Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 117

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.645 Cevap: 3.874
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Eylül 2006       Mesaj #1161
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
eaglepaw adlı kullanıcıdan alıntı

benim sorum

Sponsorlu Bağlantılar
live messenger'daki listemde olanların nicklerini kendim değiştirdim

ama bunu nasıl gene arkdaşlarımın kendi yazdıklarını görebilirim

yane listemdekilerin default kendi nicklerini nasıl yapabilirm acaba Msn Sad

Nick'leri eski hale getirmek istiyorsan;

jpegsv6

Nickini düzenlemek istediğin kişinin üstüne sağ tıkla takma ad ekle sekmesine tıkla

yazdığın takma adı sil bu kadar kolay gelsin..
realthing - avatarı
realthing
Ziyaretçi
30 Eylül 2006       Mesaj #1162
realthing - avatarı
Ziyaretçi
slm
msn hesabı nasıl iptal edebilirim?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Eylül 2006       Mesaj #1163
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
realthing adlı kullanıcıdan alıntı

slm
msn hesabı nasıl iptal edebilirim?

Ilgili konu'yu inceleyin : MSN - Hotmail Hesabı Kapatma - Silme
Black_Lotus - avatarı
Black_Lotus
Ziyaretçi
2 Ekim 2006       Mesaj #1164
Black_Lotus - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bana karşı tarafın konuşma penceresi açtığın da ve kapattığın da uyarı veren bir program lazım. Şimdiden teşekkürler...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ekim 2006       Mesaj #1165
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Black_Lotus adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar bana karşı tarafın konuşma penceresi açtığın da ve kapattığın da uyarı veren bir program lazım. Şimdiden teşekkürler...

Karsi taraf konusma penceresi actiginda/kapattiginda uyari almak istiyorsaniz MessengerDiscovery Live yükleyin (WLM uyumlu) : http://www.md-download.com/live/MDL_1.00.19.exe
Black_Lotus - avatarı
Black_Lotus
Ziyaretçi
2 Ekim 2006       Mesaj #1166
Black_Lotus - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
L.a.D.y adlı kullanıcıdan alıntı

Karsi taraf konusma penceresi actiginda/kapattiginda uyari almak istiyorsaniz MessengerDiscovery Live yükleyin (WLM uyumlu) : http://www.md-download.com/live/MDL_1.00.19.exe

Sanırım yanlış oldu. Ben msn 7.5 kullanıyorum. Sitede ki bu sürüme uygun discovery yi indirdiğim zaman avast virüs uyarısı veriyor. Başka çözümler veya programlar var mı. Acil lazım...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ekim 2006       Mesaj #1167
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Black_Lotus adlı kullanıcıdan alıntı

Sanırım yanlış oldu. Ben msn 7.5 kullanıyorum. Sitede ki bu sürüme uygun discovery yi indirdiğim zaman avast virüs uyarısı veriyor. Başka çözümler veya programlar var mı. Acil lazım...

Herhangi bir virüs vs. yok. Anti-Virüs Proraminizi gecici olarak devre disi birakin ve Discovery'i kurmayi tekrar deneyin.
eco - avatarı
eco
Ziyaretçi
2 Ekim 2006       Mesaj #1168
eco - avatarı
Ziyaretçi
yaaa msn deyken sureklı dusuyorum.yurtta kalıyorum dıger arkadaslarıma bısı olmuyor ama ben sureklı dusuyorum.kaldırıp baska surum kurdum ama gene aynı.bu arada lady senın dedıgın seyıde yaptım gene aynı Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ekim 2006       Mesaj #1169
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
eco adlı kullanıcıdan alıntı

yaaa msn deyken sureklı dusuyorum.yurtta kalıyorum dıger arkadaslarıma bısı olmuyor ama ben sureklı dusuyorum.kaldırıp baska surum kurdum ama gene aynı.bu arada lady senın dedıgın seyıde yaptım gene aynı Msn Sad

Proxy üzerinden baglaniyorsaniz TCP/IP seceneklerine gelip ordan "otomatik ip al" secenegini isaretleyin.
BLUEE20 - avatarı
BLUEE20
Ziyaretçi
2 Ekim 2006       Mesaj #1170
BLUEE20 - avatarı
Ziyaretçi
MSN LİVE MESSENCER KULLANICISIYIM SON 1 HAFTADIR 80048820 HATA KODU .GELİŞMİŞ HATA KODU OLARAKDA 80048439 VERİYOR.GİDERİCİ İŞLEMLERİM SONUÇSUZ KALDI.PROBLEMİN KAYNAĞI VE ÇÖZÜMÜ HAKKINDA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM