Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 106

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.670 Cevap: 3.874
ahmettufekci - avatarı
ahmettufekci
Ziyaretçi
14 Eylül 2006       Mesaj #1051
ahmettufekci - avatarı
Ziyaretçi
mrb live uzantılı adres alabilirmiyim alabilirsem nerden ve nasil bilen varsa bi yardimci olsun lutfen xxx@live seklinde
Sponsorlu Bağlantılar
malasulu - avatarı
malasulu
Ziyaretçi
14 Eylül 2006       Mesaj #1052
malasulu - avatarı
Ziyaretçi
selam...
bilgisayara msn 7.0 ın üzerinde bi sürüm kurduğumda çalışmıyor...yükledikten sonra şifremi yazmaya başlayınca önce ekran donuyor sonra da aniden yazılmış olarak geliyor hiç bi şekildede oturum açılmıyor,klasik oturum açılamıyor hatası veriyor.....7.5 tede live messengerde de böyle...ne yapabilirim???????....teşekkürler.....tamam Msn Grin
Sponsorlu Bağlantılar
ikana - avatarı
ikana
Ziyaretçi
14 Eylül 2006       Mesaj #1053
ikana - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba ben pc format attım ve hotmailin resmi sitesinde live indirdim kurdum sonra msn mi acarken ve baska msn acarken kişi ekle diyor kimse gozukmuyor yardımcı olabılırmısınız...
Bia - avatarı
Bia
Ziyaretçi
14 Eylül 2006       Mesaj #1054
Bia - avatarı
Ziyaretçi
Ims.. bende bisey sorucam ..

WLM, Bilgisayarıma diger basLıgı adı aLtında bi paylasılan kLasorLerim, kurdu.. Paylastıgım dosyaLari iceriyomusta.. Bazı arkadasLarimda yokmus.. Ben bunu siLemiyorum , siLinmiyo Msn Happy Yani bi takım indirme programLari gibi paylasima fiLan acmiyodur herhalde pc me dimi.. biLgisi oLan var ise cevap aLırsam sevinirim..
Mustafa147 - avatarı
Mustafa147
Ziyaretçi
15 Eylül 2006       Mesaj #1055
Mustafa147 - avatarı
Ziyaretçi
İlk önce böyle bi siteyle hizmet verdiğiniz için size çok teşekkür ederim,sorunuma gelince Messenger live,Plus live,Discovery live kurdum ama ikinci kez msn açmak istediğimde hata raporu veeriyo bunu neden yapar acaba hepsini kaldırıp tekrar kurdum olmadı,msn live çoklu ortam açma yamasını da denedim başarılı bir şekilde kurdu ama yine olmadı ne yapmam lazım şimdiden teşekkürler
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
15 Eylül 2006       Mesaj #1056
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
messenger da 80072745 hatasını almaya başladım sorunları nasıl çözeceğim ?
Mustafa147 - avatarı
Mustafa147
Ziyaretçi
15 Eylül 2006       Mesaj #1057
Mustafa147 - avatarı
Ziyaretçi
Ya birde şöyle bişi diyo,Messenger Discovery ,Windoes live messengerde oturum açmış olduğunuzu belirledi,fakat bütünleşme sağlanamadı diyo,bu ne demek neden bütünleşme sağlayamadı valla canımı sıkıyo çakıcam şimdi iki tane ondan sonra temelli pc siz kalcam,
brkglr - avatarı
brkglr
Ziyaretçi
15 Eylül 2006       Mesaj #1058
brkglr - avatarı
Ziyaretçi
merhaba benim sorunumla ilgilendiğiniz için şimdiden teşekkür ederim
ben başkalarının bana yolladığı ve benimde msn ime eklediğim ifadelerin
bilgisayarda nerede kayıtlı olduğudur. o ifadeleri bulmam lazım.
ahmettufekci - avatarı
ahmettufekci
Ziyaretçi
15 Eylül 2006       Mesaj #1059
ahmettufekci - avatarı
Ziyaretçi
mrb live uzantılı msn adresi alina biliyormu bir yardimci olun lutfen (xxx@live.com)
seckinn - avatarı
seckinn
Ziyaretçi
17 Eylül 2006       Mesaj #1060
seckinn - avatarı
Ziyaretçi
abi bu msn today a nasıl bakacaz.msn 8.0 da yazıyor msn live ama tıklıyorum gitmiyor.cvp yazarmısınız

Son düzenleyen Blue Blood; 20 Eylül 2006 16:27