Arama

MSN Space - MSN Spaces - Windows Live Space Hakkında Her Şey (MSN Space) - Sayfa 17

Güncelleme: 20 Kasım 2010 Gösterim: 628.800 Cevap: 540
sami_a44 - avatarı
sami_a44
Ziyaretçi
22 Temmuz 2006       Mesaj #161
sami_a44 - avatarı
Ziyaretçi
mrb. benim spacesim
ya mediaplayer
Sponsorlu Bağlantılar
de müzik çalmıyor. acil yardım lütfen
Son düzenleyen Blue Blood; 22 Temmuz 2006 01:54 Sebep: Reklam Yapmayın.
loveboy88 - avatarı
loveboy88
Ziyaretçi
22 Temmuz 2006       Mesaj #162
loveboy88 - avatarı
Ziyaretçi
YA ARKADASLAR PAYLASIM ICIN TSK EDERIM DE BIR SORUNUM VAR AMA DAHA CEVABINIZI ALAMADIM ... DEDIM KI BENIM MSN SPACENIN BLOG KISMINA BISEYLER EKLEDIM VE EDIT YOUR SPACEYE BASTIGIM DA O EKLEDIGIM SEYLER ANA SAYFADA GORUNMUYOR BUNU NASIL DUZELTEBILIRIM ANA SAYFADA GORUNMESI ICIN YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM VE MUMKUNSE CEVABI MAİLE ATARSINIZ MEMNUN OLURUM.... sımdık bye
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen Blue Blood; 22 Temmuz 2006 01:48 Sebep: Mail Adresi Vermek Yasaktır.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Temmuz 2006       Mesaj #163
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
loveboy88 adlı kullanıcıdan alıntı

YA ARKADASLAR PAYLASIM ICIN TSK EDERIM DE BIR SORUNUM VAR AMA DAHA CEVABINIZI ALAMADIM ... DEDIM KI BENIM MSN SPACENIN BLOG KISMINA BISEYLER EKLEDIM VE EDIT YOUR SPACEYE BASTIGIM DA O EKLEDIGIM SEYLER ANA SAYFADA GORUNMUYOR BUNU NASIL DUZELTEBILIRIM ANA SAYFADA GORUNMESI ICIN YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM VE MUMKUNSE CEVABI MAİLE ATARSINIZ MEMNUN OLURUM.... sımdık bye

Sanirim Cevabimi Görmediniz...
Alıntı
L.a.D.y adlı kullanıcıdan alıntı

"Edit My Space" Tikladiginizda Düzenleyebilirsiniz Space'inizi.
Space'iniz Sadece Size Öyle Görünür (,Space'inize Bakanlara Degil). "Preview My Space" Tikladiginizda ise Baskalarinin Sizin Space'ini Gördügü Gibi Görürsünüz.

Son düzenleyen Blue Blood; 25 Eylül 2006 14:58
MERAL.M - avatarı
MERAL.M
Ziyaretçi
22 Temmuz 2006       Mesaj #164
MERAL.M - avatarı
Ziyaretçi
yakın zamanda pc değiştirdim ve yeni pc de, spacesemda yaptığım hiçbir ekleme ve değişiklik bende görünmüyor.her zaman ki gibi kaydediyor ve edit my space diyorum.başka pc ye geçtiğimde görüyorum ama benim pc de sanki hiçbir değişiklik yapılmamış gibi .bilgisayarda bi sorun var galiba ama ne ki?

pardon ya ,edit my space değil preview my space diyince eklemeler görünmüyo,yanlış yazdık ,rezil oldukMsn Embarrassed
Son düzenleyen Blue Blood; 22 Temmuz 2006 22:09 Sebep: Mesajlarınız otomatik olarak birleştirilmiştir.
mırro - avatarı
mırro
Ziyaretçi
24 Temmuz 2006       Mesaj #165
mırro - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR!! HER HANGİ Bİ ŞARKININ URL SİNİ BANA öğrenebilirmiyim
MERAL.M - avatarı
MERAL.M
Ziyaretçi
26 Temmuz 2006       Mesaj #166
MERAL.M - avatarı
Ziyaretçi
II-IHH DEDİĞİNİ YAPTIM ,GENE OLMADI
ANTANDROS - avatarı
ANTANDROS
Ziyaretçi
11 Ağustos 2006       Mesaj #167
ANTANDROS - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
MERAL.M adlı kullanıcıdan alıntı

II-IHH DEDİĞİNİ YAPTIM ,GENE OLMADI

Bilgisayarının cookie ayarlarına bak olmazsa bütün cookielerini sil(document and settings/cookie) ondan sonrada firewall ayarlarınla ilgilen yada direkman devre dışı bırak,internet seçeneklerindeki gizlilik ayarların çok yüksek olabilir hiçbiri işe yaramıyorsa internet cafelere düşcek yolunMsn Happy
ghost1555 - avatarı
ghost1555
Ziyaretçi
12 Ağustos 2006       Mesaj #168
ghost1555 - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR HERŞEY İYİ ÇOK GÜZEL AMA BENİM SPACE AÇILMIYO LİVE SPACE OLARAK AÇILMIYO DELİ OLUCAM BANA YARDIMCI OLUN LÜTFEN
loko - avatarı
loko
Ziyaretçi
13 Ağustos 2006       Mesaj #169
loko - avatarı
Ziyaretçi
sevgili arkadaşlar ben space'me girmek istediğimde beni ilk önce Windows Lıve Messenger ID ekranına yönlendiriyor..Daha sonra adresimi ve şifremi yazdığımda ekranda şöyle bir uyarı çıkıyor..
Space Not Available
Sorry, we are unable to complete your task at this time. The Windows Live Spaces service is experiencing difficulties. Please try your task again later.

Bu sorunu nasıl aşarım ?Ne yapmam gerekiyor..Yardımcı oursanız çok sevinirim..
SenNaToR - avatarı
SenNaToR
Ziyaretçi
15 Ağustos 2006       Mesaj #170
SenNaToR - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar mp3 urlsi bulmakta zorluk çekiyorsanız Free MP3 downloads @ KOHit.net burası yabancı mp3 sitesi ve urller tam istediğimiz gibi hemen hemen herşey var (türkçe yok Msn Sad ) umarım işinize yarar.