Arama

MSN Space - MSN Spaces - Windows Live Space Hakkında Her Şey (MSN Space) - Sayfa 40

Güncelleme: 20 Kasım 2010 Gösterim: 628.808 Cevap: 540
sami_a44 - avatarı
sami_a44
Ziyaretçi
29 Temmuz 2007       Mesaj #391
sami_a44 - avatarı
Ziyaretçi
ben msn spaces alanıma erişemiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Kendi oturumum ( sami_a44@hotmail.com ) açık iken msn spaces ime girmeye çsalışıyorum

Alan Kullanılamıyor c Bu alan geçici olarak kullanılamıyor. Lütfen daha sonra yeniden deneyin. İlginizi çekecek başka alanlar bulmak için Windows Live Spaces adresine gidin.
yazısı çıkıyor.

ama oturum kapalı iken yada başka hesap açık iken msn spaces ime ulaşabiliyorum.

başka adres açık iken ulaşsamda düzenlemeler yapamıyorum.

sami_a44@hotmail.com hesabım açık iken diğer adreslere ulaşıom ama kendi spacesimde bu alana ulaşılamıyor yazısı çıkıyor.

ne yapmalıyım??????????

I3uz_KaLpLi - avatarı
I3uz_KaLpLi
Ziyaretçi
29 Temmuz 2007       Mesaj #392
I3uz_KaLpLi - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
sami_a44 adlı kullanıcıdan alıntı

ben msn spaces alanıma erişemiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Kendi oturumum ( sami_a44@hotmail.com ) açık iken msn spaces ime girmeye çsalışıyorum

Alan Kullanılamıyor c Bu alan geçici olarak kullanılamıyor. Lütfen daha sonra yeniden deneyin. İlginizi çekecek başka alanlar bulmak için Windows Live Spaces adresine gidin.
yazısı çıkıyor.

ama oturum kapalı iken yada başka hesap açık iken msn spaces ime ulaşabiliyorum.

başka adres açık iken ulaşsamda düzenlemeler yapamıyorum.

sami_a44@hotmail.com hesabım açık iken diğer adreslere ulaşıom ama kendi spacesimde bu alana ulaşılamıyor yazısı çıkıyor.

ne yapmalıyım??????????

Explorer ayarlarınızı sıfıra çekip çerezleri temizlemeyi deneyin. Aynı durum Explorer 7.0 ı kurduğumda bendede olmuş çözümü kaldırıp yeniden kurmakta bulmuştum.
sami_a44 - avatarı
sami_a44
Ziyaretçi
30 Temmuz 2007       Mesaj #393
sami_a44 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
I3uz_KaLpLi adlı kullanıcıdan alıntı

Explorer ayarlarınızı sıfıra çekip çerezleri temizlemeyi deneyin. Aynı durum Explorer 7.0 ı kurduğumda bendede olmuş çözümü kaldırıp yeniden kurmakta bulmuştum.

sorun çözülmedi.
hala aynı.

tanımlama bilgisini falan sildim ama hala

Alan Kullanılamıyor c Bu alan geçici olarak kullanılamıyor. Lütfen daha sonra yeniden deneyin. İlginizi çekecek başka alanlar bulmak için Windows Live Spaces adresine gidin. uyarısı alıyorum
siem - avatarı
siem
Ziyaretçi
5 Ağustos 2007       Mesaj #394
siem - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar. msn space imdeki resimlerin başkaları tarafından kopyalanıp alınmasını istemiyorum,daha önce okumuştum burda bir sayfada ama yapamadım. başka bir yöntemini bilen veya üşenmeyip tekrar anlatabilecek olan biri varmıdır acepMsn Happy
kucarat - avatarı
kucarat
Ziyaretçi
8 Ağustos 2007       Mesaj #395
kucarat - avatarı
Ziyaretçi
söylediğinizşekilde (blog sayısını artırmak için yani 99 yapmak için) uyguladım ama pc dondu.Bazan bu alana ulaşılamıyor deniyor. Bunu adres çubuğumun sonuna ekleyerek de hepsinisilerekde denedim. olmuyor. Nerde hata yapıyorum. Mail adresime gönderirseniz sevinirim.Bu bana çok gerekli
avvrill - avatarı
avvrill
Ziyaretçi
8 Ağustos 2007       Mesaj #396
avvrill - avatarı
Ziyaretçi
anlatılanlar çok akrışık geliyor resimle anlatma durumu olamazmıydı
minervadionisos - avatarı
minervadionisos
Ziyaretçi
9 Ağustos 2007       Mesaj #397
minervadionisos - avatarı
Ziyaretçi
YA Bİ AYDIR SPACE'İME GİREMİYORUM. NEDENİ NE OLABİLİR? KİŞİ KARTIMDA ALANIMI GÖSTERİYO AMA OTURUM AÇMAK İSTEDİĞİMDE, VE AÇTIĞIMDA "BÖYLE BİR ALAN YOK YA DA KİŞİ BU ALANA ERİŞİMİ KISITLAMIŞ, ALANA ERİŞİM İÇİN İZİN İSTEYİN" DİYOR....NE YANİ BU DURUMDA KENDİ KENDİMDEN Mİ İZİN İSTEYECEĞİM. AYRICA KENDİ İSMİMLE, KENDİ ŞİFREMLE OTURUM AÇIP BİR DE KULLANAMIYORUM SPACE'Yİ.
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
16 Ağustos 2007       Mesaj #398
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
siem adlı kullanıcıdan alıntı

slm arkadaşlar. msn space imdeki resimlerin başkaları tarafından kopyalanıp alınmasını istemiyorum,daha önce okumuştum burda bir sayfada ama yapamadım. başka bir yöntemini bilen veya üşenmeyip tekrar anlatabilecek olan biri varmıdır acepMsn Happy

html kodları ile sağ tıklanmasını önlersiniz. Yada resimleri flash hale getirip sağ tıklayıp farklı kaydet demesine izin vermeyebilirsiniz. ama bu sefer de PrintScreen ile alacaklardır. Maalesefki resimlerinizi hiç çaldırmama gibi bir yöntem yok.
Mc.FeriT - avatarı
Mc.FeriT
Ziyaretçi
16 Ağustos 2007       Mesaj #399
Mc.FeriT - avatarı
Ziyaretçi
Bloguma istediğim resin linkini yazıyorum ama resim gerek boyutta görünmüyor küçük bi şekilde sol alttaduruyor.Kendim Gererek büyütünce de resim kaltesi düşüyor ve bulanıklaşıyor.Ayrıca Spacem olduğuna dair görünmesi gereken yıldızımda arkadaşlarımda görünmüyormuş nedeni ne oabilir acaba? şimdiden teşkkürler bilginizi esirgemeyin Lütfen ihtiyacım var Msn Happy
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
16 Ağustos 2007       Mesaj #400
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
siem adlı kullanıcıdan alıntı

Son Windows Live Spaces arayüzünde, alanlardaki fotoğrafları açtığımızda "Fotoğrafı karşıdan yükle" diye bir seçenek çıkıyor ve ona basarak fotoğraflar bilgisayarımıza hemen kaydedilebiliyor. Ve bu düğme şu yüzden konmuş, artık fotoğraf albümleri Flash ile gösteriliyor, yani fotoğrafların üzerinde sağ tıklama çalışmıyor. İşte herhalde sağ tıklama çalışmadığı için böyle ek bir seçenek koymuşlar. Ayarlara girdim baktım, fotoğrafları kaydedebilme ile ilgili bir seçenek bulamadım. hellboy'un dediği gibi, insanlar fotoğrafları gördükten sonra kaydedememeleri niye bu kadar önemli ki? Neyse...

Alıntı
Mc.FeriT adlı kullanıcıdan alıntı

Bloguma istediğim resin linkini yazıyorum ama resim gerek boyutta görünmüyor küçük bi şekilde sol alttaduruyor.Kendim Gererek büyütünce de resim kaltesi düşüyor ve bulanıklaşıyor.Ayrıca Spacem olduğuna dair görünmesi gereken yıldızımda arkadaşlarımda görünmüyormuş nedeni ne oabilir acaba? şimdiden teşkkürler bilginizi esirgemeyin Lütfen ihtiyacım var Msn Happy

İkinci sorunuza cevap verebilirim. Windows Live Alanınızdan Seçenekler'e tıklayın, açılan pencerede Alan ayarları'na tıklayın, sayfa açılınca da Kişi kartı ayarları'na gelin ve oradaki kutucuğa işaret koyun, ve kaydedin.