Arama

MSN Space - MSN Spaces - Windows Live Space Hakkında Her Şey (MSN Space) - Sayfa 33

Güncelleme: 20 Kasım 2010 Gösterim: 628.800 Cevap: 540
I3uz_KaLpLi - avatarı
I3uz_KaLpLi
Ziyaretçi
9 Nisan 2007       Mesaj #321
I3uz_KaLpLi - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
vlkn adlı kullanıcıdan alıntı

http://uploadhut.com/view.php/453682.mp3 bu linkide veriorum yinede calmıo hazır dio playa basıorum calıo tekrar ortamı arıo.acaba bi kd flanmı girmem gerekio yada baska seyler dahamı eklemm neblim neler lazım tam olarak bilmiorum sadece medyaplayer eklemk yeterlimi. yoksa bi kod vardı powertoys medyaplayer die onumu yazmalıyım lütfen yardımmm..

Sponsorlu Bağlantılar
orda calıo yazmısım hiç calmıo tekrar tekrar hazırlıo

Bir kaç alternatif link var orda. İçlerinden

http://www.uploadhut.com/upload/426780.mp3

tarzındaki linki pastliyeceksin. Örneğin bu benim spacesimdeki müzik. Auto startı çeltiklemeyi unutma. Tekrar sayısınıda kendi kafana göre ayarla.
vlkn - avatarı
vlkn
Ziyaretçi
10 Nisan 2007       Mesaj #322
vlkn - avatarı
Ziyaretçi
eywallah birader cok saol.

Sponsorlu Bağlantılar
bişi dahasolicem boe liste gibi bişi yapabılıomuyuz ne isterlerse saceblsinler gibisinden..
Son düzenleyen vlkn; 10 Nisan 2007 18:10 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
I3uz_KaLpLi - avatarı
I3uz_KaLpLi
Ziyaretçi
10 Nisan 2007       Mesaj #323
I3uz_KaLpLi - avatarı
Ziyaretçi
Evet yapabiliyosun. Fakat pek tavsiye etmiyorum. Geçmiş sayfalarda mevcut olması gerek.
vlkn - avatarı
vlkn
Ziyaretçi
11 Nisan 2007       Mesaj #324
vlkn - avatarı
Ziyaretçi
gecmiş sayfalarda var okudum ama verdiklei flas plyer linkleri kırık.baska flasplayr indirdim onuda ayarlaymadm bana bildiin bi flas player onere blirmisin bide ayarlarını solermiin .
vlkn - avatarı
vlkn
Ziyaretçi
13 Nisan 2007       Mesaj #325
vlkn - avatarı
Ziyaretçi
cok zor bişmi istiorum yaaaaa.yardım etcek kimse yok muuuu
I3uz_KaLpLi - avatarı
I3uz_KaLpLi
Ziyaretçi
13 Nisan 2007       Mesaj #326
I3uz_KaLpLi - avatarı
Ziyaretçi
Elimde hazır yok googleden aratıp bulabilirsin. Yinede bulamazsan müsait bizamanımda bi bakarım.
komando27 - avatarı
komando27
Ziyaretçi
18 Nisan 2007       Mesaj #327
komando27 - avatarı
Ziyaretçi
ya aslında bu space mükemmel bi şey ben mesela memnunum windows media player la müzik de çalabiliyorsun space da kısacası harika birşey

vlkn söle kardeş ne istiyorsun derdin neyse paylasalım dimi
söle dinliyorum
Son düzenleyen NeutralizeR; 20 Nisan 2007 18:25 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
vlkn - avatarı
vlkn
Ziyaretçi
18 Nisan 2007       Mesaj #328
vlkn - avatarı
Ziyaretçi
spacede müzik listesi yapmak istiorum bole istedini tıklıcaksın medyaplayer hemen calck anlatabldim mi
Rascal10 - avatarı
Rascal10
Ziyaretçi
21 Nisan 2007       Mesaj #329
Rascal10 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
vlkn adlı kullanıcıdan alıntı

spacede müzik listesi yapmak istiorum bole istedini tıklıcaksın medyaplayer hemen calck anlatabldim mi

Arkadaşım benim adresim olan http://rascal10ahmet.spaces.live.com/ alanına bir bak orada kullandığım player hoşuna giderse Ziyaretçi defterine yazarsan yardımcı olurum. Buraya çok sık girmiyorum buradan yazamam çünkü.

Alıntı
gezegen3429 adlı kullanıcıdan alıntı

yapmak istediğim şey tam olarak bu işte.bunu blog sayfamda yapmak istiyorum.bu şeklin html kodları nasıl olur onu anlatırsanız çok sevinirim...

dxgd

http://rascal10ahmet.spaces.live.com/ Bu alanıma girersen yapılabildiğini göreceksin arkadaşım. Sana yapılamaz diye yazmışlar (sanki bilg. ortamında mümkün olmayan bişey varmış gibi) ama örneği var işte karşında.

Ziyaretçi defterine Yazarsan yardımcı olurum.

Sözüm tek sana değil herkeze. Her konuda yardımcı olmak mutlukluk verir bana.

zaten sorduğunuz bütün konuların cevapları ve gerekli teknikler alanda kullanılmış durumda. göreceksiniz zaten baktığınızda.

Yardım isteyen ziyaretçi defterine not atsın tek tek cevap yazacağım. Saygılar.Bow
Son düzenleyen Rascal10; 21 Nisan 2007 05:00 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
haylazcanbaz - avatarı
haylazcanbaz
Ziyaretçi
21 Nisan 2007       Mesaj #330
haylazcanbaz - avatarı
Ziyaretçi
msn live spaceme giremiyorum & giremiyorlar

cerror iconcWindows Live Profile kullanılamıyorcGörüntülemeye çalıştığınız alan varolmayabilir veya bu alanı oluşturan kişi alana erişimi kısıtlamış olabilir.İlginizi çekecek başka alanlar bulmak için Windows Live Spaces adresine gidin.

diye yazıyor kendim bile düzenleyemiyorum. nasıl düzeltebilirim