Arama

MSN Space - MSN Spaces - Windows Live Space Hakkında Her Şey (MSN Space) - Sayfa 47

Güncelleme: 20 Kasım 2010 Gösterim: 628.824 Cevap: 540
pacitom - avatarı
pacitom
Ziyaretçi
25 Mart 2008       Mesaj #461
pacitom - avatarı
Ziyaretçi
kişi listemden sildiğim ve engellediğim kişinin space ini izinsiz görebilirmiyim
Sponsorlu Bağlantılar
spk_ghost - avatarı
spk_ghost
Ziyaretçi
15 Nisan 2008       Mesaj #462
spk_ghost - avatarı
Ziyaretçi
space'imize kimlerin girdiğini öğrenmek mümkün mü
sayısını öğreniyoruz onu biliyorum
Sponsorlu Bağlantılar
space in de zaten belli kişilere açık olması gerekir
çünkü herkese açıksa hiç bir Windows Live hesabindan giriş yapmadan da görebilirler spaceimi
hadi diyelim sadece arkadaş listemdekiler
bunların görmeleri için Windows Live hesabi ile girşi yapmaları gerekiyor
işte onlar gördükten sonra görenleri not alcak bir script eklenti özellik vs. mevcut mu_?

Alıntı
pacitom adlı kullanıcıdan alıntı

kişi listemden sildiğim ve engellediğim kişinin space ini izinsiz görebilirmiyim

space in özellikleri wardir
herkes görsün
sadece arkadaşlarım görsün
sadece seçtiğim kişiler görsün
kimse görmesin vs.

eğer engellediğin veya sildiğin kişiler, onlarda seni engellemiş ve silmişse ve o kişinin spaceinde herkes görsün varsa göre görebilrisin

eğer engellediğin veya sildiğin kişiler, onlar seni engelleyip silmediyse zaten onlarda hala eklisindir ve hala arkadaşı olduğun için gene görebilirsin

ama karşı taraf sadece seçtiğim kişiler görsün demişse ne yaparsan yap hiçbir şekil ve durumda göremessin
Son düzenleyen spk_ghost; 15 Nisan 2008 04:57 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
WaGGiSH - avatarı
WaGGiSH
Ziyaretçi
4 Mayıs 2008       Mesaj #463
WaGGiSH - avatarı
Ziyaretçi
merak ettiğim bi konu var..peki birisi benim resimlerimi spaceine ekledi ama ben eklemesini istemiyorum.msn inin de şifresini bilmiyorum ki resimleri silsem..oda silmiyo..bu durumda ne yapabilirim??
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
4 Mayıs 2008       Mesaj #464
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
WaGGiSH adlı kullanıcıdan alıntı

merak ettiğim bi konu var..peki birisi benim resimlerimi spaceine ekledi ama ben eklemesini istemiyorum.msn inin de şifresini bilmiyorum ki resimleri silsem..oda silmiyo..bu durumda ne yapabilirim??

O resimleri gördüğünüz sayfanın altındaki dolaşma bağlantılarından birisi "Tacizleri bildirin". Ona tıklayarak bu tür sorunları bildireceğiniz İngilizce bir siteye yönlendirilirsiniz. Oradan durumu Microsoft'a bildirebilirsiniz. Ha "ondan ne çıkar?" diyebilirsiniz, ama yapılabilecek şeylerin en basiti bu.

O kişinin parolasını ele geçirip resimleri silseniz bile, yarın yine ekler. Başka hesap açar, oraya ekler.

Üzgünüm, boşa uğraşıyor da olabilirsiniz.
WaGGiSH - avatarı
WaGGiSH
Ziyaretçi
5 Mayıs 2008       Mesaj #465
WaGGiSH - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı

O resimleri gördüğünüz sayfanın altındaki dolaşma bağlantılarından birisi "Tacizleri bildirin". Ona tıklayarak bu tür sorunları bildireceğiniz İngilizce bir siteye yönlendirilirsiniz. Oradan durumu Microsoft'a bildirebilirsiniz. Ha "ondan ne çıkar?" diyebilirsiniz, ama yapılabilecek şeylerin en basiti bu.

O kişinin parolasını ele geçirip resimleri silseniz bile, yarın yine ekler. Başka hesap açar, oraya ekler.

Üzgünüm, boşa uğraşıyor da olabilirsiniz.

evet bunu denemiştim..ingilizce olarak united states servisine yolladım..bakalım ne cevap gelecek..gelen cevabı buraya yazarım..tşk ederim
skyynet - avatarı
skyynet
Ziyaretçi
5 Mayıs 2008       Mesaj #466
skyynet - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar yapmıs oldugunuz paylasımlarınız ıcın tesekkurler benım de sızlere danısmak ıstedıgım bır nokta var

flatcast radyo yayını spaces den yapabılırmıyız yapabılırsek eyer bu konuda benı aydınlata bılırmısınız
gokalpunlusoy - avatarı
gokalpunlusoy
Ziyaretçi
7 Mayıs 2008       Mesaj #467
gokalpunlusoy - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar size bisey danışıcam benım space acılmıor nasıl aktif edebilirim bana acıklarsanız sevinirim.

bana space icin maıl yolladılar ona cvp yazarsam ne yazacam bana acıklarsanız cok sevinirim arkadaşlar
Son düzenleyen gokalpunlusoy; 7 Mayıs 2008 18:01 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
7 Mayıs 2008       Mesaj #468
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
gokalpunlusoy adlı kullanıcıdan alıntı

slm arkadaşlar size bisey danışıcam benım space acılmıor nasıl aktif edebilirim bana acıklarsanız sevinirim.

bana space icin maıl yolladılar ona cvp yazarsam ne yazacam bana acıklarsanız cok sevinirim arkadaşlar

Mevcut bir alanın var mı? Var ve açılmıyorsa, açılmama sorunu ne? Açmaya çalıştığında aldığın uyarı ne?

Sana kim alanla ilgili e-posta gönderdi ve e-postada neler yazıyor?
gokalpunlusoy - avatarı
gokalpunlusoy
Ziyaretçi
7 Mayıs 2008       Mesaj #469
gokalpunlusoy - avatarı
Ziyaretçi
evet mevcut alanım var zaten olmasa ugrasmam bir cok resim var orda acılmama sorun ile bir mail göndermisler space ile ilgili suan space ulasılamıyor falan diyor ama 2-3 gundur bu devam ediyor baska bir msn space girmeye calısıom olmuyor SPACE.WNLV.WW.00.EN.SYK.MNL.AU.T02.SPT.00.EM@css.one.microsoft.com sitesinden geldi mail gelen mail zaten ingilizce.
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
7 Mayıs 2008       Mesaj #470
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
gokalpunlusoy adlı kullanıcıdan alıntı

evet mevcut alanım var zaten olmasa ugrasmam bir cok resim var orda acılmama sorun ile bir mail göndermisler space ile ilgili suan space ulasılamıyor falan diyor ama 2-3 gundur bu devam ediyor baska bir msn space girmeye calısıom olmuyor SPACE.WNLV.WW.00.EN.SYK.MNL.AU.T02.SPT.00.EM@css.one.microsoft.com sitesinden geldi mail gelen mail zaten ingilizce.

E-postanın içeriğini anlayamıyorsan kopyalayıp yapıştırarak buraya gönderir misin?

Bir de sana neden bununla ilgli bir e-posta gönderdiler? Sen Windows Live Spaces desteğe mi sordun sorunu?

Kimsenin alanına girememense çok garip geldi bana. Neyse, şu epostanın içeriğine bakarsak birşeyler anlarız.