Arama

MSN Space - MSN Spaces - Windows Live Space Hakkında Her Şey (MSN Space) - Sayfa 32

Güncelleme: 20 Kasım 2010 Gösterim: 628.800 Cevap: 540
vlkn - avatarı
vlkn
Ziyaretçi
5 Nisan 2007       Mesaj #311
vlkn - avatarı
Ziyaretçi
TurboUpload- One-Click Webhosting - File ID 1682800 donundaki html yi sildim denedim.boşluk warmı die kontrol ettim baska linklerde werdim lmosarkıyı calmıo.medyaplayırı ekldm sarkı calmıo lütfen yardım edin kac gundur urasıorum
Sponsorlu Bağlantılar
lmaster - avatarı
lmaster
Ziyaretçi
6 Nisan 2007       Mesaj #312
lmaster - avatarı
Ziyaretçi
bazı konular artık güncelliğimi yitirdi, artık bildiğiniz gibi, Spaces Live Türkçe :-)
Sponsorlu Bağlantılar
I3uz_KaLpLi - avatarı
I3uz_KaLpLi
Ziyaretçi
6 Nisan 2007       Mesaj #313
I3uz_KaLpLi - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
vlkn adlı kullanıcıdan alıntı

TurboUpload- One-Click Webhosting - File ID 1682800 donundaki html yi sildim denedim.boşluk warmı die kontrol ettim baska linklerde werdim lmosarkıyı calmıo.medyaplayırı ekldm sarkı calmıo lütfen yardım edin kac gundur urasıorum

verdiğin link direkt almana izin vermiyor. aşağıdaki linke upload edip öyle dene, tıpkı yaptığın gibi mp3 ten sonrakileri sil.

UploadHut.com - Upload Files Up To 50MB For Free
P.u.S.u - avatarı
P.u.S.u
Ziyaretçi
6 Nisan 2007       Mesaj #314
P.u.S.u - avatarı
Ziyaretçi
saolasan ..
I3uz_KaLpLi - avatarı
I3uz_KaLpLi
Ziyaretçi
6 Nisan 2007       Mesaj #315
I3uz_KaLpLi - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
lmaster adlı kullanıcıdan alıntı

bazı konular artık güncelliğimi yitirdi, artık bildiğiniz gibi, Spaces Live Türkçe :-)

İmzandaki yarışma hakkında bi eleştiride bulunayım. Başarılı diye verdiğiniz spacesler bana kalırsa gerçeği yansıtmıyor. Ya siz bu işi bilmiyosunuz yada eş dost arkadaş kayırıyosunuz. Onlarca spaces gördüm ve sizin başarılı dediklerinize 10 basar desem yalan olmaz.

Spacese değer atarken neye dikkat ediyosunuz. Bütünlük varmı ? Hızlı açılıyormu ? çiçek böcek yüzlerce gif doldurulmuş ne yapmaya çalıştığını kendisininde bilmediği spacesleri başarılı seçmek pekte mantıklı olmasa gerek.
tskfatih - avatarı
tskfatih
Ziyaretçi
6 Nisan 2007       Mesaj #316
tskfatih - avatarı
Ziyaretçi
benim sorunum hakkında bilgisi olan yokmu?
sera muun - avatarı
sera muun
Ziyaretçi
9 Nisan 2007       Mesaj #317
sera muun - avatarı
Ziyaretçi
blogdaki html dosyasını nasıl silip sadece video koyarız yazdığımız yazılar direkt nasıl çıkar
simgee_lee - avatarı
simgee_lee
Ziyaretçi
9 Nisan 2007       Mesaj #318
simgee_lee - avatarı
Ziyaretçi
LİVE MESSENGER DA NİCK YAZILAN YERE BİRYERDEN ALINTI NİCK KOPYALAYIP YAPIŞTIRAMIYORUMMsn Sad BUNUN BİR ÇÖZÜMÜ VAR MI??? Msn Sad
vlkn - avatarı
vlkn
Ziyaretçi
9 Nisan 2007       Mesaj #319
vlkn - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
I3uz_KaLpLi adlı kullanıcıdan alıntı

verdiğin link direkt almana izin vermiyor. aşağıdaki linke upload edip öyle dene, tıpkı yaptığın gibi mp3 ten sonrakileri sil.

UploadHut.com - Upload Files Up To 50MB For Free

http://uploadhut.com/view.php/453682.mp3 bu linkide veriorum yinede calmıo hazır dio playa basıorum calıo tekrar ortamı arıo.acaba bi kd flanmı girmem gerekio yada baska seyler dahamı eklemm neblim neler lazım tam olarak bilmiorum sadece medyaplayer eklemk yeterlimi. yoksa bi kod vardı powertoys medyaplayer die onumu yazmalıyım lütfen yardımmm..

orda calıo yazmısım hiç calmıo tekrar tekrar hazırlıo
Son düzenleyen vlkn; 9 Nisan 2007 17:37 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
sony_msx - avatarı
sony_msx
Ziyaretçi
9 Nisan 2007       Mesaj #320
sony_msx - avatarı
Ziyaretçi
çok güzel bilgiler saolun kendime harika bi spaces yaptım =) elinize sağlıkSmiley9