Arama

MSN Space - MSN Spaces - Windows Live Space Hakkında Her Şey (MSN Space) - Sayfa 50

Güncelleme: 20 Kasım 2010 Gösterim: 628.818 Cevap: 540
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
25 Eylül 2008       Mesaj #491
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alanımda sadece ses çaldırmak için Windows Media Player modülünü ekliyorum, ayarlarından "Simge durumunda"yı da seçtiğim halde çal/durdur düğmelerinin üzerinde siyah bölüm hala duruyor. Video değil de sadece ses çaldıracağım için bu siyah kutuyu kaldırmak istiyorum. Bir yöntem biliyor musunuz?
Sponsorlu Bağlantılar
zeyneb_8606 - avatarı
zeyneb_8606
Ziyaretçi
27 Eylül 2008       Mesaj #492
zeyneb_8606 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlarrr...acilen yardım..msnede spaceme müzik eklemeye çalışıyorum bi siteye şarkıyı uploudda ettim ve onun urlsini alıp yapıştırdım media pleyerdeki yere ama hala çalmıyo..anlamadım yani url doğru eminim sonu mp3 le bitiyo..acaba diorum başka bir sorun olabilirmi..yani medi playerda falan ya acaba benim pcdeki media pleyerda yapılması gereken bi ayarmı var. anlamdım işin içinden çıkmadım..lütfen biri yardım etsin gıcık oldummm yaMsn Cryşimdiden tşkler...
Sponsorlu Bağlantılar
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
27 Eylül 2008       Mesaj #493
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
zeyneb_8606 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlarrr...acilen yardım..msnede spaceme müzik eklemeye çalışıyorum bi siteye şarkıyı uploudda ettim ve onun urlsini alıp yapıştırdım media pleyerdeki yere ama hala çalmıyo..anlamadım yani url doğru eminim sonu mp3 le bitiyo..acaba diorum başka bir sorun olabilirmi..yani medi playerda falan ya acaba benim pcdeki media pleyerda yapılması gereken bi ayarmı var. anlamdım işin içinden çıkmadım..lütfen biri yardım etsin gıcık oldummm yaMsn Cryşimdiden tşkler...

Şarkıyı bindirdiğiniz sitenin bir oturum açma zorunluluğu gibi bir kısıtlaması varsa sadece URL'yi yapıştırarak media player'da ses çaldıramayabilirsiniz. URL'nin böyle bir kısıtlaması olmadığından emin olmak için Windows Media Player'ı açın, Dosya > URL aç... öğelerini takip ederek müziği oradan çaldırmayı deneyin. Çaldıysa sorun yok diyebiliriz sanırım.

Ayrıca alanınıza Internet Explorer'da erişmeniz gerekiyor olabilir, mesela ben kendi alanıma Firefox ile eriştiğimde Windows Media Player modülü hiç ortalarda görünmüyor bile.
loko - avatarı
loko
Ziyaretçi
7 Ekim 2008       Mesaj #494
loko - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar hacklenmiş ve şifresi değiştirilmiş bir MSN adresimden dolayı SPACE alanıma giriş yapamıyorum...Acaba normal misafir gibi alanımı görme veya oradaki bilgilerimi başka bir MSN adresine aktarma şansım var mı ?
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
7 Ekim 2008       Mesaj #495
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
loko adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar hacklenmiş ve şifresi değiştirilmiş bir MSN adresimden dolayı SPACE alanıma giriş yapamıyorum...Acaba normal misafir gibi alanımı görme veya oradaki bilgilerimi başka bir MSN adresine aktarma şansım var mı ?

İçeriği doğrudan aktarmaya yönelik bir seçeneğinizin olduğunu zannetmiyorum.

Şu anda kendi alanınızı, sayfada oturum açmadan görebiliyorsanız o şekilde; göremiyorsanız, adresiniz çalınmadan önceki zamanlarda alanınızı görme izni verdiğiniz bir kişiden rica edip onun hesabıyla oturum açarak içeriği kopyala-yapıştır usulüyle yeni bir Windows Live alanına taşımayı deneyebilirsiniz. Çok zahmetli bir işlem ama hepsini kaybetmekten iyidir diye düşünüyorum.

Hesabınızın çalınmasıyla ilgili olarak Hacklenen Mailinizi Geri Alma İhtimali (Dilekçe) konusunda anlatılan yöntemleri denemekten çekinmemenizi de tavsiye ederim.
windyy - avatarı
windyy
Ziyaretçi
31 Ekim 2008       Mesaj #496
windyy - avatarı
Ziyaretçi
daha önce msn spaces-web görünümü-genel ad bölümüne bir şey yazmıştım fakat şimdi orayı BOŞ bırakmak istiyorum ama boş bırakıp kaydete basınca : 'Devam etmek için genel bir görüntü adı sağlamalısınız' yazıyor ve sayfayı yineleyince eski yazdığım duruyor. o bölümü nasıl BOŞ bırakabilirim ?

KİŞİ KARTININ YANINDA SARI YILDIZ İŞARETİNİN ÇIKMASINI NASIL ENGELLEYEBİLİRİM?

KİŞİ KARTIMDA HAKKINIZDA EK BİLGİLER BÖLÜMÜNDE İŞ KİŞİ BİLGİLERİ GÜNCELLENDİ YAZIYOR SADECE AD KISMINA BİŞİ YAZDIM DİYE. YAZIYI SİLİP BOŞ BIRAKMAK İSTİYORUM.YAPAMIYORUM.
HAKKINIZDA EK BİLGİLER BÖLÜMÜNDE HİÇBİR ŞEY GÖRÜNMEMESİ İÇİN NE YAPMALIYIM??
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
31 Ekim 2008       Mesaj #497
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
windyy adlı kullanıcıdan alıntı

daha önce msn spaces-web görünümü-genel ad bölümüne bir şey yazmıştım fakat şimdi orayı BOŞ bırakmak istiyorum ama boş bırakıp kaydete basınca : 'Devam etmek için genel bir görüntü adı sağlamalısınız' yazıyor ve sayfayı yineleyince eski yazdığım duruyor. o bölümü nasıl BOŞ bırakabilirim ?

Boş bırakamazsınız, ama bir nokta vs. koyup işlevsiz hale getirebilirsiniz. Boş bırakmanız önerilmediği için bir şey yazmaya zorlanıyorsunuz.
Alıntı

KİŞİ KARTININ YANINDA SARI YILDIZ İŞARETİNİN ÇIKMASINI NASIL ENGELLEYEBİLİRİM?

Kendi Messenger'ınızdaki kişi kartlarında çıkmasını engellemek için Messenger yamaları (a-patch, mess patch vs.) ya da bu parıltının gösterilmemesi ile ilgili seçeneği olan bir Messenger Plus! Live arayüzü kullanabilirsiniz. Ancak başkalarının sizin alanınızda yaptığınız değişiklikleri görmelerini engellemek için bu parıltıyı iptal etme yönteminiz artık yok. "Artık" diyorum çünkü sanırım bu Kasım ya da Ekim 2008 ayına kadar Windows Live Alan ayarlarından bu imkan vardı. Ancak orada gördüğüm bir açıklamada "Kasım ya da Ekim 2008 tarihinden itibaren alanınızdaki değişiklikler kişi kartınızda her zaman görünür olacak. Bunu yine de istemiyorsanız, Messenger için ayrı, Alan için ayrı iki hesap oluşturmanızı ve dilerseniz bu iki hesabı birleştirmenizi öneririz" yazıyordu. Yani alanınız için kullandığınız hesabı Messenger'da kullanmayın, Messenger için kullandığınız hesap için bir alan oluşturmayın. Hesapları birbirine bağlamanız karşı taraf açısından bir değişiklik arz etmez, yani öbür hesabın alanıyla ilgili olarak kişi kartınızda parıltı göremezler.
Alıntı

KİŞİ KARTIMDA HAKKINIZDA EK BİLGİLER BÖLÜMÜNDE İŞ KİŞİ BİLGİLERİ GÜNCELLENDİ YAZIYOR SADECE AD KISMINA BİŞİ YAZDIM DİYE. YAZIYI SİLİP BOŞ BIRAKMAK İSTİYORUM.YAPAMIYORUM. HAKKINIZDA EK BİLGİLER BÖLÜMÜNDE HİÇBİR ŞEY GÖRÜNMEMESİ İÇİN NE YAPMALIYIM??

Yukarıdaki gibi bir şey düşünebilirsiniz. Artı o "Hakkımda ek bilgiler" bölümü çok da kafaya takılası bir durum değil bence.
Son düzenleyen ahmetgns; 31 Ekim 2008 14:47 Sebep: Biçimlendirme etiketleri düzenlendi.
bezmer - avatarı
bezmer
Ziyaretçi
31 Ekim 2008       Mesaj #498
bezmer - avatarı
Ziyaretçi
mrb arkadaşkar bana lütfen yardım edin çok zor bir durumdayım çevrim dışı ileti yanış kşiye yanlış mesaj gönderdim bunu o arkadaş msn sini açmadan silebilir veya nasıl engeleyebilirim imkanı varsa yardımcı olun lütfen sonuçu benim için gerçekten iyi olmaz
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
31 Ekim 2008       Mesaj #499
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
bezmer adlı kullanıcıdan alıntı

mrb arkadaşkar bana lütfen yardım edin çok zor bir durumdayım çevrim dışı ileti yanış kşiye yanlış mesaj gönderdim bunu o arkadaş msn sini açmadan silebilir veya nasıl engeleyebilirim imkanı varsa yardımcı olun lütfen sonuçu benim için gerçekten iyi olmaz

Maalesef bir yöntemi yok.

Aynı durum benim başıma da gelmiş, iletiyi gönderdiğim kişinin parolasını günlerce deneyerek bulmuş (doğum tarihinden Msn Wink ) ama onun hesabıyla can havliyle oturum açtığımda gönderdiğim iletiyi alamamıştım, işte kötü olan da buydu Msn Grin

Böyle kazara çevrimdışı anlık iletiler göndermemek için size bir önerim olacak:

Messenger Plus! Live adlı Messenger eklentisini yüklerseniz bu programın script denilen eklentileri oluyor. the andyman adlı biri bu çevrimdışı iletinin sorunlarından korumak için scriptler yazmış. Biri, biz çevrimdışı gösterirken; biri, kişimiz çevrimdışı iken ileti göndermek istediğimizde uyarı verdiriyor. Üçüncü bir script ile de bu ikisini birleştirmiş, Offline Protector (Çevrimdışı Koruyucu) adını vermiş. Birincisi için, İkincisi için ve Üçüncüsü için üzerlerine tıklayın.

Not: Soruyu yanlış konuda sormuşsunuz, lütfen bundan sonra uygun konuları ve forumları kullanın. Teşekkürler.
nefesx2 - avatarı
nefesx2
Ziyaretçi
9 Aralık 2008       Mesaj #500
nefesx2 - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar space me birkaçgündür giremiyorum sebebi ise medai player a yükledigim bir mp3 baglantısının kesilmesi

yeni bir parça yüklemek için eski url yi silip yenisini ekledim ve sildigim url den sonra space ana sayfasını görüntüleye biliyorum fakat sayfa içerisinde birşey yazmak degiştirmek istedigim zaman medai player halen silinmiş url ye baglanmaya çalıştıgından sayfa donuyor ve hiç bir şekilde birşey yapamıyorum bu konuda yardıma ihtiyacım şimdiden tşk.

iyi çalışmalar...