Arama

MSN Space - MSN Spaces - Windows Live Space Hakkında Her Şey (MSN Space) - Sayfa 24

Güncelleme: 20 Kasım 2010 Gösterim: 628.800 Cevap: 540
I3uz_KaLpLi - avatarı
I3uz_KaLpLi
Ziyaretçi
16 Kasım 2006       Mesaj #231
I3uz_KaLpLi - avatarı
Ziyaretçi
Resimdeki ayarları yapman yeterli. Sadece messenger kişilerin ve arkadaşların görecek.

Sponsorlu Bağlantılar
yakalamrw0

MALIBU_62 - avatarı
MALIBU_62
Ziyaretçi
17 Kasım 2006       Mesaj #232
MALIBU_62 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
I3uz_KaLpLi adlı kullanıcıdan alıntı

Resimdeki ayarları yapman yeterli. Sadece messenger kişilerin ve arkadaşların görecek.

Sponsorlu Bağlantılar

yakalamrw0

çok teşekkürler çok yardımı oldu msnden sildiğim kişilerin görmemesi için orayı sadece "Messenger" yaptım ve denedim artık göremiyorlar yardımların için tekrar teşekkürler...+rep
nunushu - avatarı
nunushu
Ziyaretçi
17 Kasım 2006       Mesaj #233
nunushu - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaslar ben bisey sorcam bilmiyorum bu soru soruldumu ama neyse
yaa diyelimki mesela ben bi arkdasin spacesine girdim bakmak icin ozaman o beni görebiliyormu bu kisi sizin spacesine bakiyor diye??? cvp icin simdiden tesekkürler
MALIBU_62 - avatarı
MALIBU_62
Ziyaretçi
18 Kasım 2006       Mesaj #234
MALIBU_62 - avatarı
Ziyaretçi
verilen sağ klik engelleme kodlarının uyguladım fakat hiçbiri olmadı bana yardımcı olabilirr misiniz? teşekkürler...
can_8390 - avatarı
can_8390
Ziyaretçi
22 Kasım 2006       Mesaj #235
can_8390 - avatarı
Ziyaretçi
harika çok teşekkürler her aradığımızı bulmak mümkün kötü yanı içine girildimi çıkılmak bilmiyor . başarılar diliyorum
sn_poyraz - avatarı
sn_poyraz
Ziyaretçi
24 Kasım 2006       Mesaj #236
sn_poyraz - avatarı
Ziyaretçi
slm oyle guzel anlatıyosunuz ama ben bı turu yapamıyorum yaf nasıl olcakkı bu ıs anlamadım bı turlu offfffffffffffffff

ben hıc bı sekılde spacesıme muzık yada baska bısey koaymıyorum yaf neden sadece resım koyabılıyorum bıde arka palanı degıstırıyorum dıger olanaklardan yararlanamıyorum olmaz kı boyle yardımlarını su masum ınsandan sakınmayıp yardım edersenız cok cok muteşekkir kalırım (yanı menmun olurum)ok yardımmmmmmmmmmmMsn Cry Msn Embarrassed Msn Embarrassed Msn Embarrassed Msn Cry Msn Cry Msn Cry Msn Embarrassed
Son düzenleyen sn_poyraz; 24 Kasım 2006 13:50 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
askix - avatarı
askix
Ziyaretçi
24 Kasım 2006       Mesaj #237
askix - avatarı
Ziyaretçi
medya playeri nasıl etkinlertirebilirim
Son düzenleyen askix; 24 Kasım 2006 13:55 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
pazzo19 - avatarı
pazzo19
Ziyaretçi
26 Kasım 2006       Mesaj #238
pazzo19 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
yargı adlı kullanıcıdan alıntı

ARKADAŞLAR SPACES ÖRNEĞİ İSTEYENLERE BURAYA BAKMANIZI TAVSİYE EDERİM
»-(¯`v´¯)-»Y@RGI»-(¯`v´¯)-»

stelyo arkadaşım o verilen (&powertoy=musicvideo )kodu adresinin sonu na ekliceksin orda kod yazdığına bakma sen sadece ekle ve sağ üstte cutomize falan yazar ona tıkla ondan sonra sol tarafta üç tane seçenek çıkacak ikincisine tıkla ve power toy:windows media player falan var ona tıkla sonra sağ üstte save tıkla işte bu kadar

ya ben hiçbişey anlamadım daha açıklamalı bi şekilde anlatırsanız daha iyi olurMsn Sad
yases - avatarı
yases
Ziyaretçi
28 Kasım 2006       Mesaj #239
yases - avatarı
Ziyaretçi
gercekten anlamadım denedım yapmayı ama yapamadımMsn Sad
TECHNO - avatarı
TECHNO
Ziyaretçi
28 Kasım 2006       Mesaj #240
TECHNO - avatarı
Ziyaretçi
YA TABİ BU SPACES OLAYI GÜZEL HOŞ DA BEN AYARLARI DEĞİŞTİREMİYORUM SAVE/CLOSE BUTONUNU BEN Mİ GÖREMİYORUM YOKSA YOK MU ANLAMADIM VALA 1 HAFTADIR BAKIYORUMM AMA
Bİ YARDIMJI OLUN BEE SEVİNİRİM .