Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 114

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.645 Cevap: 3.874
ephimetheus - avatarı
ephimetheus
Ziyaretçi
23 Eylül 2006       Mesaj #1131
ephimetheus - avatarı
Ziyaretçi
Maalesef yine olmadı! Çıldırmamak elde değil! İşletim sistemi XP SP2, Intel Pentium M 1,60 GH, 512 ram, 60 gb HDD! Windowsun bütün güncellemeleri tamam! Ama olmuyor, olmuyor!

Sponsorlu Bağlantılar
Ruh hastası oldum resmen!

Bu arada şu anda sadece MSN Handwriting ve ink yüklü! Daha önce Plus vardı ama kaldırdım! Yaklaşık 2 ay önceydi! 7.5.0324 versiyonu kullanıyorum!
semih173 - avatarı
semih173
Ziyaretçi
24 Eylül 2006       Mesaj #1132
semih173 - avatarı
Ziyaretçi
mrhb arkadaşlar live messeger için stuffpolg-ng varmı eğer varse nerden yükletebilirim
Sponsorlu Bağlantılar
leonnn - avatarı
leonnn
Ziyaretçi
24 Eylül 2006       Mesaj #1133
leonnn - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar, msn discovery x2 tr programını yükledim ancak msn de çevrimdışı görünürken mesaj gönderemiyorum. msn 7.5 tr kullanıyorum ve msn plus ve stuff..
yardım edenlere şimdiden teşekkürler..
Tyrung2 - avatarı
Tyrung2
Ziyaretçi
24 Eylül 2006       Mesaj #1134
Tyrung2 - avatarı
Ziyaretçi
KOnuşma penceresindeki arka fona bir resim yerleştirdim sonra orjinali koyboldu.Ondan öncesinde başkasına arkafon paylaşımı ile yollamıştım ondan tekrar aynı şekilde istedim şuan arka fon var ama orjinal olarak resmi lazım msn içinden çıkarmam mümkünmü ?

Live messenger kullanıyorum . .
evolution - avatarı
evolution
Ziyaretçi
24 Eylül 2006       Mesaj #1135
evolution - avatarı
Ziyaretçi
mrhaba arkadaşlar.benim büyük bi sorunum war
Msn Thinking nası halledeblirim bilmiyorum. yardım edin lütfen Msn Confused
live messenger kıullanıyordum.gayet güzel bi şekilde.hiç bi sorun yoktu.bi gün bazı programları silerken heralde messenger!ın çalışmasını sağlayan bazı şeyleri de sildim yanlışlıkla Msn Confused messenger açılmıyor. kaç kez pc'den tamamen kaldırıp tekrar ykledim. farklı sürümlerini yükledim.her şeyi denedim.ama bü türlü yapamadım Msn Sad yok açılmıyor hâlâ.. hata veriyor...Msn Confused şu şekilde:

"Runtime Error!

Program:C:\Program Files\MSN Messenger\msnmsgr.exe

R6025
-pure virtual function call

NASIL HALLEDEBİLİRİM YARDIM EDİN!!...
Sunderland - avatarı
Sunderland
Ziyaretçi
25 Eylül 2006       Mesaj #1136
Sunderland - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar şöyle bir sorunla karşılaştım,6 saat önce falan MSM'me bağlıydım oturumu mu kapattıktan sonra yaklaşık yarım saat sonra yine Online olmayı denedim ama şöyle bir sorunla karşılaştım http://img223.imageshack.us/img223/5116/jpegeg9.jpg tekrar tekrar denedim yine olmadı acaba MSN Türkiye genelinde bir sorun olabilir diye düşündüm başka bir adresle deniyim dedim ve diğer girmiş olduğum adresle MSN Messenger'im açıldı kendi asıl MSN'm ile açmayı deneyince yine bu sorunla karşılaştım http://img223.imageshack.us/img223/5116/jpegeg9.jpg acaba şifrede falan bir sorun var diye düşünmeye başladım bu kez,Mail ana sayfama gidip kullanıcı adımı ve şifremi orda da denedim ve mail açıldı ama MSN'mi açmaya çalışınca maalesef tekrar aynı hatayla karşılaştım acaba MSN Messenger'den mi Banladım falan gibi düşünceler oluştu içimde tabii öyle bir şey varsa varmı yokmu tam olarak bilmiyorum ve sizden yardım bekliyorum...Teşekkür ederim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Eylül 2006       Mesaj #1137
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
evolution adlı kullanıcıdan alıntı

mrhaba arkadaşlar.benim büyük bi sorunum war
Msn Thinking nası halledeblirim bilmiyorum. yardım edin lütfen Msn Confused
live messenger kıullanıyordum.gayet güzel bi şekilde.hiç bi sorun yoktu.bi gün bazı programları silerken heralde messenger!ın çalışmasını sağlayan bazı şeyleri de sildim yanlışlıkla Msn Confused messenger açılmıyor. kaç kez pc'den tamamen kaldırıp tekrar ykledim. farklı sürümlerini yükledim.her şeyi denedim.ama bü türlü yapamadım Msn Sad yok açılmıyor hâlâ.. hata veriyor...Msn Confused şu şekilde:

"Runtime Error!

Program:C:\Program Files\MSN Messenger\msnmsgr.exe

R6025
-pure virtual function call

NASIL HALLEDEBİLİRİM YARDIM EDİN!!...

Bu hatanin MSN Messenger ile ilgisi yok.Daha once de duydugum kadariyla, 2005 yilinda Windows XP'de olusan bir problemdi R6025 -pure virtual function call.Daha sonra gerekli hatalar duzeltildi ve olusan bu "bug" onarildi.

Oncelikle
sunu bir deneyin; MSN Messenger'inizi tamamiyle silin ve sildikten sonra su yontemi uygulayin; Baslat>Calistir, cikan bolume %appdata%\microsoft yazin ve TAMAM'i tiklayin.Cikan klasordeki MSN Messenger'ida silin.Messenger'in en son surumunu sitesinden tekrar yukleyin (Windows Live Messenger) ya da su konu altinda en son surumu bulabilirsiniz; Windows Live Messenger Turkce.MSN'i acip problemin hala devam edip etmedigine bakin, eger problem hala devam ediyorsa;

Sorunu cozmek icin Windows XP'nizi update etmeniz gerekiyor.Bunun icin asagidaki link'e tiklayin, Windows'un update sitesine girin ve gerekli update'lerin yapilmasini bekleyin.Siteye girdiginiz andan itibaren birsey yapmaniza gerek yok, Microsoft sizi gerekli update'ler konusunda uyaracaktir.

Microsoft Windows Update
evolution - avatarı
evolution
Ziyaretçi
25 Eylül 2006       Mesaj #1138
evolution - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
REVOLUTION adlı kullanıcıdan alıntı

Bu hatanin MSN Messenger ile ilgisi yok.Daha once de duydugum kadariyla, 2005 yilinda Windows XP'de olusan bir problemdi R6025 -pure virtual function call.Daha sonra gerekli hatalar duzeltildi ve olusan bu "bug" onarildi.

Oncelikle
sunu bir deneyin; MSN Messenger'inizi tamamiyle silin ve sildikten sonra su yontemi uygulayin; Baslat>Calistir, cikan bolume %appdata%\microsoft yazin ve TAMAM'i tiklayin.Cikan klasordeki MSN Messenger'ida silin.Messenger'in en son surumunu sitesinden tekrar yukleyin (Windows Live Messenger) ya da su konu altinda en son surumu bulabilirsiniz; Windows Live Messenger Turkce.MSN'i acip problemin hala devam edip etmedigine bakin, eger problem hala devam ediyorsa;

Sorunu cozmek icin Windows XP'nizi update etmeniz gerekiyor.Bunun icin asagidaki link'e tiklayin, Windows'un update sitesine girin ve gerekli update'lerin yapilmasini bekleyin.Siteye girdiginiz andan itibaren birsey yapmaniza gerek yok, Microsoft sizi gerekli update'ler konusunda uyaracaktir.

Microsoft Windows Update

Msn Cryyaptım aynen hepsini ama hâlâ aynı hatayı veriyor.update edersem düzelir mi kesin?? kafayı yemek üzereyim...Msn MadMsn Cry
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Eylül 2006       Mesaj #1139
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Sunderland adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar şöyle bir sorunla karşılaştım,6 saat önce falan MSM'me bağlıydım oturumu mu kapattıktan sonra yaklaşık yarım saat sonra yine Online olmayı denedim ama şöyle bir sorunla karşılaştım http://img223.imageshack.us/img223/5116/jpegeg9.jpg tekrar tekrar denedim yine olmadı acaba MSN Türkiye genelinde bir sorun olabilir diye düşündüm başka bir adresle deniyim dedim ve diğer girmiş olduğum adresle MSN Messenger'im açıldı kendi asıl MSN'm ile açmayı deneyince yine bu sorunla karşılaştım http://img223.imageshack.us/img223/5116/jpegeg9.jpg acaba şifrede falan bir sorun var diye düşünmeye başladım bu kez,Mail ana sayfama gidip kullanıcı adımı ve şifremi orda da denedim ve mail açıldı ama MSN'mi açmaya çalışınca maalesef tekrar aynı hatayla karşılaştım acaba MSN Messenger'den mi Banladım falan gibi düşünceler oluştu içimde tabii öyle bir şey varsa varmı yokmu tam olarak bilmiyorum ve sizden yardım bekliyorum...Teşekkür ederim.

Messenger'da bulunan yardim bolumunden "Servis Durumu"na (Messenger Ana sayfasi>Yardim>Servis Durumu) bir bakin, orada genel bir problem olup olmadigi yazar.MSN'den kaynaklanan genel bir problemmis gibi geldi bana, bence bir sure bekleyin yarin sabaha kadar gelmezse tekrar yazin.Eger bir hata kodu alirsaniz, o zaman bir problem var demektir.Messenger'dan banlanma gibi birsey soz konusu degil, oyle birsey yok.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Eylül 2006       Mesaj #1140
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ephimetheus adlı kullanıcıdan alıntı

Maalesef yine olmadı! Çıldırmamak elde değil! İşletim sistemi XP SP2, Intel Pentium M 1,60 GH, 512 ram, 60 gb HDD! Windowsun bütün güncellemeleri tamam! Ama olmuyor, olmuyor!

Ruh hastası oldum resmen!

Bu arada şu anda sadece MSN Handwriting ve ink yüklü! Daha önce Plus vardı ama kaldırdım! Yaklaşık 2 ay önceydi! 7.5.0324 versiyonu kullanıyorum!

Bilgisayarinizdaki Messenger'i Kaldirin ve Verdigim Link'ten Windows Live Messengeri Indirip Kurmayi Deneyin. http://g.msn.com/8reen_us/TR/INSTALL_MSN_MESSENGER_DL.EXE
Sorununuz Devam Ederse Format Atmak'tan Baska Care Kalmayacak Sanirim.

Alıntı
semih173 adlı kullanıcıdan alıntı

mrhb arkadaşlar live messeger için stuffpolg-ng varmı eğer varse nerden yükletebilirim

Windows Live Messenger uyumlu StuffPlug 3 Cikmadi Henüz.

Alıntı
leonnn adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar, msn discovery x2 tr programını yükledim ancak msn de çevrimdışı görünürken mesaj gönderemiyorum. msn 7.5 tr kullanıyorum ve msn plus ve stuff..
yardım edenlere şimdiden teşekkürler..

Verdigim Link'te Resimli Kullanim Kilavuzu Mevcut, Inceleyin : https://www.msxlabs.org/forum/

Alıntı
Tyrung2 adlı kullanıcıdan alıntı

KOnuşma penceresindeki arka fona bir resim yerleştirdim sonra orjinali koyboldu.Ondan öncesinde başkasına arkafon paylaşımı ile yollamıştım ondan tekrar aynı şekilde istedim şuan arka fon var ama orjinal olarak resmi lazım msn içinden çıkarmam mümkünmü ?

Live messenger kullanıyorum . .

Hayir, Mümkün degil.

Alıntı
Sunderland adlı kullanıcıdan alıntı

Gecici bir sorun olmasi lazim, daha sonra tekrar deneyin. Sorununuz devam ederse daha detayli bilgi (mesela Messenger Programlari ya da Eklentileri, MessengerDiscovery gibi bilgiler) belirterek konuyu cevaplayin.