Arama

MSN Space - MSN Spaces - Windows Live Space Hakkında Her Şey (MSN Space) - Sayfa 27

Güncelleme: 20 Kasım 2010 Gösterim: 628.808 Cevap: 540
alper62 - avatarı
alper62
Ziyaretçi
24 Ocak 2007       Mesaj #261
alper62 - avatarı
Ziyaretçi
SAOL
Sponsorlu Bağlantılar
leo313 - avatarı
leo313
Ziyaretçi
29 Ocak 2007       Mesaj #262
leo313 - avatarı
Ziyaretçi
mortal78 harikasın ya çoook saol sayende bende video izletebilecem bu arada bişi soracam video değiştirebilirmiyim???????????
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ocak 2007       Mesaj #263
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
istesek space i kaldırabilirmiyiz??
Morrigan - avatarı
Morrigan
Ziyaretçi
30 Ocak 2007       Mesaj #264
Morrigan - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
filizzzz adlı kullanıcıdan alıntı

istesek space i kaldırabilirmiyiz??

Spaces e giriş yaptıktan sonra;

Setting ---> Spaces settings ---> "Delete My Msn Space" e tıklarsanız space nizi silebilirsiniz.
fatalci - avatarı
fatalci
Ziyaretçi
31 Ocak 2007       Mesaj #265
fatalci - avatarı
Ziyaretçi
video url eklince Space Not AvailablecThis space is temporarily unavailable. Please try again later.To find other spaces that interest you, go to Windows Live Spaces.

bu hatayı verio yardımcı olurmusunuz

url yerleştirmyi anlatırsanız sevinirim
teşekkürler
I3uz_KaLpLi - avatarı
I3uz_KaLpLi
Ziyaretçi
31 Ocak 2007       Mesaj #266
I3uz_KaLpLi - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
fatalci adlı kullanıcıdan alıntı

video url eklince Space Not AvailablecThis space is temporarily unavailable. Please try again later.To find other spaces that interest you, go to Windows Live Spaces.

bu hatayı verio yardımcı olurmusunuz

url yerleştirmyi anlatırsanız sevinirim
teşekkürler

Sıfırdan spacesimize nasıl video ekleriz ? Çabuk anlamanız için resimli anlatacağım.

İlk olarak video izlediğimiz ve biz link desteği sağlayabilecek bir siteye ihtiyacımız var. Youtube, googlevideo vs vs. gibi sitelerden tercihinizi yapın. Ben youtubeyi tercih ettim. İstesiğimiz videoyu bulup resimdeki (embed)kırmızı çerçeveli kodu kopyalıyoruz. Bu kod ilerleyen dakikalarda bize lazım olacak. Yputube ile işimiz buraya kadar.

yakalama1xb4

Spacesimize login oluyoruz. Sağ üst köşede Özelleştir linkine tıklıyoruz. Açılan pencereden Modüller menüsü üzerindeki Araçlar linkine tıklıyoruz. Resimde çerçeveli olan Universal Videoya ekle diyerek bu nemüyü kapatıyoruz ve sağ üst köşedeki Kaydet linkine tıklayarak kaydediyoruz.

yakalama2nt4

Şimdi videomuzu eklemek için yukarıda Youtubeden aldığımız embed kodlarına ihtiyacımız var. Bu kodları resimdeki gibi Universal Videonun içersine yapıştırıyor ve Save butonuna basıyoruz.

yakalamaem1

Evet işlemimizin sonuna geldik. Şimdi çalışıp çalışmadığını kontrol edelim. Sağ üst köşedeki Düzenleme modundan çık linkine tıklayınca videomuzun çalıştığını göreceğiz. Herşey kusursuz .)) Yanlız spacesinizi videolarla doldurmanızı önermem bayağı kasıyor. Keyifli sörfler.

yakalama5dr1
berna07 - avatarı
berna07
Ziyaretçi
3 Şubat 2007       Mesaj #267
berna07 - avatarı
Ziyaretçi
okadar çok şey yazılmışki ben bu space yapamıcam sanırımMsn Happy
rawen20 - avatarı
rawen20
Ziyaretçi
4 Şubat 2007       Mesaj #268
rawen20 - avatarı
Ziyaretçi
MaXChatlaK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM UZUN ZAMANDIR YAPAMADIM ŞEYİ YAPMAK İÇİN BAN YARDIMCI OLDUĞUN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM
kardelen_01 - avatarı
kardelen_01
Ziyaretçi
5 Şubat 2007       Mesaj #269
kardelen_01 - avatarı
Ziyaretçi
Space'm de araçlar menüsü açılmıyor amaaa nedennn Msn Cry
WEBLORD - avatarı
WEBLORD
Ziyaretçi
6 Şubat 2007       Mesaj #270
WEBLORD - avatarı
Ziyaretçi
eyw bunları bi ara tek tek bulmuştum ama sağol bilsem sen yazcan uğraşmazdımMsn HappyMsn HappyMsn HappyMsn HappyMsn HappyMsn Happy