Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 109

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.645 Cevap: 3.874
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Eylül 2006       Mesaj #1081
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Qasimodo adlı kullanıcıdan alıntı

ya arkadaşlar messengerda nick yerini genişletmek mümkün mü yani daha fazla şey yazmak ???
yardımlarınız için şimdiden tşk

Evet mümkün.Asagidaki konulari incelerseniz, sanirim isinize yarayacak bir yama bulabilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Live Messenger Coklu Oturum Acma ve Yamalar

hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
19 Eylül 2006       Mesaj #1082
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar. msn live messenger kullanıyorum. 8.0.0812.00. aynı zamanda msglive plus'ı da yükledim. bunun yanında mess patch kullanıyorum. benim sorunum çok sıklıkta anlık iletilerimin karşı tarafa gitmemesi ve karşı tarafın bana yolladığı iletilerin bana gelmemesi. bu çok sıklıkla başıma geliyor

Sponsorlu Bağlantılar
+++

bazende online iken karşımdakiler beni offline görüyor ne yapmam gerekmektedir ? Msn Sad

SAKARYALI - avatarı
SAKARYALI
Ziyaretçi
19 Eylül 2006       Mesaj #1083
SAKARYALI - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
SAKARYALI adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşım deep frezee olsun veya olmasın siliniyor yine dediğin kutucukları boşallttım aynı.benim anlatmak istediğim (adınızı diğerlerinin görmesini istediğiniz biçimde yazın)seçeneğiydi.burdaki ileti bizzat hotmailin kendinde saklanıyor.pc olanı (kişilerin görebileceği bir ileti yazın)seçeneği.yani o pc sadece oturum açılırsa göerüntülenebiliyor.bu konuda yardım istemiştim.

yokmu bilen arkadaşlar
delibirileri - avatarı
delibirileri
Ziyaretçi
19 Eylül 2006       Mesaj #1084
delibirileri - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar 2 gündür hata kodu 80072745 veriyor msn 8.0 bir dosya gonderdi arkadasin biri ama ise yaramadi yine. bu konu hakkinda cozumu olan var mi ? yardimlariniz beni mutlu edecektir. caresizim. sagolun...Msn Cry Msn Cry
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Eylül 2006       Mesaj #1085
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

yokmu bilen arkadaşlar

Sorununuzu Anlamadim."adınızı diğerlerinin görmesini istediğiniz biçimde yazın", Buraya Yazdiginiz mi Siliniyor? Yani Nick Siliniyor ?

Alıntı
delibirileri adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar 2 gündür hata kodu 80072745 veriyor msn 8.0 bir dosya gonderdi arkadasin biri ama ise yaramadi yine. bu konu hakkinda cozumu olan var mi ? yardimlariniz beni mutlu edecektir. caresizim. sagolun...Msn Cry Msn Cry

Windows Live Messenger'da oturum açmaya çalışırken 81000314 ve 80072745 hata kodlarını alıyorsanız, bu uygulamayı çalıştırarak \WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts dosyanızı güncelleştirerek sorunu çözebilirsiniz.

hosts[MSNFix].exe dosyasını çalıştırdıktan sonra tekrar oturum açmayı deneyiniz.

Download:
hosts[MSNFix]

Sunucumuz şu an çok yoğun olduğu için indirme işleminde problem yaşarsanız aşağıda alternatif indirme bağlantısı bulunmaktadır:
File hosting | hosts[MSNFix].exe - [hosts_MSNFix_.exe]
delibirileri - avatarı
delibirileri
Ziyaretçi
19 Eylül 2006       Mesaj #1086
delibirileri - avatarı
Ziyaretçi
lady cevabin icin tesekkur ederim ama dedigini yapmama ragmen halen bir degisiklik yok . anlicagin msn halen acilmiyor. sorun nedir anlayamadim gitti ...
SAKARYALI - avatarı
SAKARYALI
Ziyaretçi
20 Eylül 2006       Mesaj #1087
SAKARYALI - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
L.a.D.y adlı kullanıcıdan alıntı

Sorununuzu Anlamadim."adınızı diğerlerinin görmesini istediğiniz biçimde yazın", Buraya Yazdiginiz mi Siliniyor? Yani Nick Siliniyor ?

SEVGİLİ LADY aynen anladığın gibi nickim adresi alırken gerçek isimim neyse ondan başkası kalıcı olmuyor.değiştiriyorum bir dahaki açılışta silinip yine ismim yazıyor.nasıl düzeltiriz?
Son düzenleyen Blue Blood; 20 Eylül 2006 16:26 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Eylül 2006       Mesaj #1088
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
hellboy726x adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar. msn live messenger kullanıyorum. 8.0.0812.00. aynı zamanda msglive plus'ı da yükledim. bunun yanında mess patch kullanıyorum. benim sorunum çok sıklıkta anlık iletilerimin karşı tarafa gitmemesi ve karşı tarafın bana yolladığı iletilerin bana gelmemesi. bu çok sıklıkla başıma geliyor

+++

bazende online iken karşımdakiler beni offline görüyor ne yapmam gerekmektedir ? Msn Sad

Sanirim Bu Sorunun Cözümü Yok, Ancak MSN Messenger 7.x Kurarsaniz Düzelir.

Alıntı
delibirileri adlı kullanıcıdan alıntı

lady cevabin icin tesekkur ederim ama dedigini yapmama ragmen halen bir degisiklik yok . anlicagin msn halen acilmiyor. sorun nedir anlayamadim gitti ...

Ayni Hata Kodunu mu Veriyor? Ilgili Konuyu Inceleyin :
MSN Messenger Hata Kodları ve Çözümleri

Alıntı

SEVGİLİ LADY aynen anladığın gibi nickim adresi alırken gerçek isimim neyse ondan başkası kalıcı olmuyor.değiştiriyorum bir dahaki açılışta silinip yine ismim yazıyor.nasıl düzeltiriz?

Verdigim Linkteki, ve Sonraki Mesajlari Inceleyin. MessengerDiscovery Kullaniyorsaniz, Büyük Ihtimalle Ondandir.
MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek
jagatai - avatarı
jagatai
Ziyaretçi
20 Eylül 2006       Mesaj #1089
jagatai - avatarı
Ziyaretçi
bu sürüme staff pplug kurmak mümkün mü?
Sorrow - avatarı
Sorrow
Ziyaretçi
20 Eylül 2006       Mesaj #1090
Sorrow - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba,
Windows Live messenger son sürümü yüklü idi ancak bi açtım hata raporu verdi sildim yüklerken bellek yetersiz gibi bir sorun çıktı 7.5 yükledim açıyorum yine aynı hata raporunu veriyor ne yapabilirim?