Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 119

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.632 Cevap: 3.874
Junk13 - avatarı
Junk13
Ziyaretçi
4 Ekim 2006       Mesaj #1181
Junk13 - avatarı
Ziyaretçi
benim sorun ag gecidinde yani msn ene normal sekilde webden yada miranda tarzı programlardan baglanıyor... anti v leri kontrol ettim blocklamıyor okulun networkunden baglanıyorum yan odadaki kisi baglanıyor yani sorun pcimde var.. cozebilirseniz helal olsun.. cunku ben canımı yedim cozemedim bu sorunu..
Sponsorlu Bağlantılar
suprens - avatarı
suprens
Ziyaretçi
4 Ekim 2006       Mesaj #1182
suprens - avatarı
Ziyaretçi
msn'i açtığımda akran çözünürlüğü değişiyor...bu konuda yardım edebilirseniz sevinirim...teşekkürler
Sponsorlu Bağlantılar
SerberuS - avatarı
SerberuS
Ziyaretçi
5 Ekim 2006       Mesaj #1183
SerberuS - avatarı
Ziyaretçi
msnbk9

Paylaşım klasörlerini engelleyen ne olabilir?
Bunu nasıl açabilirim?
killerboy - avatarı
killerboy
Ziyaretçi
5 Ekim 2006       Mesaj #1184
killerboy - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar bnim msn de smieller ve konustuum kişinin resmi gözükmüor bunu nası engelleyebilirim bu işlerde yeniyim de

şimdiden tsk.
virtuecat - avatarı
virtuecat
Ziyaretçi
5 Ekim 2006       Mesaj #1185
virtuecat - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
killerboy adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar bnim msn de smieller ve konustuum kişinin resmi gözükmüor bunu nası engelleyebilirim bu işlerde yeniyim de

şimdiden tsk.

messenger>>araçlar>>seçenekler>>iletiler>>

ifadeleri göster kutucugunu işaretleyin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ekim 2006       Mesaj #1186
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
SerberuS adlı kullanıcıdan alıntı

Paylaşım klasörlerini engelleyen ne olabilir?
Bunu nasıl açabilirim?

Paylaşım Klasörleri'ni kullanabilmeniz için Windows dosya sisteminin NTFS olması gerekir. Harddisk sürücünüzün dosya sisteminin ne olduğunu öğrenmek için Bilgisayarım kısayoluna çift tıklayın, C: sürücüne sağ tıklayıp Özellikler'e girin ve Genel sekmesi altında Dosya sistemi: yazan bölümün karşısına bakın. FAT32 yazıyorsa, NTFS'ye dönüştürmeniz gerekiyor, aksi halde Paylaşım Klasörleri'ni kullanamazsınız.

Paylaşım Klasörlerini kullanabilmek için hem sizin hem de kişinizin NTFS (Performans, güvenlik, güvenilirlik ve diğer ileri düzey özellikleri sağlayan gelişmiş bir dosya sistemi.) dosya sistemi ile biçimlendirilmiş bir sistem bölüm (Bölüm, sabit sürücünüzün bir kısmı veya tamamı olabilir. Bölümler genellikle işletim sistemi yüklenmeden önce oluşturulur. Çoğu ev kullanıcısı için, sabit sürücünün yalnızca bir bölümü vardır.) kullanması gerekir. Sabit disklerin normalde NTFS dosya sistemi içinde biçimlendirilen tek bir bölümü vardır. Sabit diskinizin NTFS sistem bölümü kullanıp kullanmadığını belirlemek için Bilgisayarım'ı çift tıklatın, Windows'un yüklü olduğu sabit diski sağ tıklatın ve sonra Özellikler'i tıklatın. NTFS'nin Dosya sistemi'nin altında listelenip listelenmediğine bakın.
Sabit diskinizi komut isteminden NTFS'ye dönüştürmek için:

1. Görev çubuğunda Başlat'ı ve sonra da Çalıştır'ı tıklatın.
2. cmd yazın ve sonra Tamam'ı tıklatın.
3. convert c: /FS:NTFS (burada C: sabit diskinizi gösterir) yazın ve ardından ENTER'a basın.
4. Bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Notlar

* Sabit diskinizi FAT32'den NTFS'ye nasıl dönüştürebileceğiniz konusunda daha fazla bilgi için Windows yardım belgelerinize başvurun. FAT32'den NTFS'ye dönüştürme işlemi sırasında bir aksilik olursa veri kaybedebilirsiniz.

Alıntı
killerboy adlı kullanıcıdan alıntı

şimdiden tsk.

Smiley'ler icin.. gerekli cevabi virtuecat vermis, Karsidakinizin görüntü resmini görebilmeniz icin ise resimde anlattigim yeri isaretleyin

dgrzn1

Araclar > Secenekler > Genel
bonen - avatarı
bonen
Ziyaretçi
6 Ekim 2006       Mesaj #1187
bonen - avatarı
Ziyaretçi
WINDOWSLIVECONTACT Dosyası nı nasıl açabilirim notpad de denedim açılmıyor yardımcı olabilirmisiniz notpadde açtığım zaman farklı ifadeler çıkıyor yazı tipini değiştirdiğim zzaman da farkeden bişey olmuyor
bynx - avatarı
bynx
Ziyaretçi
6 Ekim 2006       Mesaj #1188
bynx - avatarı
Ziyaretçi
merhaba yaklaşık 2 haftayı aşkın bir süredir bu yeni sürümü kullanıyordum msn in. Ama sorun neden kaynaklandı bilmiyorum, msn imi açtım herkes vardı ve yaklaşık bi 5 sanıye sonra hepsi yok oldu adreslerin, 80 nin aşkında adres vardı hiç birinden eser kalmadı. kişi listelerine baktım birtane bile yok. nasıl sıfırdan bir msn açarsınız aynen öle oldu kafayı yedim bugün. bunları geri getirmenin bir yolu yokmu Msn Cry Msn Cry Msn Cry
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ekim 2006       Mesaj #1189
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
bonen adlı kullanıcıdan alıntı

WINDOWSLIVECONTACT Dosyası nı nasıl açabilirim notpad de denedim açılmıyor yardımcı olabilirmisiniz notpadde açtığım zaman farklı ifadeler çıkıyor yazı tipini değiştirdiğim zzaman da farkeden bişey olmuyor

NotePad (Not Defteri) ile acabilirsiniz. Sorununuz yazi tipi'nden kaynaklaniyor olmali. Baska bir yazi tipi secip deneyin.

Alıntı
bynx adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba yaklaşık 2 haftayı aşkın bir süredir bu yeni sürümü kullanıyordum msn in. Ama sorun neden kaynaklandı bilmiyorum, msn imi açtım herkes vardı ve yaklaşık bi 5 sanıye sonra hepsi yok oldu adreslerin, 80 nin aşkında adres vardı hiç birinden eser kalmadı. kişi listelerine baktım birtane bile yok. nasıl sıfırdan bir msn açarsınız aynen öle oldu kafayı yedim bugün. bunları geri getirmenin bir yolu yokmu Msn Cry Msn Cry Msn Cry

MSN Messenger ya da Web Messenger'da oturum acin. Listenizi yedekleyin, yani Bilgisayariniza kaydedin. Daha sonra Windows Live Messenger'da oturum acin ve Bilgisayara kaydettiginiz kisi listenizi ekleyin.
bekmez - avatarı
bekmez
Ziyaretçi
7 Ekim 2006       Mesaj #1190
bekmez - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar bu su an kullandıgımız live mailin görüntüsü degişiyormus sanırım bi davetiye geliyormus ve kabul edince de görünüm degişiyormus nasıl oluyor bu tesekkurler...