Arama

MSN Space - MSN Spaces - Windows Live Space Hakkında Her Şey (MSN Space) - Sayfa 43

Güncelleme: 20 Kasım 2010 Gösterim: 628.808 Cevap: 540
mayyakceto - avatarı
mayyakceto
Ziyaretçi
20 Eylül 2007       Mesaj #421
mayyakceto - avatarı
Ziyaretçi
bi soruda ben sorıyım ozman Msn Happy eskden spacimde müzik çaldırabiliodum filelodge adlı bir sitedn url alarak şimdi ise çalmıyor müzik bunu yapabileceğim baika bir yol biliyormusunuz???
Sponsorlu Bağlantılar
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
20 Eylül 2007       Mesaj #422
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
mayyakceto adlı kullanıcıdan alıntı

bi soruda ben sorıyım ozman Msn Happy eskden spacimde müzik çaldırabiliodum filelodge adlı bir sitedn url alarak şimdi ise çalmıyor müzik bunu yapabileceğim baika bir yol biliyormusunuz???

linklermi kırık ? yoksa farklı bir probleminizmi var?

Sponsorlu Bağlantılar
eğer sorun link ise free bir host a upload edip 'de kullanabilirsiniz.
loko - avatarı
loko
Ziyaretçi
21 Eylül 2007       Mesaj #423
loko - avatarı
Ziyaretçi
Hayır aynı sorun bende de var File Lodge sitesi çalışmıyor ve başka bir URL ise Space kabul etmiyor eskiden çok sayıda şarkı yüklemiştim şimdi yok..Yardım edebilirmisiniz?
pikacuu - avatarı
pikacuu
Ziyaretçi
21 Eylül 2007       Mesaj #424
pikacuu - avatarı
Ziyaretçi
ewet arkadaşlar ne yaptıysam kendi pc den space ime resim ekleyemiyorum başka pclerden ekleye biliyorum ama kendi pc den eklenmiyor daha doğrusu axtive x denetimlerini yüklüyorum resimler penceresini açıp yükleyeceğim resmi seçip yükleye biliyorum ama space sayfasına resim gelmiyor neden olabilir acaba çıldırmak üzereyim işletim sistemim xp media center.

çalışması için yaptıklarım.

resim yükleye bildiğim pc ile benim pc nin explorer ayarlarını aynı hale getirdim olmadı.

format attım olmadı.

explorer 7.0 ı yükledim olmadı.

birtürlü beceremedim yardımlarınızı bekliyorum...
pikacuu - avatarı
pikacuu
Ziyaretçi
21 Eylül 2007       Mesaj #425
pikacuu - avatarı
Ziyaretçi
ewet arkadaşlar ne yaptıysam kendi pc den space ime resim ekleyemiyorum başka pclerden ekleye biliyorum ama kendi pc den eklenmiyor daha doğrusu axtive x denetimlerini yüklüyorum resimler penceresini açıp yükleyeceğim resmi seçip yükleye biliyorum ama space sayfasına resim gelmiyor neden olabilir acaba çıldırmak üzereyim işletim sistemim xp media center.

çalışması için yaptıklarım.

resim yükleye bildiğim pc ile benim pc nin explorer ayarlarını aynı hale getirdim olmadı.

format attım olmadı.

explorer 7.0 ı yükledim olmadı.

birtürlü beceremedim yardımlarınızı bekliyorum...
loko - avatarı
loko
Ziyaretçi
21 Eylül 2007       Mesaj #426
loko - avatarı
Ziyaretçi
Ya bu konuda çok soru sorulmuş farkındayım ancak sanırım Space'de sorun var .. Şöyleki bir kere şarkı upload edeceğimiz linkler çalışmıyor bu zaten bir problem sebebi..Diğeride şarkıya URL versek bile Space bunu kaydetmiyor..

Bu konuda bilgisi iyi olan arkadaşlardan şarkı yükleyeceğimiz başka linkler varsa öğrenmek istiyorum ve film adresleri varsa şayet paylaşırlarsa çok sevinirim..

Teşekkürler...
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
22 Eylül 2007       Mesaj #427
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
gokhanbaday adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar kolay gelsin hepinize...Bir Sorum olacak size....Msn space ile (Live Space) oluşturduğum alanda arkadaş listemin gözükmesini istemiyorum ayarlar kısmında hiç kimseyi işaretlediğim halde bir arkadaşım space alanıma girince gözüküyor.Başk bir bilgisayrdan başka bir msn adrsinden space ime tıklıyorum ve giriyorum arkadaşımın msninden...diğerleri gözükmüyor ancak sadece 1 tane arkadaşım arkadaşlar kısmında gözüküyor bunu nasıl engelleyebilirim.Sapce alnımda sadece kişisel bilgilerimin fotoğraflrımın falan gözükmesini istiyorum...başka bir şey gözükmesin...YArdımcı olabilirseniz sevinirim...teşekkürler..

"Arkadaşlar listesini düzenle"ye tıklayıp (Bu alana ister Windows Live Messenger'dan, ister Windows Live Alanınızdan girin, farketmez) arkadaşlarınızı silebilirsiniz. İsterseniz arkadaşlarınızı silmeden, modülü alanınızın içeriğinden kaldırabilirsiniz. Alanınızda Düzenleme modunda iken, modül ekle veya değiştir gibi bir seçenek var. Oraya girip, Arkadaşlar listesi modülünü kaldırın. Eğer modülü kaldırmayıp sadece arkadaşlarınızı silerseniz, modül orada durmaya devam eder ve modülün içinde "Henüz hiç bir arkadaş eklenmedi." yazısı görüntülenir.
munu - avatarı
munu
Ziyaretçi
22 Eylül 2007       Mesaj #428
munu - avatarı
Ziyaretçi
merhaba şuan nereye ne yazıyorum bilmiyorum ama lütfen yardım istiyorum ben 2.5 yıldır blogcuyum ordaki şablonlara html kodlara resim eklemeye alıştım my spaceye yeni üye oldum ama bişey yapamıyorum resim ekleyemiyorum yani blog girdi ekle diyor gözat yapıyorum okadar dün denedim gözatta kaldım enter falan yokmu harika anlatılmış bu formda herşey ama gerçekten çok karıştı herşey biizm düzenleyeceğiz şablon yok galiba sadece kod yazıp html ya çeviiryoruz ama saat eklemek istedim kodu aldım anlatıldığı gibi yaptım yine olmadı saat falan çıkmıyor bu spacenin enter veya yayınla tuşu falan yokmu çokmu sordum acaba yardım edermisiniz teşekkür ediyorm gerçekten formu gezdim ama yapamadım bulabileceğim formda nersi var başlık yazarmısınız
ismail_m - avatarı
ismail_m
Ziyaretçi
23 Eylül 2007       Mesaj #429
ismail_m - avatarı
Ziyaretçi
saol yhaa yapamıodm Msn Wink tsk lerr
wien68 - avatarı
wien68
Ziyaretçi
24 Eylül 2007       Mesaj #430
wien68 - avatarı
Ziyaretçi
ayni sorun bendede oluyor benimkin sebebi norton antivirus 2005 varmis bende o yüzden olmuyo msn yardim istedingde bi kod veriyo ordan buluyosun onu aktivse deaktiv etmen gerekiyor ama benim pc de software de bi sorun oldugu icin silemedim nortonu ve ekleyemiyorum pc den sendede öyle bi sorun var kesin bi dene istersen popup blocke eden seyi deaktiv hale getircen