Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 104

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.657 Cevap: 3.874
tusubasa - avatarı
tusubasa
Ziyaretçi
11 Eylül 2006       Mesaj #1031
tusubasa - avatarı
Ziyaretçi
Ne zaman girme olanağımız olacağı hakkında bilginiz varmı .. ?
Sponsorlu Bağlantılar
asl_34 - avatarı
asl_34
Ziyaretçi
11 Eylül 2006       Mesaj #1032
asl_34 - avatarı
Ziyaretçi
bu yukarıda ki anlattığınız şeyi yaptım bu meebo dan konuşuyorum ama
orayı kapatıp messengeri açamıyorum
Sponsorlu Bağlantılar
biraz daha açık anlatırmısın lütfen charon17

NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
11 Eylül 2006       Mesaj #1033
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Windows Live Messenger'da oturum açmaya çalışırken 81000314 ve 80072745 hata kodlarını alıyorsanız, bu uygulamayı çalıştırarak \WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts dosyanızı güncelleştirerek sorunu çözebilirsiniz.

hosts[MSNFix].exe dosyasını çalıştırdıktan sonra tekrar oturum açmayı deneyiniz.

Download:
hosts[MSNFix]
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
hayrettin_1989 - avatarı
hayrettin_1989
Ziyaretçi
11 Eylül 2006       Mesaj #1034
hayrettin_1989 - avatarı
Ziyaretçi
allah razı olsun kardeş
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
11 Eylül 2006       Mesaj #1035
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Windows Live Messenger'da oturum açmaya çalışırken 81000314 ve 80072745 hata kodlarını alıyorsanız, bu uygulamayı çalıştırarak \WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts dosyanızı güncelleştirerek sorunu çözebilirsiniz.

hosts[MSNFix].exe dosyasını çalıştırdıktan sonra tekrar oturum açmayı deneyiniz.

Download:
hosts[MSNFix]

Sunucumuz şu an çok yoğun olduğu için indirme işleminde problem yaşarsanız aşağıda alternatif indirme bağlantısı bulunmaktadır:
File hosting | hosts[MSNFix].exe - [hosts_MSNFix_.exe]
tusubasa - avatarı
tusubasa
Ziyaretçi
11 Eylül 2006       Mesaj #1036
tusubasa - avatarı
Ziyaretçi
Kendi kendine düzelmezmi acep..
melomm - avatarı
melomm
Ziyaretçi
11 Eylül 2006       Mesaj #1037
melomm - avatarı
Ziyaretçi
aktarım hızım yawa$Msn Sad8o|ama aslında böle diildi bişiler yükleip sildiimden dolaı pasoo gitti hızMsn Sad geri istioruuM hızı ama nasIIı olcaaK_?
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
11 Eylül 2006       Mesaj #1038
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
melomm adlı kullanıcıdan alıntı

aktarım hızım yawa$Msn Sad8o|ama aslında böle diildi bişiler yükleip sildiimden dolaı pasoo gitti hızMsn Sad geri istioruuM hızı ama nasIIı olcaaK_?

MessengerDiscovery Live kullanıyorsanız kaldırın ve dosya aktarımızı bir de öyle test edin. Bazı sistemlerde MessengerDiscovery Live'nın şu anki sürümü bu soruna neden olmakta, bir sonraki sürümde giderilecek...
eray841 - avatarı
eray841
Ziyaretçi
11 Eylül 2006       Mesaj #1039
eray841 - avatarı
Ziyaretçi
slm benim sorunum live messengerda kişi listem gözükmüyor ama başka bilgisayarda açtığımda gözüküyor.Defalarca yeniden kurdum ama olmadı açtığım zaman kişi listem boş gözüküyor ve saatin ordaki msn simdesine geldiğimde bağlantı hatası yazıyor ama hata kodu falan vermiyor.İlginç bir durum ise beni hatırladan şifresi girilmiş bi arkadaşınkini açtığımda msnesi kişi listesiyle beraber açılıyor ama onun haricindeki handi adresi yazdıysam kişi listesi gelmiyor çözemedim bir türlü...
DARC - avatarı
DARC
Ziyaretçi
12 Eylül 2006       Mesaj #1040
DARC - avatarı
Ziyaretçi
BENİM de bir sorum olacak eski sürümlerde bu hayalet progrmı işe yarıyordu ama live de olmuyo acaba ona görede bi hayalet prog warmı?ne yapabiliriz.