Arama

MSN Messenger Hata Kodları ve Çözümleri - Sayfa 8

Güncelleme: 15 Nisan 2013 Gösterim: 1.080.319 Cevap: 849
LoneLy1907 - avatarı
LoneLy1907
Ziyaretçi
13 Nisan 2008       Mesaj #71
LoneLy1907 - avatarı
Ziyaretçi
aRkada$LaR 0x800736b1 yazıLı hata mesajı aLıoRm msn yukLeeemioRm... tamamen siLdm qeRi yukLemek istedm oLmadın Lutfen yaRdımcı oLunn!
Sponsorlu Bağlantılar
the_mumy - avatarı
the_mumy
Ziyaretçi
22 Nisan 2008       Mesaj #72
the_mumy - avatarı
Ziyaretçi
mrb benim pc de msn hata veriyo, hata kodu şu 80048412 ben bulmadım siz burqaya linkini koyarmısnız?
Sponsorlu Bağlantılar
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2008       Mesaj #73
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
the_mumy adlı kullanıcıdan alıntı

mrb benim pc de msn hata veriyo, hata kodu şu 80048412 ben bulmadım siz burqaya linkini koyarmısnız?

Sağ altta saatin olduğu yere çift tıklayınız.Ve Tarihi güncelleyiniz.Yani hangi yıl hangi gün hangi aydaysanız ona göre ayarlayın.Msnnizi tekrar açın artık sorun çözülmüş olacaktır
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2008       Mesaj #74
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
LoneLy1907 adlı kullanıcıdan alıntı

aRkada$LaR 0x800736b1 yazıLı hata mesajı aLıoRm msn yukLeeemioRm... tamamen siLdm qeRi yukLemek istedm oLmadın Lutfen yaRdımcı oLunn!

Programı tamamen kaldırmadığınız için böyle bir hata alma olasılığınız var.Windows Installer CleanUp (Windows Installer Temizleme) programı bu konu da size yardımcı olacaktır.
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2008       Mesaj #75
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
qten adlı kullanıcıdan alıntı

Ben live msni kuramıorm pc ye WINHTTP.dll die bi hata verio yardımcı olurmusunuzMsn Sad

Dosyayı indirin ve windows'un kurulu olduğu dizindeki system32 nin içine atın msn'yi tekrar açın sorunsuz çalışır daha sonra..
Bluesorrow - avatarı
Bluesorrow
Ziyaretçi
26 Nisan 2008       Mesaj #76
Bluesorrow - avatarı
Ziyaretçi
hata kodu 81000378 kesinlikle açılmıyor,ayrıca bu kodla ilgilide bir bilgi bulamadım burda yardımcı olursanız minnettar olurum.
tekelti - avatarı
tekelti
Ziyaretçi
28 Nisan 2008       Mesaj #77
tekelti - avatarı
Ziyaretçi
Müthiş Bir Çalışma Bu kadar Olur Yani Teşekkürler Saygılar msxlabs harikasınız çocuklar
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
28 Nisan 2008       Mesaj #78
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Bluesorrow adlı kullanıcıdan alıntı

hata kodu 81000378 kesinlikle açılmıyor,ayrıca bu kodla ilgilide bir bilgi bulamadım burda yardımcı olursanız minnettar olurum.

1. adım Açılmayan email adresinizle başka açılan bir bilgisayardan msn yi açın (Cafelerde geneldo o sorun yok.)Msn açıldıktan sonra Bilgisayarım-Document end Settings-bilg.adı klasörünü tıklayın.
Menülerde Araçlar-Klasör Seçenekleri-görünüm'de bulunan gizli dosyaları gösteri tıklayın. daha sonra document end setting içinde bulunan Contacs klasörünün içinde bulunan e mail adresinin yazılı klasörü bir cd yada flaş diske kopyala.
2.adım document end settink klasörünün içinde local setting-aplication Data -Microsft-Windows Live Contacts klasörünü tıkla ve bunun içindeki email adresini gösterir klasörü flaş diske yada cd ne kopyala. bunları kendi bilgisayarında aynı yolları kullanarak ilgili yerlerine kopya. ve msn çalışacaktır.
maxma - avatarı
maxma
Ziyaretçi
2 Mayıs 2008       Mesaj #79
maxma - avatarı
Ziyaretçi
8100030d arkadaslar bu hata hala veriyo ve baktim yazilanlarin hepsini yaptim ancak hala acilmadi?
msnyi silip yeniden kurmadim tek
msnyi silip kursam düzelme olurmu?
bir yolunu söleyin lütfen

simdiden tsk ederim
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2008       Mesaj #80
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
maxma adlı kullanıcıdan alıntı

8100030d arkadaslar bu hata hala veriyo ve baktim yazilanlarin hepsini yaptim ancak hala acilmadi?
msnyi silip yeniden kurmadim tek
msnyi silip kursam düzelme olurmu?
bir yolunu söleyin lütfen

simdiden tsk ederim

Eğer başka bir hesapla oturum açıp da bir başkasıyla oturum açamıyorsanız;

Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?

Burada belirtilen klasörleri siliniz. (Windows Live Messenger klasörü hariç)