Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 120

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.632 Cevap: 3.874
pesmerge147 - avatarı
pesmerge147
Ziyaretçi
8 Ekim 2006       Mesaj #1191
pesmerge147 - avatarı
Ziyaretçi
yaaa bana msn hack leme programı lazım ben bunu bulamadım stede eger bana yardımcı olabilecek biri varsa lütfen.... bekliorum arkadasım

Sponsorlu Bağlantılar
görüntü derken nası bise dion arkadasım sende prog yok bunu galiba

bu msn de cam actırıp sonra bunu kaydetmek icin bu programı ben bulmadım acaba nerde bulabililirm stede bu stede cok yeniyim de yardımcı olursanız cok sevinirim simidien tesekkürler
Son düzenleyen pesmerge147; 8 Ekim 2006 01:27 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ekim 2006       Mesaj #1192
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
pesmerge147 adlı kullanıcıdan alıntı

yaaa bana msn hack leme programı lazım ben bunu bulamadım stede eger bana yardımcı olabilecek biri varsa lütfen.... bekliorum arkadasım

Sponsorlu Bağlantılar
görüntü derken nası bise dion arkadasım sende prog yok bunu galiba

bu msn de cam actırıp sonra bunu kaydetmek icin bu programı ben bulmadım acaba nerde bulabililirm stede bu stede cok yeniyim de yardımcı olursanız cok sevinirim simidien tesekkürler

Site ve Forum Kurallari / Madde 9
Sitemizde Hack-Hacking icerikli bilgi yayinlamak kesinlikle yasaktir.
Karsidakinin cam'i actiginda görüntü'yü kaydetme özelligi https://www.msxlabs.org/forum/arsive-kaldirilan-konular/1364-messengerdiscovery-x-2-tr.html de var.
salla34 - avatarı
salla34
Ziyaretçi
9 Ekim 2006       Mesaj #1193
salla34 - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR KİMSENİN NİCKİNİ GOREMİYORUM MSNEMDE SADECE MAİL ADRESLERİNİ GÖREBİLİYORUM MSNEMI KACKERE SİLDİM TEKRAR YÜKLEDİM AMA BİR TÜRLÜ DÜZELMEDİ LÜTFEN Bİ EL ATIN NE OLURRRRRRMsn Sad8o|
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ekim 2006       Mesaj #1194
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
salla34 adlı kullanıcıdan alıntı

ARKADAŞLAR KİMSENİN NİCKİNİ GOREMİYORUM MSNEMDE SADECE MAİL ADRESLERİNİ GÖREBİLİYORUM MSNEMI KACKERE SİLDİM TEKRAR YÜKLEDİM AMA BİR TÜRLÜ DÜZELMEDİ LÜTFEN Bİ EL ATIN NE OLURRRRRRMsn Sad8o|

Kisiler > Kisileri Görüntüle > Görünen ad secin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ekim 2006       Mesaj #1195
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
salla34 adlı kullanıcıdan alıntı

jpggd6

Kişiler'e tıklayın kişileri görüntüleye gelin ve görünen ad yapın..

Kolay gelsin..
sknonwnm - avatarı
sknonwnm
Ziyaretçi
9 Ekim 2006       Mesaj #1196
sknonwnm - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bilgisayarımda yeni bir msn hesabı açmak istediğimde,msnden oyun oynamak istediğimde sürekli olarak şu hatayı veriyor..[msn live massenger (derleme:8.0.0812.00)

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

hataye8
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ekim 2006       Mesaj #1197
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
sknonwnm adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar bilgisayarımda yeni bir msn hesabı açmak istediğimde,msnden oyun oynamak istediğimde sürekli olarak şu hatayı veriyor..[msn live massenger (derleme:8.0.0812.00)

Resmin asagisinda Hata raporu hakkinda teknik bilgileri goruntulemek icin buraya tiklayin diye bir cumle var, oraya tiklayip oradaki bilgileri de yazarsaniz, yardimci olmaya calisiriz.
sknonwnm - avatarı
sknonwnm
Ziyaretçi
9 Ekim 2006       Mesaj #1198
sknonwnm - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ReVoLuTioN adlı kullanıcıdan alıntı

Resmin asagisinda Hata raporu hakkinda teknik bilgileri goruntulemek icin buraya tiklayin diye bir cumle var, oraya tiklayip oradaki bilgileri de yazarsaniz, yardimci olmaya calisiriz.

hata aşağıdaki gibi..

hata2ag4
izucadi - avatarı
izucadi
Ziyaretçi
9 Ekim 2006       Mesaj #1199
izucadi - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar pc degiştirdim fakat msn ifadelerim yok nasıl alabilirim. yani diger pc den
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ekim 2006       Mesaj #1200
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
sknonwnm adlı kullanıcıdan alıntı

Bu iletiden önce bir hata kodu aliyor olmalisiniz. Onu yazarsaniz yardimci olmaya calisacagiz.

Alıntı
izucadi adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaslar pc degiştirdim fakat msn ifadelerim yok nasıl alabilirim. yani diger pc den

Ilgili konu'yu inceleyin : https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/643-msn-yedekleme.html