Arama

MSN Space - MSN Spaces - Windows Live Space Hakkında Her Şey (MSN Space) - Sayfa 26

Güncelleme: 20 Kasım 2010 Gösterim: 628.808 Cevap: 540
juninho - avatarı
juninho
Ziyaretçi
14 Aralık 2006       Mesaj #251
juninho - avatarı
Ziyaretçi
yaf cvp gelmedi spacesden iyi anlayan arkadaşlar msn adresim fare1903@hotmail.com ekleyip yardım ederlerse sevinirim
Sponsorlu Bağlantılar
excalibur__ - avatarı
excalibur__
Ziyaretçi
15 Aralık 2006       Mesaj #252
excalibur__ - avatarı
Ziyaretçi
evet yha neden cvp gelmiyor Msn SadMsn SadMsn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
juninho - avatarı
juninho
Ziyaretçi
15 Aralık 2006       Mesaj #253
juninho - avatarı
Ziyaretçi
bende fazla anlamıyorum anlasam söylerim excalibur Msn Confused üsgünüm
KaraGece - avatarı
KaraGece
Ziyaretçi
16 Aralık 2006       Mesaj #254
KaraGece - avatarı
Ziyaretçi
Ya herşey ii hoştaa arkadaslar
benim msnim live 8 ve onda spaces açmak istediğimde hiçte böle şeyler çıkmadı karşımaa şimdi spaces i açtım ama düzenleyemiyorumm bana yardım edebilirmisiniz???
şimdiden teşekkürler...
I3uz_KaLpLi - avatarı
I3uz_KaLpLi
Ziyaretçi
16 Aralık 2006       Mesaj #255
I3uz_KaLpLi - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
excalibur__ adlı kullanıcıdan alıntı

merhabe bende spacesime resim ekleyemiyorum ama active-x feland eğil bnde rety and cancel die bir hata veriyor ve diyorki bu ay resim ekleme limitiniz doldu ve resimlerim eklenmiyor aylık sınırmı var? yardımlarınız için tşkler

Yüklemeye çalıştığın resimlerin boyutu nedir ? Uzantısı nedir ?

Alıntı
KaraGece adlı kullanıcıdan alıntı

Ya herşey ii hoştaa arkadaslar
benim msnim live 8 ve onda spaces açmak istediğimde hiçte böle şeyler çıkmadı karşımaa şimdi spaces i açtım ama düzenleyemiyorumm bana yardım edebilirmisiniz???
şimdiden teşekkürler...

Messenger 8 de kırmızı işaretli yeri tıkla.

yakalama1ug4

Aşağıdaki kırmızı kare içindeki yazıyı görüceksin bu senin istediğin düzenlemeyi yapabileceğin anlamına gelir.

yakalama2nz1

Yalnız oraya tıklamayın onu gösterme sebebim sizin şuan edit yapabileceğiniz halde olduğunuzu göstermek. Oraya bastığınızda düzenleme yapamazsınız. Kafanız karışmasın.
astra64 - avatarı
astra64
Ziyaretçi
17 Aralık 2006       Mesaj #256
astra64 - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar,forumdaki arkadaşlar sayesinde spacesimi baya geliştirdim ancak anlayamadığım birkaç konu kaldı yardimcı olursanız sevinirim 1-bloga 20-30 civarında resim koydum bunlar altalta çıkıyor ve çok yer kaplıyor resimleri yanyana nasıl getirebilirim. 2-ortada blog ve photo larım var ancak kenarlar boş kaldı buralara yazı veya döküman nasıl eklerim(blog olarak değil)3-birde custom html de ziyaretçi sayacım var aynı modül içine farklı bi kod daha ekleyebiliyormuyum tekrar tşk...Msn Grin
mortal78 - avatarı
mortal78
Ziyaretçi
19 Aralık 2006       Mesaj #257
mortal78 - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR BU YENİ SPACEDE ASLINDA HERŞEY KOLAYLAŞTIRILDI GADGET DİYE BİR OLAY VAR GALİBA BU YAZILMADI YADA BEN GÖREMEDİM SPACENİZE GİRDİKTEN SONRA CUSTOMDA GADGETTE SEÇİP DİREK OLARAK SPACENİZE İNEN OYUNLAR MÜZİK PLAYERLER VİDEO PLAYERLER SAATLER YANİ BİRÇOK ŞEYİ BULABİLİRSİNİZ BUNLARIN BAZISI SADECE KENDİ BAŞLANGIÇ SAYFANIZ OLARAK KOYULUR BAZISI HEM SPACENİZE HEMDE BAŞLANGIÇ SAYFANIZA AYRICA BUNLARI DİREKT OLARAK BAŞKA SPACELERDENDE YÜKLEYEBİLİRSİNİZ MESELA BEN İLK OLARAK BAŞKA BİRİNDEN GÖRDÜM ÜST KÖŞEDE + İŞARETİ VAR ONU TIKLAYINCA YAZILAR ÇIKIYOR ADD YOUR SPACE OLMASI LAZIM TIKLAYINCA SİZİN SPACENİZE GELİYOR BENİM SPACEM (¯`•._(¯`•._(¯`•._( MORTAL OUTWORLD )_.•´¯)_.•´¯)_.•´¯) İSTERSENİZ 4-5 ADET VAR ALABİLİRSİNİZ YANLIZ UYARILARIMI YAPAYIM BİRAZ YAVAŞLATIR SPACENİZİ ARTI OLARAK BU ÇOK ÖNEMLİ FİREFOX VE BENZERİ PROGRAMLARDA AÇILMAZ BEKLETİR EN OLUMLU İNT.EXPLORERLA AÇILIYOR SAYGILAR
ssssssssssss - avatarı
ssssssssssss
Ziyaretçi
25 Aralık 2006       Mesaj #258
ssssssssssss - avatarı
Ziyaretçi
MSN SPACE lere windows media player eklemek ve onda video seyrettirmek ne kadar bıktırıcı birşeydir bilirsiniz.Şarkı dinlettirmek için bile o şarkının URL unu haftalarca arayanlarınız olmuştur .

Ama artık video seyrettirmenin çok daha kolay bir yolu var.Youtube ve GoogleVideo gibi sitelerden beğendiğiniz bir videoyu space inizde izlettirebilirsiniz.Bunun için youtube ve googlevideo modüllerine ihtiyacınız var.Bu modülleri space'inize eklemek çok çok basit.Yapacağınız tek şey o modüllerin olduğu bir space'e girmek .

Sedat Sword-Linkin Park...<<<Kendime Bir Sebep Buldum !!!-I found a reason for me !!! >>>

Bu adrese tıklayın.Space açıldıktan sonra en üstte youtube ve googlevideo modülleri görünecektir.Modüllerin üzerinde bulunan ''+'' işaretine tıklayın VE ''add to your space'' butonuna basın.Sizden sign in olmanız istenecektir.Sign In olduktan sonra modüllerden birinin space inize yüklendiğini göreceksiniz.Install yapın ve istediğiniz bir videonun ''embed'' kodunu alıp modüle yapıştırın.Sonra SAVE !
(dikkat edin youtube ve googlevideo ''embed'' kodları farklıdır.Hangi siteden aldıysanız embed kodlarını o sitenin modülüne yapıştırın.)
Embed kodlarını örneğin youtube da bir video izlerken sağ tarafta görebilirsiniz.GoogleVideo da ise ''email-blog-post to my space'' e basın altta açılan ''embed html'' ye tıklayın.Ve bunları modüle yapıştırın.

spacesfm0
MooNqirL - avatarı
MooNqirL
Ziyaretçi
25 Aralık 2006       Mesaj #259
MooNqirL - avatarı
Ziyaretçi
bi sorn war Msn Disappointed bnm space de tweak die bişi çıkmıo...(renk için) konunun ilk sayfalarındaki söylenenleri yaptım customize kısmında o seçenekler hala çıkmıo. herşei denedim ben nerde yannış yapıorm :Msn Dunno
mortal78 - avatarı
mortal78
Ziyaretçi
5 Ocak 2007       Mesaj #260
mortal78 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ssssssssssss adlı kullanıcıdan alıntı

MSN SPACE lere windows media player eklemek ve onda video seyrettirmek ne kadar bıktırıcı birşeydir bilirsiniz.Şarkı dinlettirmek için bile o şarkının URL unu haftalarca arayanlarınız olmuştur .

Ama artık video seyrettirmenin çok daha kolay bir yolu var.Youtube ve GoogleVideo gibi sitelerden beğendiğiniz bir videoyu space inizde izlettirebilirsiniz.Bunun için youtube ve googlevideo modüllerine ihtiyacınız var.Bu modülleri space'inize eklemek çok çok basit.Yapacağınız tek şey o modüllerin olduğu bir space'e girmek .

Sedat Sword-Linkin Park...<<<Kendime Bir Sebep Buldum !!!-I found a reason for me !!! >>>

Bu adrese tıklayın.Space açıldıktan sonra en üstte youtube ve googlevideo modülleri görünecektir.Modüllerin üzerinde bulunan ''+'' işaretine tıklayın VE ''add to your space'' butonuna basın.Sizden sign in olmanız istenecektir.Sign In olduktan sonra modüllerden birinin space inize yüklendiğini göreceksiniz.Install yapın ve istediğiniz bir videonun ''embed'' kodunu alıp modüle yapıştırın.Sonra SAVE !
(dikkat edin youtube ve googlevideo ''embed'' kodları farklıdır.Hangi siteden aldıysanız embed kodlarını o sitenin modülüne yapıştırın.)
Embed kodlarını örneğin youtube da bir video izlerken sağ tarafta görebilirsiniz.GoogleVideo da ise ''email-blog-post to my space'' e basın altta açılan ''embed html'' ye tıklayın.Ve bunları modüle yapıştırın.

spacesfm0

Arkadaşlar bunu ben bir süre önce söyledim customizede gadget var bu olay için sadece oraya girip tıklamalısınız başka spacelerde aramanıza gerek yok bir site çıkıyor yüzlerce seçenek var istediğinizi koyun spaceniz güzelleşsin acaba yazdığım mesajı kimse görmedimi teşekkürleriniz içinde saolun