Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 107

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.657 Cevap: 3.874
ayrisjen - avatarı
ayrisjen
Ziyaretçi
17 Eylül 2006       Mesaj #1061
ayrisjen - avatarı
Ziyaretçi
ben msn botu istiyorum nerden bulabilirim konuşmak için ingilizce
Sponsorlu Bağlantılar
PASCHA73 - avatarı
PASCHA73
Ziyaretçi
17 Eylül 2006       Mesaj #1062
PASCHA73 - avatarı
Ziyaretçi
merhaba umarim dogru yere actim konuyu.
messengerda daha once listende olupta sildigin kisileri.tamamen msn listesinden nasil kaldirabilirim
Sponsorlu Bağlantılar
araclar---- secenekler- gizlilik engelenenler listesini komple silme imkanim varmi yardimlarinizicin simdiden tesekkurler (uzerine gelip saga tiklayincalistede silvar ama sildigim halde tekrar acinca gorunuyor)
ManiacTürk - avatarı
ManiacTürk
Ziyaretçi
17 Eylül 2006       Mesaj #1063
ManiacTürk - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar cok acil!!!
Benim Messenger Birkac aydir...Hep su Hatayi veriyor ve acilmiyor:

UZANTILI HATAKODU: 80048412
HATAKODU: 80048820

Bunun hakkinda Forum'dan bir Program indirdim ama nasil calistiracagimi bilemedigimden birsey yapamadim...Eger yardimci olursaniz sevinirim!!!

Saygilarimla...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Eylül 2006       Mesaj #1064
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ayrisjen adlı kullanıcıdan alıntı

ben msn botu istiyorum nerden bulabilirim konuşmak için ingilizce

encarta@botmetro.net
Encarta Ansiklopedisi, tamamen ingilizce...Sorulan bircok soruya cevap. alabilirsin ve konusabilirsin.

chat@insidemessenger.com
Hic kullanmadim fakat chat yapabildigini duydugum bir bot.

ensozluk@beyaz.us
Ingilizce-Turkce sozluk, adresi ekledikten sonra bir sure beklemek gerekiyor.Birkac dakika icinde otomatik olarak online olacaktir.

Alıntı
ManiacTürk adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaslar cok acil!!!
Benim Messenger Birkac aydir...Hep su Hatayi veriyor ve acilmiyor:

UZANTILI HATAKODU: 80048412
HATAKODU: 80048820

Bunun hakkinda Forum'dan bir Program indirdim ama nasil calistiracagimi bilemedigimden birsey yapamadim...Eger yardimci olursaniz sevinirim!!!

Saygilarimla...

Bu hataya sIk sIk rastladim ve ilk cozum olarak bilgisayarin tarih ve zaman ayarinin yanlis olmasindan kaynakladigina sahit oldum.

1.Baslat>Calistir cikan yere sunu yazin control timedate.cpl OK tiklayin ve tarih-zamanin dogrulugundan emin olun.Eger ise yaramazsa,

2.MSN'i tekrar register etmeyi deneyin.
Baslat>Calistir cikan bolume
Regsvr32 %windir%\system32\msxml3.dll OK tiklayin.

Ikisinden biri sorunu cozecektir.
Son düzenleyen Blue Blood; 18 Eylül 2006 02:05 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
opethema - avatarı
opethema
Ziyaretçi
18 Eylül 2006       Mesaj #1065
opethema - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar,

Benim size sormak istediğim konu; ben hotmail accountumu hangi tarihte açmış olduğumu nasıl öğrenebilirim.

Şimdiden teşekkürler.
ManiacTürk - avatarı
ManiacTürk
Ziyaretçi
18 Eylül 2006       Mesaj #1066
ManiacTürk - avatarı
Ziyaretçi
Sagolasin... REVOLUTION Kardes! Eve ugrayinca ilk isim bu Söylediklerini denemek olacak!!! Insallah,calisir... :c)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Eylül 2006       Mesaj #1067
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
opethema adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba arkadaşlar,

Benim size sormak istediğim konu; ben hotmail accountumu hangi tarihte açmış olduğumu nasıl öğrenebilirim.

Şimdiden teşekkürler.

Hotmail'ine kullanici adiniz ve password'unuzu kullanarak girdikten sonra, maillerin bulundugu ana sayfada sag ust kosede Option yazan yere tiklayin.Daha sonra sol menu'de Personal'a girin ve My Profile'a tiklayin.Password'unuz guvenlik amaciyla sorulacaktir.Sifrenizi girdikten sonra uye bilgilerinizin bulundugu sayfaya yonlendirileceksiniz.Sag menu'de bulunan Account Summary'e tikladiginiz takdirde uye oldugunuz tarih Registered since: bolumunde gozukecektir.
SAKARYALI - avatarı
SAKARYALI
Ziyaretçi
18 Eylül 2006       Mesaj #1068
SAKARYALI - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar 1.5 ay önce msn em hacklenmişti geri aldım.ancak geri aldıktan sonra msn de kişilerin okuyabilmelieri için ileti olan satır iş göremez duruma geldi.yazdığım tüm iletiler dünyanın neresinden oturum açarsam açayım görülmesi gerekiyor ama kapatıp açtığımda kayboluyor.hackleyen kişi hangi ayarı değiştirdi acaba?ben uğraştım olmadı.yardım lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Eylül 2006       Mesaj #1069
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
SAKARYALI adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar 1.5 ay önce msn em hacklenmişti geri aldım.ancak geri aldıktan sonra msn de kişilerin okuyabilmelieri için ileti olan satır iş göremez duruma geldi.yazdığım tüm iletiler dünyanın neresinden oturum açarsam açayım görülmesi gerekiyor ama kapatıp açtığımda kayboluyor.hackleyen kişi hangi ayarı değiştirdi acaba?ben uğraştım olmadı.yardım lütfen

tdfd6

Not: DeepFreeze Kullaniyorsaniz Kisisel Iletiniz Her Oturum Actiginizda Silinmis Olacaktir.
loverman1980 - avatarı
loverman1980
Ziyaretçi
18 Eylül 2006       Mesaj #1070
loverman1980 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
loverman1980 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar... gerçekten de bu sitede msn le ilgili herşeyi bulabiliyoruz... sağolun varolun...

Ben Windows Live Messenger kullanıyorum... Sorum şu:
"Karşı tarafın çevrimdışı olarak oturum açtığını nasıl öğrenebiliriz?"Msn Happy

Şimdiden teşekkür ediyorum...

arkadaşlar bu soruma cevap alamadım daha...
bu soruya cevap vercek arkadaş yok mu?..
fazla bişey istemiyorum sanırım... bir cevap lütfen...