Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 101

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.645 Cevap: 3.874
mugur - avatarı
mugur
Ziyaretçi
5 Eylül 2006       Mesaj #1001
mugur - avatarı
Ziyaretçi
bana ne olur yardım edin karşı tarafa iletilerim gitmiyor arda sıra gidio sadece başka gitmiyor hiç bilen biri varsa ne olur yardım etsin
Sponsorlu Bağlantılar
firstmoon - avatarı
firstmoon
Ziyaretçi
5 Eylül 2006       Mesaj #1002
firstmoon - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim sorunum adım ın çıkıcağı yer x yada Q çıkıyo ve düzelmiyooo yardım edersniz seviniirim
Sponsorlu Bağlantılar
denix - avatarı
denix
Ziyaretçi
5 Eylül 2006       Mesaj #1003
denix - avatarı
Ziyaretçi
81000306 Hata Kodu alıyrm--- önceden service pack 2 yklydü anck formattan sonra yüklemedim . ... de uzantlı adreslerim açlmyr ama dier uzantlı adreslerim açılıyr bi kaç gndr aynı hatayı alyrm nedir sorun ??? service packtnmi kaynklanyr?? birde makinamda inglzce sürm var windowsun services pack 2 yi türkçe kursam sorun olrmu??
volkan99 - avatarı
volkan99
Ziyaretçi
6 Eylül 2006       Mesaj #1004
volkan99 - avatarı
Ziyaretçi
merhaba; ayni anda msn den 10 larca kisiyi nasil ekleme yapabilrim. teşekurler
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
6 Eylül 2006       Mesaj #1005
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
msnhesabına nasıl format atılır ?

Bir tanıdığım sordu bana bı soruyu tüm hesaptaki bilgileri kaldırark msn listesini temizleyerek mailler ler silinerek kısacası
adresi ilk günkü gibi yapmak mümkünmüdür ?

stelyo - avatarı
stelyo
Ziyaretçi
9 Eylül 2006       Mesaj #1006
stelyo - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar merhaba

Lşive kişi penceremde kişiler büyük gözüküyor.Ben küçük görünmesini istiyorum.Bunu nasıl yapabilirim.
misula - avatarı
misula
Ziyaretçi
9 Eylül 2006       Mesaj #1007
misula - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar merhaba size birşey danışmak istiyorum msnde biriyle konuşurken arka arkaya her yazdığım şeyde nickimin çıkmaması için ne yapabilirim
Msn Thinking
RasqutiN - avatarı
RasqutiN
Ziyaretçi
9 Eylül 2006       Mesaj #1008
RasqutiN - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
tiglat adlı kullanıcıdan alıntı

selam arkadaşlar;
düne kadar windows live messenger 8.0 kullanıyordum. fakat bu sabah msn i açamıyorum. programı çalıştırmaya çalıştığımda; Runtime error R6025 pure virtual function call
diye bir ileti alıyorum.
tüm programı kaldırıp tekrar yükledim ama sonuç aynı.
yardımcı olabilirseniz sevinirim

Windowsunuzun registery ayarlarında yolunda gitmeyen bir şey olduğu için bu uyarıyı alıyorsunuz.Linkteki programı indirip kurun,registery işleminden sonra MSN Messenger’ı tekrar açmayı deneyin,büyük ihtimalle olacaktır.
Link Msn Happy

Alıntı
hydrofob adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar merhaba benim şöyle bir sorunum var; 3 gündür messenger ımda online oldugum halde offline gözüküyorum herkese ve bir türlü düzeltemedim. Live messenger ın son sürümünü kullanıyorum ve ek bir program kullanmıyorum onuda belirteyim. Ayrıca başka bir e mailim daha var onunla oturum açtığımda online oluyorum ve herkes beni görebiliyor ama bu mailim ile oturum açtıgımda online oldugum halde offline gözüküyorum bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim..

Önceki versionlarda MSN discovery eklentisini kullandıysanız ve yeni sürüme geçtikten sonra tam olarak kaldırmayı başaramadıysanız bu tür sorunlar yaşayabilirsiniz.Diğer msn inizin açılma sebebi bir önceki versionda discovery ile senkronizasyonu olmadığı için olabilir.Bende buna benzer bir şeye maruz kaldım,tüm eklentileri güzel bir şekilde kaldırın,msn messenger’ı tekrar kurun…Eğer yine olmadıysa Messenger 7.5 deneyebilirsiniz.Kolay gelsin.

Alıntı
ozkaya21 adlı kullanıcıdan alıntı

merhabalar arkadaşlar biliyorum bu zamanların en moda olanlarından biride msn şifre kırıcı programları ne yazıkki benimde ihtiyacım olan şey bu acilen bana bir tane şifre kırıcı prog. lazım lütfen bana yardımcı olun benimkileri çalan kişinin msni almalıyım. bende hotmailcroock diye bir prog. var çalışmıyo veya çalıştıramıyom pek anlıyamadım bilen varsa bana bunu anlatsın ya da kendi kullandığı br prog varsa bana yollasın lütfen acil cevaplarınızı bekliyorum tşk ederim...

Hacking&Cracking ile içerikli programları bulundurmuyoruz.Msn hesabınız için üzgünüz..

Alıntı
mugur adlı kullanıcıdan alıntı

bana ne olur yardım edin karşı tarafa iletilerim gitmiyor arda sıra gidio sadece başka gitmiyor hiç bilen biri varsa ne olur yardım etsin

Sorun sizdemi karşıdaki kişidemiJ Kaç ayrı kişiye yazıyorsunuz?Sadece bir kişidemi yaşıyorsunuz bu sorunu? Kullandığınız eklentiler nelerdir,sistem özelliklerinizden ve kullandığınız programlardan bahsedin lütfen…Bunun birçok sebebi olabilir..Bu bilgileri verdikten sonra size uygulanası çözüm önerileri sunacağım.

Alıntı
volkan99 adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba; ayni anda msn den 10 larca kisiyi nasil ekleme yapabilrim. teşekurler

‘’Kişiler/Anlık ileti kişilerini al’’diyerek önceden yedeklemiş olduğunuz kişileri tekrar ekleyebilirsiniz.
Eğer yedeklenmiş bir kişi listeniz yoksa;
Aynı anda beyti,İskender,döner,lahmacun,pizza yiyip,kola ve ayran içebilirseniz MSN de aynı anda onlarca kişiyi ekleyebilir.Deneyin…

Alıntı
misula adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar merhaba size birşey danışmak istiyorum msnde biriyle konuşurken arka arkaya her yazdığım şeyde nickimin çıkmaması için ne yapabilirim
Msn Thinking

Windows Live Messenger kullanabilirsiniz.Bu versionla beraber gelen özelliklerinden biride sizin istediğiniz şey…Linkten yeni messenger’ı edinebilirsiniz.

Windows Live Messenger
navalarc - avatarı
navalarc
Ziyaretçi
9 Eylül 2006       Mesaj #1009
navalarc - avatarı
Ziyaretçi
bence yapılcak bişi yok arka arkaya yazma ozamn hepsini bi sıraya yazmayı dene kesin cozumMsn Wink Msn Grin
loverman1980 - avatarı
loverman1980
Ziyaretçi
9 Eylül 2006       Mesaj #1010
loverman1980 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar... gerçekten de bu sitede msn le ilgili herşeyi bulabiliyoruz... sağolun varolun...

Ben Windows Live Messenger kullanıyorum... Sorum şu:
"Karşı tarafın çevrimdışı olarak oturum açtığını nasıl öğrenebiliriz?"Msn Happy

Şimdiden teşekkür ediyorum...