Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 110

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.645 Cevap: 3.874
KaRiZMa18 - avatarı
KaRiZMa18
Ziyaretçi
20 Eylül 2006       Mesaj #1091
KaRiZMa18 - avatarı
Ziyaretçi
hatacf5

Sponsorlu Bağlantılar
Bu hatanın Sebebi Nedir Arkadaslar Msnı Açıyorum Bu Hata Geliyor Msn Sad
Sorrow - avatarı
Sorrow
Ziyaretçi
20 Eylül 2006       Mesaj #1092
Sorrow - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
KaRiZMa18 adlı kullanıcıdan alıntı

hatacf5

Sponsorlu Bağlantılar
Bu hatanın Sebebi Nedir Arkadaslar Msnı Açıyorum Bu Hata Geliyor Msn Sad

Evet aynısı bana şimdide oluyor arkadaşlar yardım bekliyorum...

Aynısı oldu şimdi banada neden oluyor acaba?
Son düzenleyen Sorrow; 20 Eylül 2006 17:32 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Tigin - avatarı
Tigin
Ziyaretçi
20 Eylül 2006       Mesaj #1093
Tigin - avatarı
Ziyaretçi
MSN'den kaynaklı bir bug bu. Sürümünüzü tam olarak yazarsanız söz konusu hatanın çözümü olup olmayacağını söyleyebiliriz.
KaRiZMa18 - avatarı
KaRiZMa18
Ziyaretçi
20 Eylül 2006       Mesaj #1094
KaRiZMa18 - avatarı
Ziyaretçi
En Son Sürümü işte Live Messengerın
Tigin - avatarı
Tigin
Ziyaretçi
20 Eylül 2006       Mesaj #1095
Tigin - avatarı
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Eylül 2006       Mesaj #1096
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
jagatai adlı kullanıcıdan alıntı

bu sürüme staff pplug kurmak mümkün mü?

MSN Messenger'e Kurmak Mümkün (7.5 ve alt sürümleri). Windows Live Messenger (MSN 8.0) ile Uyumlu Stuff Plug 3 Henüz Cikmadigindan WLM'e Stuff Plug Kurmak Mümkün Degil.
alonewolf22 - avatarı
alonewolf22
Ziyaretçi
20 Eylül 2006       Mesaj #1097
alonewolf22 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar windows messengerla açtıım adresi windows live messenger ile açmaya çalışıorum şöyle bi hata verior
hizmet geçici olarak kullanılamadığından oturum açılamadı.lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
hata kodu 81000314
nasıl düzeltebilirim aceba
şimdiden teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Eylül 2006       Mesaj #1098
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
alonewolf22 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar windows messengerla açtıım adresi windows live messenger ile açmaya çalışıorum şöyle bi hata verior
hizmet geçici olarak kullanılamadığından oturum açılamadı.lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
hata kodu 81000314
nasıl düzeltebilirim aceba
şimdiden teşekkürler

Windows Live Messenger'da oturum açmaya çalışırken 81000314 ve 80072745 hata kodlarını alıyorsanız, bu uygulamayı çalıştırarak \WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts dosyanızı güncelleştirerek sorunu çözebilirsiniz.

hosts[MSNFix].exe dosyasını çalıştırdıktan sonra tekrar oturum açmayı deneyiniz.

Download:
hosts[MSNFix]

Sunucumuz şu an çok yoğun olduğu için indirme işleminde problem yaşarsanız aşağıda alternatif indirme bağlantısı bulunmaktadır:
File hosting | hosts[MSNFix].exe - [hosts_MSNFix_.exe]
sozdemir - avatarı
sozdemir
Ziyaretçi
20 Eylül 2006       Mesaj #1099
sozdemir - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar live messenger da yaklaşık 2 gündür oturum açamıyorum 81000314 hata sı veriyor ama 2, adresimi sorunsuz açabiliyorum ayrıca live mssenger'ın açmayıp hata verdiği adresi 7.5 ve ondan önceki sürümde çok rahat açabiliyorum.tek sorun live'da yardımcı olursanız sevinirim
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
20 Eylül 2006       Mesaj #1100
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Windows Live Messenger ile oturum açmaya çalışırken 81000314 hata koduyla karşılaşanlar Başlat > Programlar > Windows Messenger kullanarak oturum açmayı denesinler. Bu seferki sorun hosts dosyasının düzenlenmesiyle ilgili değil, sunucu tabanlı ve bazı hesapları etkiliyor. Bilgisayarınızda herhangi bir değişiklik yapmanız sorunu gidermeyecektir, çünkü ikinci bir hesap kullanarak Windows Live Messenger'da oturum açmayı denerseniz başarılı olabilirsiniz.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.