Arama

MSN Space - MSN Spaces - Windows Live Space Hakkında Her Şey (MSN Space) - Sayfa 38

Güncelleme: 20 Kasım 2010 Gösterim: 628.818 Cevap: 540
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
22 Haziran 2007       Mesaj #371
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
http://account.live.com adresinden bölgenizi Türkiye olarak seçerseniz her zaman Türkçe açılır. Her space. Deep freeze ile ne alakası var anlamadım. İlla var diyorsan vardır birşey diyemem ama benim bildiğim Windows Live Hesabında görünen ülkeye göre oluyor.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Haziran 2007       Mesaj #372
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
deep freeze le alakası arkadaşında söylediği gbi dosyalar C: ye kaydoluyor. ama senin dedğn gbi yapmamıştım daha önce şmdi denedim oldu tşk. ederm ahmet. Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
avcı2002 - avatarı
avcı2002
Ziyaretçi
24 Haziran 2007       Mesaj #373
avcı2002 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşım bu notped değin ney tam olarak anlayamadım bi yardım cı olursanMsn Cry
pinar86 - avatarı
pinar86
Ziyaretçi
26 Haziran 2007       Mesaj #375
pinar86 - avatarı
Ziyaretçi
ben windows media player ekledim ama müsik ekleyemiyorum nasıl olcakk?Msn Cry
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
27 Haziran 2007       Mesaj #376
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
pinar86 adlı kullanıcıdan alıntı

ben windows media player ekledim ama müsik ekleyemiyorum nasıl olcakk?Msn Cry

Müziği bilgisayarınızdan değil, bir internet konumundan eklemeniz gerekiyor. Alanınızı düzenleme moduna girdiğinizde, Media Player için bağlantı adresi olarak, koymak istediğiniz medyanın internetteki yolunu girmelisiniz.
hamann_m5 - avatarı
hamann_m5
Ziyaretçi
1 Temmuz 2007       Mesaj #377
hamann_m5 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar benim space'de eklemis oldugum resimler gozukmuyor? resimleri sildim ve tekrar yukledim ama yinede gozukmedi.. yardimci olursaniz sevinirim...

iyi calismalar
saygilarimla
lmaster - avatarı
lmaster
Ziyaretçi
2 Temmuz 2007       Mesaj #378
lmaster - avatarı
Ziyaretçi
MSN Space - MSN Spaces - Windows Live Space Hakkında Her Şey (MSN Space)

Windows Live Spaces Arkadaş Listesi Genişletme Videolu Anlatım

Bu eğitim videosunu sayfanıza eklemek için aşağıdakiş HTML kodunu sayfanıza yapıştırmanız yeterli:
[html]<embed type="application/x-shockwave-flash" src="http://flash.revver.com/player/1.0/player.swf" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" scale="noScale" salign="TL" bgcolor="#000000" flashvars="mediaId=311827&affiliateId=60394&allowFullScreen=true" allowfullscreen="true" height="392" width="480"></embed>[/html]
Renieuva - avatarı
Renieuva
Ziyaretçi
4 Temmuz 2007       Mesaj #379
Renieuva - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar Windows Live Messengerda arkadaslarmin spacelerini kisi kartlarinda goremiyorum msn spaceleri icin nasil duzeltilecegi anlatilmis ama live messengerda bu problemi nasil cozebiliriz yardimci olursaniz sevinirim
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
4 Temmuz 2007       Mesaj #380
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Öncelikle spaceleri olması lazım, bu bir. Sonra size erişim izni verilmiş olması lazım, bu iki.

Bunlar varsa, Spacelerde geçici bir problem de olabilir.