Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 116

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.657 Cevap: 3.874
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Eylül 2006       Mesaj #1151
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
bektascemil adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar msn todayi nasıl yüklüycem bir türlü bulamadım

Windows Live Bugün'e gitmek icin...
msntodaydo4
Sponsorlu Bağlantılar

Alıntı
FIRTINA adlı kullanıcıdan alıntı

SORUM ŞU;
Bir kişinin önce "çevridışı olup" sonra "oturum kapatığını" görebilirmiyiz..Bu uyarıları peşpeşe aldığım durumlar oluyor..Ben bundan şöyle bir akıl yürütmede bulunabilirmiyim??.Çevrimdışı uyarısı alıyorsam engellenmiş oluyorum ..Oturum kapatılıyorsa eğer kişi gerçekten msnyi kapatmış mı olur..

cevap veren arkadaşa şimdiden teşekkürler

MessengerDiscovery'nin bazi özellikleri %100 dogrulukla calismaz. Cevrimdisi olmak ("... cevrimdisi oldu) ve oturum'u kapatmak ("... oturumu kapatti") ayni sey aslinda, kisiniz oturum'u kapatinca bazen iki kez uyari alirsiniz. Ancak bir kisinizin sizi engelledigini anlayamazsiniz.
xlysarah - avatarı
xlysarah
Ziyaretçi
27 Eylül 2006       Mesaj #1152
xlysarah - avatarı
Ziyaretçi
Msn Cry arkadaşlar msn content plus diye bilgisayarımda sürekli açılan bir pencere var onu nasıl yok edebilirim sürekli çıkıyo msni kaldırdığım halde devam ediyo lütfen yardımcı olun çok can sıkıcı şimdiden teşekkürler
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Eylül 2006       Mesaj #1153
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
xlysarah adlı kullanıcıdan alıntı

Msn Cry arkadaşlar msn content plus diye bilgisayarımda sürekli açılan bir pencere var onu nasıl yok edebilirim sürekli çıkıyo msni kaldırdığım halde devam ediyo lütfen yardımcı olun çok can sıkıcı şimdiden teşekkürler

Programı kaldırsanız bile arka planda bir işlem çalışmaya devam ediyor.

CTRL + ALT + DEL'e basıp Görev Yöneticisi'ni açın. İşlemler sekmesine gelin ve listeden msnappm.exe işlemini bulup sonlandırın. Sonra C:\WINDOWS\ klasörine gidip msnappm.exe dosyasını bulup silin.

Başlat'a tıklayın Çalıştır'a tıklayın regedit.exe yazıp onaylayın.

Sol taraftan tıklaya tıklaya aşağıdaki anahtar adına kadar gelin:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Run

Sağ tarafta msnsyslog C:\WINDOWS\msnappm.exe girdisini göreceksiniz, silin ve kurtulun...
diavoloxxx - avatarı
diavoloxxx
Ziyaretçi
28 Eylül 2006       Mesaj #1154
diavoloxxx - avatarı
Ziyaretçi
mrb arkadaşlar sizdden bi ricam var biri msn şifremi öğrenmiş gizli sorumu şifremi herşeyi değiştirmiş benim hesabımı almama gerekli yedekte almamıştım yardımcı olursanız çok svinirim eğer bilgisi olan bi arkadaşım varsa lütfen yardım etsin msnde grüşelim eklesinde hayırlı paylaşımlar
Son düzenleyen Blue Blood; 28 Eylül 2006 12:46
eco - avatarı
eco
Ziyaretçi
28 Eylül 2006       Mesaj #1155
eco - avatarı
Ziyaretçi
slm.msn arada kitleniyor ve tekrar baslatmak zorund kalıyorum.amsnı sıldım live yukledım 7.5 yukledım tık yok hep aynı Msn Sad bilen biri varsa tesekkurler simdiden
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Eylül 2006       Mesaj #1156
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
diavoloxxx adlı kullanıcıdan alıntı

mrb arkadaşlar sizdden bi ricam var biri msn şifremi öğrenmiş gizli sorumu şifremi herşeyi değiştirmiş benim hesabımı almama gerekli yedekte almamıştım yardımcı olursanız çok svinirim eğer bilgisi olan bi arkadaşım varsa lütfen yardım etsin msnde grüşelim eklesinde hayırlı paylaşımlar

Ilgili konu'yu inceleyin : Hacklenen Mailinizi Geri Alma İhtimali (Dilekçe)

Alıntı
eco adlı kullanıcıdan alıntı

slm.msn arada kitleniyor ve tekrar baslatmak zorund kalıyorum.amsnı sıldım live yukledım 7.5 yukledım tık yok hep aynı Msn Sad bilen biri varsa tesekkurler simdiden

MessengerDiscovery, Messenger Plus! vb. Programlar/Eklentiler kullaniyorsaniz, Messengeriniz yavaslayabilir ya da bazen kitlenebilir. Messenger Plus! kullaniyormusunuz? Ya da Messenger Plus! Kilidinden mi bahsediyorsunuz? Eger Saatin yanindaki simge degisiyorsa,
Plus! > Özellikler > Messenger > Messenger Kilidi
Burdan deaktif edebilirsiniz.

messengerkilidivi9

ugurcan78 - avatarı
ugurcan78
Ziyaretçi
29 Eylül 2006       Mesaj #1157
ugurcan78 - avatarı
Ziyaretçi
MERHABA BEN MSN LİVE KULLANIYORUM FAKAT 2 BEKLEYEN İSTEĞİNİZ VAR DİYOR ÜST TARAFLARDA BU NEDİR FAZLA İNGİLİZCEM OLMADIĞI İÇİN ANLAYAMIYORUM
YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM...

uGuRcaNNnn
Son düzenleyen Blue Blood; 29 Eylül 2006 13:51
eco - avatarı
eco
Ziyaretçi
29 Eylül 2006       Mesaj #1158
eco - avatarı
Ziyaretçi
lady sağol cvp için ama hiç bi eklenti yok msn de.sadece livemesanger var.ama yazdıklarım bazen gitmio.sildim 7.5 kurdum gene ara ara aynı problemler Msn Sad varsa bi bilgin şimdiden tesekkurler.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Eylül 2006       Mesaj #1159
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ugurcan78 adlı kullanıcıdan alıntı

MERHABA BEN MSN LİVE KULLANIYORUM FAKAT 2 BEKLEYEN İSTEĞİNİZ VAR DİYOR ÜST TARAFLARDA BU NEDİR FAZLA İNGİLİZCEM OLMADIĞI İÇİN ANLAYAMIYORUM
YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM...

uGuRcaNNnn

Nerde ve tam olarak ne yaziyor? Sizi MySpace'e eklemis ve kabul/red etmenizi bekleyen kisiler'i kastediyorsunuz sanirim. Yazi'ya tiklayip kabul ya da reddedin. Daha ayrintili bilgi verirseniz daha net bir cevap yazabilirim.

Alıntı
eco adlı kullanıcıdan alıntı

lady sağol cvp için ama hiç bi eklenti yok msn de.sadece livemesanger var.ama yazdıklarım bazen gitmio.sildim 7.5 kurdum gene ara ara aynı problemler Msn Sad varsa bi bilgin şimdiden tesekkurler.

Messenger'i tamamen kaldirin bilgisayar'dan C:/ Program Files / MSN Messenger dosya'sini da silin ve tekrar burdan Windows Live Messenger'i indirip kurun : http://g.msn.com/8reen_us/TR/INSTALL_MSN_MESSENGER_DL.EXE
eaglepaw - avatarı
eaglepaw
Ziyaretçi
30 Eylül 2006       Mesaj #1160
eaglepaw - avatarı
Ziyaretçi
benim sorum

live messenger'daki listemde olanların nicklerini kendim değiştirdim

ama bunu nasıl gene arkdaşlarımın kendi yazdıklarını görebilirim

yane listemdekilerin default kendi nicklerini nasıl yapabilirm acaba Msn Sad