Arama

MSN Space - MSN Spaces - Windows Live Space Hakkında Her Şey (MSN Space) - Sayfa 30

Güncelleme: 20 Kasım 2010 Gösterim: 628.800 Cevap: 540
TeChy - avatarı
TeChy
Ziyaretçi
12 Mart 2007       Mesaj #291
TeChy - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar şimdi benim bi alanım var bayağı problemli bir alandı Msn Grin şimdi ben alanı silip yeni bir tane oluşturmak istiyodum. Alanı silipte yeni bir alan oluştura tıkladığımda otomatik oalrak eski sildğim alana gidiyo. Ama alan yok diğer kişilerde filan silinmiş ama hala yeni bir alan oluşturmak istiyorum seçeneğine tıkladığımda eski sildiğim alana gidiyo. Hiç bişey anlamadım. Yardım ederseniz teşekkür ederim...
Sponsorlu Bağlantılar
I3uz_KaLpLi - avatarı
I3uz_KaLpLi
Ziyaretçi
12 Mart 2007       Mesaj #292
I3uz_KaLpLi - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
TeChy adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar şimdi benim bi alanım var bayağı problemli bir alandı Msn Grin şimdi ben alanı silip yeni bir tane oluşturmak istiyodum. Alanı silipte yeni bir alan oluştura tıkladığımda otomatik oalrak eski sildğim alana gidiyo. Ama alan yok diğer kişilerde filan silinmiş ama hala yeni bir alan oluşturmak istiyorum seçeneğine tıkladığımda eski sildiğim alana gidiyo. Hiç bişey anlamadım. Yardım ederseniz teşekkür ederim...

Alanınızı tekrar silmeyi deneyin. Büyük ihtimalle küçük bir dalgınlık sonucu oluşmuş bir sorun.
Sponsorlu Bağlantılar
batumut - avatarı
batumut
Ziyaretçi
18 Mart 2007       Mesaj #293
batumut - avatarı
Ziyaretçi
http://files.poqbum.com/Files/FlashClock/myclockguts7na.swf

bunu msn spaceime nasıl ekleyebilirim? yardımcı olursanız sevinirim.
I3uz_KaLpLi - avatarı
I3uz_KaLpLi
Ziyaretçi
18 Mart 2007       Mesaj #294
I3uz_KaLpLi - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
batumut adlı kullanıcıdan alıntı

http://files.poqbum.com/Files/FlashClock/myclockguts7na.swf

bunu msn spaceime nasıl ekleyebilirim? yardımcı olursanız sevinirim.

Spacesinize şuan swf eklemeniz mümkün değil. Fakat video olarak kaydederseniz izletebilirsiniz. Ayrıca saat eklemek için bi çok mevcut
gezegen3429 - avatarı
gezegen3429
Ziyaretçi
19 Mart 2007       Mesaj #295
gezegen3429 - avatarı
Ziyaretçi
merhaba hocam.ben spacemde bir yazı yazdım ve yanına bir resim eklemek istiyorum.ancak resim ekleyince yazıyı ya ortadan bölüyor yada üste yada alta koyuyor.yani resmin yanına bişiy yazılamıyor.wordde bu işlemi resim biçimlendirmede SIKI ibaresini kullanarak yapabiliyoruz.bunu html olarak yapmanın bir yolu yok mu?teşekkürler.
I3uz_KaLpLi - avatarı
I3uz_KaLpLi
Ziyaretçi
19 Mart 2007       Mesaj #296
I3uz_KaLpLi - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
gezegen3429 adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba hocam.ben spacemde bir yazı yazdım ve yanına bir resim eklemek istiyorum.ancak resim ekleyince yazıyı ya ortadan bölüyor yada üste yada alta koyuyor.yani resmin yanına bişiy yazılamıyor.wordde bu işlemi resim biçimlendirmede SIKI ibaresini kullanarak yapabiliyoruz.bunu html olarak yapmanın bir yolu yok mu?teşekkürler.

Bi kaç çözüm önerebilirim bu konuda. Eklemek istediğiniz resmi spacese background olarak koyarsanız(blog içerisine) üzerine yazı yazmanız mümkün.

Diğer bi seçenek ise resmin üzerine yardımcı programlar kullanarak yazı yazıp direkt resmi eklemeniz. (Photoshop, Fireworks, Paint)

Yine bir çözüm eklemek istediğiniz resmin üzerinde scroolbar vb. kodlarını kullanarak yazmak istediğinizi yazabilirsiniz.
gezegen3429 - avatarı
gezegen3429
Ziyaretçi
19 Mart 2007       Mesaj #297
gezegen3429 - avatarı
Ziyaretçi
yapmak istediğim şey tam olarak bu işte.bunu blog sayfamda yapmak istiyorum.bu şeklin html kodları nasıl olur onu anlatırsanız çok sevinirim...

dxgd
tskfatih - avatarı
tskfatih
Ziyaretçi
20 Mart 2007       Mesaj #298
tskfatih - avatarı
Ziyaretçi
yaa arkadaşlar sabahtan beri tırmalıyorum nette ama sorunuma çare bulamadım. Sorunum şudur. spaces alanımı oluşturdum fakat diğer kişiler kişi kartıma tıkladıklarında alanımın olduğunu görememektedirler. sarı yıldızda yok. diğer adresimdede spaces alanı yaptım ve hiçbir sorunum yok. acaba ayarlarındamı bi sorun var dedim teker teker tüm ayarlarını aynı yaptım fakat yine düzelmedi. ancak kişi kartıma sağ tıklayıp profil görüntüle derlerse bana ulaşabiliyorlar. Publish yada everyone denilen kısımların hepsi tamam. ülkeyi abd yaptım olmadı türkiye yaptım yine olmadı. yani kısacası kimsenin benim spaces alanımdan haberi yok çünkü görülmüyor. sadece ben ulaşabiliyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
I3uz_KaLpLi - avatarı
I3uz_KaLpLi
Ziyaretçi
20 Mart 2007       Mesaj #299
I3uz_KaLpLi - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
gezegen3429 adlı kullanıcıdan alıntı

yapmak istediğim şey tam olarak bu işte.bunu blog sayfamda yapmak istiyorum.bu şeklin html kodları nasıl olur onu anlatırsanız çok sevinirim...

dxgd

Bu şekilde yapamazsın.

Alıntı
tskfatih adlı kullanıcıdan alıntı

yaa arkadaşlar sabahtan beri tırmalıyorum nette ama sorunuma çare bulamadım. Sorunum şudur. spaces alanımı oluşturdum fakat diğer kişiler kişi kartıma tıkladıklarında alanımın olduğunu görememektedirler. sarı yıldızda yok. diğer adresimdede spaces alanı yaptım ve hiçbir sorunum yok. acaba ayarlarındamı bi sorun var dedim teker teker tüm ayarlarını aynı yaptım fakat yine düzelmedi. ancak kişi kartıma sağ tıklayıp profil görüntüle derlerse bana ulaşabiliyorlar. Publish yada everyone denilen kısımların hepsi tamam. ülkeyi abd yaptım olmadı türkiye yaptım yine olmadı. yani kısacası kimsenin benim spaces alanımdan haberi yok çünkü görülmüyor. sadece ben ulaşabiliyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Spacine login olup şeçenekler sekmesine gelip izinler kısmından herkesi seç.

yakalama1xn9
tskfatih - avatarı
tskfatih
Ziyaretçi
20 Mart 2007       Mesaj #300
tskfatih - avatarı
Ziyaretçi
dediğiniz herkes kısmını zaten yapmıştım. Mesajımda demiştimya eski sürümde publish everyone yada herkes neyse artık o kısımlar zaten ayarlı biçimde. dediğim gibi diğer adresimdeki spaces ayarlarımın aynısını yaptım. diğer adresimde alanıma ulaşılıyo burda ise sorunvar kşiler ulaşamıyo. kişi kartına tıkladıklarında sanki hiç spaces alanı yokmuş gibi görüntü resmi görünüyor sadece.