Arama

MSN Space - MSN Spaces - Windows Live Space Hakkında Her Şey (MSN Space) - Sayfa 22

Güncelleme: 20 Kasım 2010 Gösterim: 628.795 Cevap: 540
netperest - avatarı
netperest
Ziyaretçi
30 Eylül 2006       Mesaj #211
netperest - avatarı
Ziyaretçi
Spacesime swf obje eklemek istiyorum bunun için blogda htmlye tıkladıktan sonra
<div align="center">
Sponsorlu Bağlantılar
<OBJECT classid="clsidMsn Grin27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000"
codebase="<censored>//active.macromedia<censored>/flash2/cabs/swflash.cab#version=4,0,0,0"
ID=myfile WIDTH=400 HEIGHT=200>
<PARAM NAME=movie VALUE="http://falanfilan.com/net2.swf">
<PARAM NAME=quality VALUE=high>
<PARAM NAME=bgcolor VALUE=black>
<EMBED src="http://falanfilan.com/net2.swf" quality=high bgcolor=#003399 WIDTH=400 HEIGHT=200 TYPE="application/x-shockwave-flash" PLUGINSPAGE="<censored>//<censored>macromedia<censored>/shockwave/download/index.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash">
</EMBED>
</OBJECT></div>

kodunu kullanıyorum. Prewiev entry e baktığımda kullandığım objeyi görebildiğim halde publish entry den sonra spacesime baktığımda göremiyorum. acaba koddamı bir hatam var yoksa uygulamada mı. Yardımcı olabilecek kişiye şimdiden teşekkür ederim.
Spaces sayfam
Netperest Ä°s Here
önerilerinizide beklerim.
Son düzenleyen netperest; 30 Eylül 2006 02:51 Sebep: ..
I3uz_KaLpLi - avatarı
I3uz_KaLpLi
Ziyaretçi
30 Eylül 2006       Mesaj #212
I3uz_KaLpLi - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ezgi_my adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar ya ..bi tek kişi bile bilmiyormu.zor durumdayım lütfenn

Biraz sabret ha deyince senin için messenger güncelleme yapacak değil. Gözükür herkeste rahat ol. Relax vs vs. Yazıları okuyan kaçırıldığını flan sanır.
Sponsorlu Bağlantılar
CaptainFC - avatarı
CaptainFC
Ziyaretçi
30 Eylül 2006       Mesaj #213
CaptainFC - avatarı
Ziyaretçi
şimdi arkadaşlar bu kurallar yeni live spaces yükleyenler için geçerli dğeil sanırım..
bununla ilgili bi açıklama yapacak olan yok mu ya..
msn live spaces ile ilgili neler yapabiliyoruz ?
beyza7414 - avatarı
beyza7414
Ziyaretçi
1 Ekim 2006       Mesaj #214
beyza7414 - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaslar tum sayfalara baktım ama kımse sormamıs space mıze gırenlerın ıp sını tam olark kac kişi girdigini ögrenebılıyoruz bunu anladım da space mıze gırenlerın kım olduklarını gormemızın bır yolu var mı mesela zıyaretcı gırdıgınde bıze bır uyarı verse falanMsn Happy)
I3uz_KaLpLi - avatarı
I3uz_KaLpLi
Ziyaretçi
1 Ekim 2006       Mesaj #215
I3uz_KaLpLi - avatarı
Ziyaretçi
Statics bölümünde kimin nereden yönlendirildiği gözüküyor. Geçmiş sayfalarda bunu söylemiş olmamız gerek. Ama sizin sorduğunuz gibi 81.185.55.10 Ip nolu Ahmet, Canan vs vs sizin spacesinizi gezdi diye bişey yok.
martyn161 - avatarı
martyn161
Ziyaretçi
2 Ekim 2006       Mesaj #216
martyn161 - avatarı
Ziyaretçi
SPACE'E MÜİK KOYMAK İÇİN MODULES BULAMADIM YARDIMCI OLURSANIZ SEWINIRIM.
stormex - avatarı
stormex
Ziyaretçi
3 Ekim 2006       Mesaj #217
stormex - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar spacede ki RSS ekleme olayıyla ilgili bir sorum olacaktı.

Benim bildiğim spaceye 1 tane RSS eklenebiliyor. Ben de space me bir tane ekledim. Son dakika haberleri sunan bir sitenin RSS ni. Ama şimdi birkaç tane daha eklemek istiyorum.

Şöyleki benim yönettiğim bir google grubum var. Buradaki iletileri bu yolla (RSS) spacemde yayınlamak istiyorum.

Artı bazı RSS özelliği olan sitelerinde yayınlarını spaceme taşımak istiyorum.

Yani bu işi blog içinde html kodları ile falan yapabilme şansımız var mı?
Varsa örnek kod sunabilir misiniz ?

Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim
ByHufo - avatarı
ByHufo
Ziyaretçi
11 Ekim 2006       Mesaj #218
ByHufo - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Blue Blood adlı kullanıcıdan alıntı

MSN Messenger kişi listenizde bazı arkadaşlarınızın isimlerinin yanında sarı bir yıldız sembolü görmüşsünüzdür... Bunun ne anlama geldiğini merak edenler ve o yıldızdan edinmek isteyenler için bu makaleyi yazıyorum...

MSN Spaces, MSN'in verdiği ücretsiz bir hizmettir... Yararlanabilmek için .NET Passport'a kayıtlı bir hesabınızın olması yeterli... (@hotmail.com, @msn.com vs...)

Bu Space'e (Alan) mesajlar yazıp resimler ekleyebilirsiniz... Space'inizi internet'te herkesin görebileceği şekilde ya da MSN Messenger kişi listenizdeki arkadaşlarınızın görebileceği şekilde ayarlayabilirsiniz... Çevrimdışı olan arkadaşlarınızın önceden eklediği mesajları oradan takip edebilirsiniz... Bazıları bu hizmeti bir nevi günlük olarak kullanıyorlar

Not: İngilizce bilmeyen ve " 'Sarı Yıldız' ne anlama geliyor ? " diyenler için hazırlanmıştır...

* 5. resim için düzeltme... "Buraya Space'İNİZİN başlığını yazacaksınız..." Bu düzeltmeyi dikkate almazsanız işleminiz başarısız olur :p

Etiketler: msn space, msn spaces, live space, live spaces, space, spaces, wlm spaces

allah razı olsun sayende spacem oldu...
CaptainFC - avatarı
CaptainFC
Ziyaretçi
18 Ekim 2006       Mesaj #219
CaptainFC - avatarı
Ziyaretçi
Msn live spaces de bu konuşulanların hiçbiri olmuyor. daha önce space açanlar yaşadı ama yeni kuranlar bu uygulamalardan yararlanamıyor.
busecikcik - avatarı
busecikcik
Ziyaretçi
22 Ekim 2006       Mesaj #220
busecikcik - avatarı
Ziyaretçi
yaaa ben kurmak ıstıom ama kuramı0m ing. fakırı bı ınsan nası yapsın bunu yaaa:'( lüfteeen bana yayydım ediiinMsn Sad