Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 100

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.657 Cevap: 3.874
ghost190579 - avatarı
ghost190579
Ziyaretçi
2 Eylül 2006       Mesaj #991
ghost190579 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar msn nın orjınsl resım ve goz kırpmaları sılınmıs ne yapmalıyım
Sponsorlu Bağlantılar
günce - avatarı
günce
Ziyaretçi
2 Eylül 2006       Mesaj #992
günce - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar benim sorunum msn7.5 indirdim çalımıyor 8 indirdim oda çalışmıyor 7.0 devam ediyorum yardım edicek yokmuuMsn Happy)
Sponsorlu Bağlantılar
AYKIZ_TC - avatarı
AYKIZ_TC
Ziyaretçi
3 Eylül 2006       Mesaj #993
AYKIZ_TC - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bir konuda yardımızı istiyorum eğer mümkünü varsa,

kendi görüntü resmimin karşı tarafın standardın üstünde daha büyük bir boyutta görmesini sağlayabilirmiyim.

ya koyduğum resimde bir yazı varda standart boyutta çok belirgin olmuyo diğer tarafın rahat okuyacağı şekilde ayarlamak istiyorum ne yapabilirim.
ahmetxxx - avatarı
ahmetxxx
Ziyaretçi
3 Eylül 2006       Mesaj #994
ahmetxxx - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
bodrum_1981 adlı kullanıcıdan alıntı

Ayni sorun bendede var neyaptiysam düzeltemedim Msn Sad((

1- http://ideas.live.com/ sitesine girin,
2- Aşağıdaki Resimdede Görüldüğü Üzere Deneyin Butonun tıklayın

gsk1

3- Karsınıza çıkan pencerede kullanıcı adınızla oturum açın.

Bundan Sonra sorununuz DÜzelmesi Gerekir....
dostheykır - avatarı
dostheykır
Ziyaretçi
3 Eylül 2006       Mesaj #995
dostheykır - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
dostheykır adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar merhabalar,

Forumda aradım ama bulamadım, yüzlerce sayfa çıktı. Bir söz vardır:
"Bir şey ya yoksa yada çoksa sorundur..." Aramaktan gözlerim kızardıMsn Cry Bu yüzden açtığım konu silinecekse eğer lütfen linki verin öyle silin. Şimdiden teşekkürler...

Neyse gelelim konumuza;

Windowsum çöktü ve yeniden yüklendi. Doğal olarak MSN'de yeniden yüklendi. Live'ın son sürümü yüklenmiş. Oturum açmaya çalıştığımda dakikalarca bağlanmaya çalışıyor ve bağlandığında da köşede bağlantı hatası yazıyor ads305zbl0 ve kişi listem gelmiyor. Komple boş bi ekran geliyor. Kayıtlı olan kişi listemi de aldığımda bütün kişiler çevrimdışı gözüküyor. Ama ben onlarda online gözüküyorum. Bu sorunu nasıl halledebilirim?

Saygılarımla.

Bi Allah'ın kulu cevap vermiyecek mi? Msn Sad Kaç gün oldu buraya yazalı ve hala sorunum devam ediyor. Ben de 7.5 kullanmaya devam ediyorum....
alperomen - avatarı
alperomen
Ziyaretçi
3 Eylül 2006       Mesaj #996
alperomen - avatarı
Ziyaretçi
msn listemdeki kişileri ne silebilyorum neden engelliyebilyorum engellediğim zaman engellenemdi diye mesaj veryor sildiğim kişiler msni tekrar açtığım zaman tekrar ekleme iletisiyle geri gelyor lütfen yardım arkadaşlar
cemree88 - avatarı
cemree88
Ziyaretçi
4 Eylül 2006       Mesaj #997
cemree88 - avatarı
Ziyaretçi
sınırsız ifade nasıl gönderebilirim
tiglat - avatarı
tiglat
Ziyaretçi
4 Eylül 2006       Mesaj #998
tiglat - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar;
düne kadar windows live messenger 8.0 kullanıyordum. fakat bu sabah msn i açamıyorum. programı çalıştırmaya çalıştığımda; Runtime error R6025 pure virtual function call
diye bir ileti alıyorum.
tüm programı kaldırıp tekrar yükledim ama sonuç aynı.
yardımcı olabilirseniz sevinirim
hydrofob - avatarı
hydrofob
Ziyaretçi
5 Eylül 2006       Mesaj #999
hydrofob - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar merhaba benim şöyle bir sorunum var; 3 gündür messenger ımda online oldugum halde offline gözüküyorum herkese ve bir türlü düzeltemedim. Live messenger ın son sürümünü kullanıyorum ve ek bir program kullanmıyorum onuda belirteyim. Ayrıca başka bir e mailim daha var onunla oturum açtığımda online oluyorum ve herkes beni görebiliyor ama bu mailim ile oturum açtıgımda online oldugum halde offline gözüküyorum bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim..
ozkaya21 - avatarı
ozkaya21
Ziyaretçi
5 Eylül 2006       Mesaj #1000
ozkaya21 - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar arkadaşlar biliyorum bu zamanların en moda olanlarından biride msn şifre kırıcı programları ne yazıkki benimde ihtiyacım olan şey bu acilen bana bir tane şifre kırıcı prog. lazım lütfen bana yardımcı olun benimkileri çalan kişinin msni almalıyım. bende hotmailcroock diye bir prog. var çalışmıyo veya çalıştıramıyom pek anlıyamadım bilen varsa bana bunu anlatsın ya da kendi kullandığı br prog varsa bana yollasın lütfen acil cevaplarınızı bekliyorum tşk ederim...