Arama

MSN Space - MSN Spaces - Windows Live Space Hakkında Her Şey (MSN Space) - Sayfa 9

Güncelleme: 20 Kasım 2010 Gösterim: 628.790 Cevap: 540
ramsstein - avatarı
ramsstein
Ziyaretçi
1 Mayıs 2006       Mesaj #81
ramsstein - avatarı
Ziyaretçi
birşey öğrenmek istiyorum hotmail messenger adresim dışında gmail adresim var.
hotmail deki space sayfamı gmail adresimde de kullanabiliyor muyum.
Sponsorlu Bağlantılar
bide gmail den açtığım da msn space sayfası yok yoksa sadece hotmail aldığım zaman mı kullanabiliyorum
sevgul - avatarı
sevgul
Ziyaretçi
1 Mayıs 2006       Mesaj #82
sevgul - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaslar neolursun biri bana kendime blog nas hazirlaya bilirim anatabilirmi ben okadar cok urastim ki bi turlu yazdigim yazilar blogta cikmiyo neolursun nas oldugunu anatin yazmanizi bekliicem bide bloga nas resim ekleye bilirim onu da anatin yazarsaniz sevinirim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mayıs 2006       Mesaj #83
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ramsstein adlı kullanıcıdan alıntı

birşey öğrenmek istiyorum hotmail messenger adresim dışında gmail adresim var.
hotmail deki space sayfamı gmail adresimde de kullanabiliyor muyum.
bide gmail den açtığım da msn space sayfası yok yoksa sadece hotmail aldığım zaman mı kullanabiliyorum

Tabiki, Yapmanız Gereken passport Hesabına Kayıt Olamanız, Oturum Açabilmeniz.

Hotmail / MSN adresleri dışındaki adreslerle MSN Oturumu Açma

Yukarıdaki Konuyu İnceliyerek Nasıl Kayıt Olacağınız İle İlgili Bilgi Alabilirsiniz.

http://spaces.msn.com/

Yukarıdaki Adresi Kullanarak Space Alanına Kayıt Olabilirsiniz.

Alıntı
sevgul adlı kullanıcıdan alıntı

slm arkadaslar neolursun biri bana kendime blog nas hazirlaya bilirim anatabilirmi ben okadar cok urastim ki bi turlu yazdigim yazilar blogta cikmiyo neolursun nas oldugunu anatin yazmanizi bekliicem bide bloga nas resim ekleye bilirim onu da anatin yazarsaniz sevinirim

Space Alanınızdaki Blog Yazan Bölüme Gireceksiniz, Add entry Yazan Yere Tıklıyarak Yeni Bir Blog Oluşturacaksınız Ve Bu Konudaki Space Kodlarını Kaynaklarını Kullanarak Blog'larınıza İstediğiniz Şekli İçeriği Verebileceksiniz.
Son düzenleyen Blue Blood; 1 Mayıs 2006 14:43 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
ramsstein - avatarı
ramsstein
Ziyaretçi
1 Mayıs 2006       Mesaj #84
ramsstein - avatarı
Ziyaretçi
tamam pasport hesabım onaylandı onda sorun yok. Sanırım ben anlatamadım.
Şimdi ........@hotmail.com adresimdeki msn de space sayfası düzenlemiştim.
ama .....@gmail.com msn adresimde space görüntüsü yok birde hotmailde hazırladığım space sayfasını bu gmaile aktarabiliyor muyum onu merak ettim yoksa yeniden mi space sayfası yapacağım gmail için.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mayıs 2006       Mesaj #85
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Malesef Aktarma Söz Konusu Değil Şimdililk, Yeniden Space Oluşturacaksınız.
ramsstein - avatarı
ramsstein
Ziyaretçi
1 Mayıs 2006       Mesaj #86
ramsstein - avatarı
Ziyaretçi
evet gmail adresimde de artık bir space sayfam oluştu
lady_arzu - avatarı
lady_arzu
Ziyaretçi
2 Mayıs 2006       Mesaj #87
lady_arzu - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşLar benim bir sorunum vardı yardımcı oLursanız sevinirim...!!!

Msn 7.5 siLip yada üstüne msn Live Betayı kurduğum zaman bende msn spaceLer gözükmüyor msn space Logom çıkmıyor ayrıca arkadaşLarımında msn spaceLerini göremiyorum..!! Yanlarında ki yıLdız faLan cıkıyor ama giremiyorum gozukmuyor Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz gibiLerinden bir yazı cıkıyor sırf bu yuzden msn Live kuLLanmıyorum bu sorunu nasıL çözerim bu konuda yardımcı oLursanız sevinirim...!!!

Ek biLgi oLarak pc de msn için msn discovery X2 ve msn pLus var...!!!

CevapLarınız icin simdiden teşekkürLer..!!

SaygıLarımLa...!!!
ANTANDROS - avatarı
ANTANDROS
Ziyaretçi
3 Mayıs 2006       Mesaj #88
ANTANDROS - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
lady_arzu adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba arkadaşLar benim bir sorunum vardı yardımcı oLursanız sevinirim...!!!

Msn 7.5 siLip yada üstüne msn Live Betayı kurduğum zaman bende msn spaceLer gözükmüyor msn space Logom çıkmıyor ayrıca arkadaşLarımında msn spaceLerini göremiyorum..!! Yanlarında ki yıLdız faLan cıkıyor ama giremiyorum gozukmuyor Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz gibiLerinden bir yazı cıkıyor sırf bu yuzden msn Live kuLLanmıyorum bu sorunu nasıL çözerim bu konuda yardımcı oLursanız sevinirim...!!!

Ek biLgi oLarak pc de msn için msn discovery X2 ve msn pLus var...!!!

CevapLarınız icin simdiden teşekkürLer..!!

SaygıLarımLa...!!!

Bu herhangi bir sorun değil o msnle alakalı bir problem yandaki yıldızlar zaten sürekli görünmez kişi yeni birşeyler koyduğunda siz kişi kartına bakana kadar yıldız bulunur spacelerin görünmeme olayıda 7.5tede oluyo livedada 7.0dada sürüle ilgisi yok dediğim gibi msnden kaynaklanan bir problem
Ayrıca space serverındada yenilenme olayı var birçok işlev eksik ondan bir süre fazla zorlamayın ve lütfen aşağıdaki teşekkür butonunu kullanın teşekkür mesajı yazmayın...
sekmenci - avatarı
sekmenci
Ziyaretçi
6 Mayıs 2006       Mesaj #89
sekmenci - avatarı
Ziyaretçi
SAYIN yardımcı kardeşlerim herşeyi tamam güzelde bu yaptıklarımız bende blog kateogarisinde kaldı yani ben speace sime girince karşıma direk ana sayfada çıkmasını istiyorum teşekkür ederim
ANTANDROS - avatarı
ANTANDROS
Ziyaretçi
7 Mayıs 2006       Mesaj #90
ANTANDROS - avatarı
Ziyaretçi
Bloglarını ortadaki sütuna koymalısın arkadaşım