Arama

MSN Space - MSN Spaces - Windows Live Space Hakkında Her Şey (MSN Space) - Sayfa 21

Güncelleme: 20 Kasım 2010 Gösterim: 628.790 Cevap: 540
I3uz_KaLpLi - avatarı
I3uz_KaLpLi
Ziyaretçi
25 Eylül 2006       Mesaj #201
I3uz_KaLpLi - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
YOL adlı kullanıcıdan alıntı

ZİYARETCİ DEFTERİNİ ACAMIYORUM HER ŞEYİ UYGULAYAMIYORUM CÜNKÜ SİGN OUT --TAN SONRAKİ PREVİER MY SPACES DİYE Bİ ŞEY GÖREMİYORUM CEVAP YAZAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM ..TŞK.

asuc8
Alıntı
esmerim_220_ adlı kullanıcıdan alıntı

spaceimi açınca Space Not Available diyo yardım lütfeeeeeen

Servis dışıymış yeniden denemen gerekiyomuş.
Sponsorlu Bağlantılar
skut - avatarı
skut
Ziyaretçi
25 Eylül 2006       Mesaj #202
skut - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba
Yaklaşık 1 hafta önce ismimin yanında görülen sarı yıldız kayboldu ve tüm ayarları kontrol edip düzeltmeme rağmen bir türlü yıldızı çıkartamıyorum.
Sponsorlu Bağlantılar
Tüm seçeneklerde "everyone" işaretli ama yıldızı ne kişilerim görebiliyor ne de kişi kartımda görülüyor.
Yardım lütfen...Msn Sad
CaptainFC - avatarı
CaptainFC
Ziyaretçi
27 Eylül 2006       Mesaj #203
CaptainFC - avatarı
Ziyaretçi
Herkese selamlar..
şimdi burda anlatılanlar eski msn spaces göre uyumlu sanırım..
live spaces düzenleyenler burdaki kuralları yazınca olmuyor en azından bende olmuyor..
bunun için gerekli açıklmayı ben bulamadım sanırım hangi sayfadan sonra bakmam lazım yoksa burda anlatılanların hepsi live içinde uyumlumudur...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Eylül 2006       Mesaj #204
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
CaptainFC adlı kullanıcıdan alıntı

Herkese selamlar..
şimdi burda anlatılanlar eski msn spaces göre uyumlu sanırım..
live spaces düzenleyenler burdaki kuralları yazınca olmuyor en azından bende olmuyor..
bunun için gerekli açıklmayı ben bulamadım sanırım hangi sayfadan sonra bakmam lazım yoksa burda anlatılanların hepsi live içinde uyumlumudur...

Ilk sayfalar MSN Spaces icin gecerli, daha sonra ki sayfalarda hem MSN Spaces hem de Live Spaces ile ilgili, karisik yani. Live Spaces icin pek aciklama yok sanirim. MSN Spaces ya da Live Spaces ile ilgili bir sorunuz varsa bu konu altinda belirtebilirsiniz.
CaptainFC - avatarı
CaptainFC
Ziyaretçi
27 Eylül 2006       Mesaj #205
CaptainFC - avatarı
Ziyaretçi
ee live messenger ile ilgili şeylere bakıyorum ... eski spaces artık yok ki..
biraz daha gezinim ben en iyisi .. bunun bi düzenlemesi olacak mı ? Live spaces ile ilgili bi konu açabilirmiyiz.
I3uz_KaLpLi - avatarı
I3uz_KaLpLi
Ziyaretçi
28 Eylül 2006       Mesaj #206
I3uz_KaLpLi - avatarı
Ziyaretçi
Sen sor arkadaşım bilgimiz dahilindeyse buradan cevap verebilirim.
ezgi_my - avatarı
ezgi_my
Ziyaretçi
28 Eylül 2006       Mesaj #207
ezgi_my - avatarı
Ziyaretçi
lütfen bana bir yardımmm...........
arkadaşalr ben güsel güse spacemi hazırladım. ama listemdekilern yarısnda gözüküyor yarısında gözükmüyor... kimind eyıldz var kimdne yok.zaten ekelr eklemz kimsede çıkmıyor..ya 1-2 satt geçecek ya da 1-2 gün..ya da hiç çıkmıyor.ne yapacağımı şaşrıdım..seçeneklerde NO ONE ya da meseenger işaretli.sanırım ayarlarda bi sorun ama derdime açre bulamadım.lütfen yardıımm.delircem yoksaMsn Cry
I3uz_KaLpLi - avatarı
I3uz_KaLpLi
Ziyaretçi
28 Eylül 2006       Mesaj #208
I3uz_KaLpLi - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ezgi_my adlı kullanıcıdan alıntı

lütfen bana bir yardımmm...........
arkadaşalr ben güsel güse spacemi hazırladım. ama listemdekilern yarısnda gözüküyor yarısında gözükmüyor... kimind eyıldz var kimdne yok.zaten ekelr eklemz kimsede çıkmıyor..ya 1-2 satt geçecek ya da 1-2 gün..ya da hiç çıkmıyor.ne yapacağımı şaşrıdım..seçeneklerde NO ONE ya da meseenger işaretli.sanırım ayarlarda bi sorun ama derdime açre bulamadım.lütfen yardıımm.delircem yoksaMsn Cry

Spacesine gir, Options linkini tıkla açılan sayfada soldakiki options seçeneklerinden Permissions'ı seç ve oradaki ayarı Everyone olarak değiş savele ve çık.

dddqc4
bekmez - avatarı
bekmez
Ziyaretçi
29 Eylül 2006       Mesaj #209
bekmez - avatarı
Ziyaretçi
live spaces de arkaplanı nasıl degiştireceğim...
ezgi_my - avatarı
ezgi_my
Ziyaretçi
29 Eylül 2006       Mesaj #210
ezgi_my - avatarı
Ziyaretçi
saolasn arkadaşım ama zaten everyone işaretliymiş..yine güncelleme yapıyorm yıldz yok.. bazı arkadaşalrımda d açıkmıyo.. napıcam bilmiyorum..

bana yardım edebilecek yok muu....? lütfen arkadaşlar.. şimdi de resm siliyorum.ama kişi kartıma bakınca o resm küçük olarak gözüküyor ama spacemi çaınca sildğim için yok.. yıldızım çıkmıyo..arkdaşlarımn bazılarında gözükmüyor.herkes engellendiğini zannediyor.lütfen yardııımm..Bow
arkadaşlar yok mu bilen yaa
Msn Cry
arkadaşlar ya ..bi tek kişi bile bilmiyormu.zor durumdayım lütfenn

arkadış aç spaceni.sağda üstte customıze var.tıkla oraya.orada themes var.oraya gir..istediğin arka planı seç. daha sonra pencereyi kapadıktan sonra save yap.artık arka planın değişmiştirMsn Wink
Alıntı
bekmez adlı kullanıcıdan alıntı

live spaces de arkaplanı nasıl degiştireceğim...

Son düzenleyen Blue Blood; 30 Eylül 2006 13:58 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi