bütün media playerdeki url'ler aynı oluo

Lütfen bana yardımcı olurmusunuz ??
Son düzenleyen cebecicihan; 15 Mayıs 2006 21:12 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
cebecicihan - avatarı
cebecicihan
Ziyaretçi
15 Mayıs 2006       Mesaj #105
cebecicihan - avatarı
Ziyaretçi
Bu forumun sayesinde bu sorun dışındakiler hakkında sizlere yardımcı olabilirim..
İsteyenlere msn adresimide verebilirim..

Lütfen !!!
ANTANDROS - avatarı
ANTANDROS
Ziyaretçi
16 Mayıs 2006       Mesaj #106
ANTANDROS - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
cebecicihan adlı kullanıcıdan alıntı

Evet arkadaşlar son 1 haftadır spacelere giremiorz..biz kullanıcılar kullanıcı adı ve şifreyle giriorz ama..diğer arkadaşlarımız bakamıolar..genel bi sorun galiba.

Buraya lütfen dikkat..arkadaşlar gerekirse seveseve yardımcı olurum..Ama benmde bi takım sorunlarım var..
4 tane media player oluşturdum..
Ne güsel dimi..ama sorun şurda ;

-Herhangi bir media player kutucuğuna bir url yapıştırıorm ama..Yapıştırdığım url Bütün media player kutucuklarını etkilio ve bütün media playerdeki url'ler aynı oluo

Lütfen bana yardımcı olurmusunuz ??

Media player 2 tanede olsa 500 tanede olsa hepsi aynı olur bunun için kaynak kodunu açıp tektek değiştirseniz bile hiçbirşey yapamazsınız ki ben denedim olmadı Msn Happy tek bir media player koyabilrsiniz ama alternatiflerde var özel media playerlar ses içinde blog sesleri kullanılabilir forumda ilgili bilgi mevcut arkadaşlar kolay gelsin
gencdafunk - avatarı
gencdafunk
Ziyaretçi
18 Mayıs 2006       Mesaj #107
gencdafunk - avatarı
Ziyaretçi
msn space alanlarına ulaşamıyoruz msn messenger 7.5 kullanıyorum ve de msn today, my space alanım görünüyodu 8.0 ı kurdum görünmemeye ve space alanıma ulaşamadım ayrıca parola ve space url mi değiştirdim yine de fayda yok bu genel sorun ama acil cevap bulabilirsek güzel olcak
cebecicihan - avatarı
cebecicihan
Ziyaretçi
18 Mayıs 2006       Mesaj #108
cebecicihan - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ANTANDROS adlı kullanıcıdan alıntı

Media player 2 tanede olsa 500 tanede olsa hepsi aynı olur bunun için kaynak kodunu açıp tektek değiştirseniz bile hiçbirşey yapamazsınız ki ben denedim olmadı Msn Happy tek bir media player koyabilrsiniz ama alternatiflerde var özel media playerlar ses içinde blog sesleri kullanılabilir forumda ilgili bilgi mevcut arkadaşlar kolay gelsin

Çok sağol arkadaşım..bende üzülüodum sorun bende diye ama bende diilmiş..

Neyse artık şarkı listesi yapıp öyle çaldırıcas şarkılarımızı ! !

Msn Happy Msn Happy Msn Happy Msn Happy Msn Happy Msn Happy Msn Happy Msn Happy Msn Happy Msn Happy Msn Happy Msn Happy Msn Happy Msn Happy Msn Happy Msn Happy Msn Happy Msn Happy Msn Happy Msn Happy Msn Happy
SenNaToR - avatarı
SenNaToR
Ziyaretçi
25 Mayıs 2006       Mesaj #109
SenNaToR - avatarı
Ziyaretçi
ya ben şarkı url si bulamıyom bana biri yardımcı olabilirmi acaba Msn Thinking
LyKe - avatarı
LyKe
Ziyaretçi
25 Mayıs 2006       Mesaj #110
LyKe - avatarı
Ziyaretçi
msn spacemi açmama rağmen arkadaşlarım göremiyor Msn Sad bende kendi msn resmime tıkladıgımda bana msn space ile webde kendi alanınıza sahip olun diyo Msn Sad permissionsa tan da ayar yaptım ama haşa olmasdı 2 dündür uraşıyorum biri bana yardımcı olsun lütfenMsn Sad Msn Sad Msn Sad