Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 121

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.615 Cevap: 3.874
sknonwnm - avatarı
sknonwnm
Ziyaretçi
9 Ekim 2006       Mesaj #1201
sknonwnm - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
L.a.D.y adlı kullanıcıdan alıntı

Bu iletiden önce bir hata kodu aliyor olmalisiniz. Onu yazarsaniz yardimci olmaya calisacagiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ilgili konu'yu inceleyin : https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/643-msn-yedekleme.html

yukardaki resimlerdeki hata çıkıyor.."hatayı gönder/ gönderme" çıkıyor sadece...başka bir hata çıkmıyor..Msn Sad
righteous - avatarı
righteous
Ziyaretçi
10 Ekim 2006       Mesaj #1202
righteous - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba benim öğrenmek istediğim şu msn messenger live 8.0 de StuffPlug kullanma şansı varmı? dosya gönderirken sayı 3 ten yukarı çıkamıyor ama msn 8.0 live kullanan bir tanıdğım istediği kadar dosya gönderebiliyor bunu nasıl uygulayabilirim.

Sponsorlu Bağlantılar
şimdiden teşekkür ederim...
princesse06 - avatarı
princesse06
Ziyaretçi
12 Ekim 2006       Mesaj #1203
princesse06 - avatarı
Ziyaretçi
MESSENGER LİVE YÜKLEYEMİYORUM.R6025 PURE VİRTUAL FUNCTİON CALL HATASI ÇIKIYOR SÜREKLİ... LÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUNUZ.
TEŞEKKÜR EDERİM.
fraust - avatarı
fraust
Ziyaretçi
12 Ekim 2006       Mesaj #1204
fraust - avatarı
Ziyaretçi
Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum... Live msn ve Plus eklentisini kullanıyorum... Şimdiden teşeküürler....
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
12 Ekim 2006       Mesaj #1205
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
fraust adlı kullanıcıdan alıntı

Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum... Live msn ve Plus eklentisini kullanıyorum... Şimdiden teşeküürler....

giriş yaparken mevcut durum seçeneyini çevrimdışı seçin ve girişinizi gerçekleştirin

bu saadece msn 8,0 da olan bir özellik değildir 7,5 - 7,0 dada bulunmaktadır ancak çevrimdışı olarak yazı yazmak isterseniz WLM 8,0 kullanmanız gerekmektedir.
stelyo - avatarı
stelyo
Ziyaretçi
13 Ekim 2006       Mesaj #1206
stelyo - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar arkadaşlar.Msn live messenger ve msn plus msn sistemimde kurulu.Benim sorunum şu msn de ifadelerimi kullanamıyorum.karşı tarafa gitmiyor hiç.Genel iletiler kısmında ifadeleri göster özel ifadeleri göster seçili olmasına rağmen.Winkleri gönderebiliyorum.ama dediğim gibi ifadelerim kısmından hiçbir simge karşı taraftan gözükmüyor.Bu konuda yardımcı olabileceklerden destek bekliyorum.
bektascemil - avatarı
bektascemil
Ziyaretçi
13 Ekim 2006       Mesaj #1207
bektascemil - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar kolay gelsin.. adımızı yazdığımız kısıma resim koyabiliyormuyuz. bilen bir arkadaşım varsa yardımlarını bekliyorum. şimdiden teşekkür ederim..
QuickSilveR - avatarı
QuickSilveR
Ziyaretçi
13 Ekim 2006       Mesaj #1208
QuickSilveR - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba ben yeni bir üyeyim.İki sorum olacak cevaplarsanız sevinirim. 1-Msn 7.5 sürümü ile çevrimdışı iken konuşabilmek için ne yapmalıyım? 2-...@msn.com şeklindeki adresi nasıl alabilirim?
beauty86 - avatarı
beauty86
Ziyaretçi
13 Ekim 2006       Mesaj #1209
beauty86 - avatarı
Ziyaretçi
msn live beni deli etti!!!dün gece 10 dan beri bağlanamıyorum.oturum aça basıyorum ama aradan 20 dk geçmesine rağmen bir türlü bağlanmıyor oturum açılıyor diyor adamlar sürekl dönüyor ne bi hataveriyor ne disconnect oluyor.yeni sürümü yükledim,plus ı sildim hatta programı silip tekrar kurdum hiç biri çözüm olmadı.başka bi makinada ve msn 7.5 te açılan hesabım msn live de açılmıyor.başka bir hesapla bağlanmayı dendiğimde dün bağlanıyordu ama şimdi o hesaplada bağlanmıyor.umarım derdimi anlatabilmişimdir lütfen yardım edin bi çözüm söyleyin.
serseri_20 - avatarı
serseri_20
Ziyaretçi
14 Ekim 2006       Mesaj #1210
serseri_20 - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar msn messenger da sınırsız titreşimi nerden bulabilirim ?