Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 122

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.615 Cevap: 3.874
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ekim 2006       Mesaj #1211
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
righteous adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba benim öğrenmek istediğim şu msn messenger live 8.0 de StuffPlug kullanma şansı varmı? dosya gönderirken sayı 3 ten yukarı çıkamıyor ama msn 8.0 live kullanan bir tanıdğım istediği kadar dosya gönderebiliyor bunu nasıl uygulayabilirim.

Sponsorlu Bağlantılar
şimdiden teşekkür ederim...

Windows Live Messenger (MSN 8.0) uyumlu StuffPlug 3 henüz cikmadi.
Ciktiginda sitemizden edinebilirsiniz. Baska bir program/yama kullaniyor olmali arkadasiniz.

Alıntı
bektascemil adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar kolay gelsin.. adımızı yazdığımız kısıma resim koyabiliyormuyuz. bilen bir arkadaşım varsa yardımlarını bekliyorum. şimdiden teşekkür ederim..

Görüntü adiniz yerine resim koymaniz mümkün degil.

Alıntı
QuickSilveR adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba ben yeni bir üyeyim.İki sorum olacak cevaplarsanız sevinirim. 1-Msn 7.5 sürümü ile çevrimdışı iken konuşabilmek için ne yapmalıyım? 2-...@msn.com şeklindeki adresi nasıl alabilirim?

Ilk sorunuza maalesef olumlu cevap veremeyecegim, durumunuz cevrimdisi iken kisilerinizle konusamazsiniz. Ikinci sorunuz icin ise ilgili konu'yu inceleyin : @msn.com Uzantılı E-mail Adresi Alın

Alıntı
serseri_20 adlı kullanıcıdan alıntı

ya arkadaşlar msn messenger da sınırsız titreşimi nerden bulabilirim ?

MSN Messenger'da sinirsiz titresim gönderebilmek icin durumunuzu mesgul olarak ayarlamaniz yeterli.
axi7cadi - avatarı
axi7cadi
Ziyaretçi
14 Ekim 2006       Mesaj #1212
axi7cadi - avatarı
Ziyaretçi
msn msngr dan tm olrk çıkış yaptgm halde yani ikonu da kaldırdgm halde msn dn çkş yapmamşm gibi görünüo we ikon görünüp kayboluo
bu durumu engelleyemiorm yada düzeltemiorum
Sponsorlu Bağlantılar
ben napacamMsn Sad Msn Cry
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ekim 2006       Mesaj #1213
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
axi7cadi adlı kullanıcıdan alıntı

msn msngr dan tm olrk çıkış yaptgm halde yani ikonu da kaldırdgm halde msn dn çkş yapmamşm gibi görünüo we ikon görünüp kayboluo
bu durumu engelleyemiorm yada düzeltemiorum
ben napacamMsn Sad Msn Cry

Kayboluyorsa Messenger'iniz kapanmis demektir zaten. Cikis yapinca kaybolmasi da normal. Kisilerinizde online mi gözüküyorsunuz? Daha detayli anlatirsaniz daha net bir cevap verebilirim. Tam olarak cikis yapmak icin Ctrl + Alt + Del tuslarina basarak görev yöneticisini acin ve islemler sekmesinden msnmsgr.exe'yi sonlandirin.
potenza - avatarı
potenza
Ziyaretçi
14 Ekim 2006       Mesaj #1214
potenza - avatarı
Ziyaretçi
windows live messengera birini eklediğim zaman listemde gözüküyor ancak çevrimdışı olarak!ancak aynı kişiyi msn 7.5 a eklediğimde o kişi c.içi olarak gözüküyor.yada daha önce msn listemde olan birini sildiğimde gizliliğe girip o kişiyi tekrardan kişi listesine ekle dediğimde de bu sorunu görüyorum.kişi listeme ekleniyor ancak çdışı gözüküyor.burada herhangi bir engellenme durumum da yok eminim.çünkü msn 7.5 da o kişiyi görebiliyorum.
yani sorun live messenger 8 de!kaldırıp tekrar kurdum defalarca ancak sorunum çözülmedi.
bu sorun neden kaynaklanıyo olabilir?
axi7cadi - avatarı
axi7cadi
Ziyaretçi
14 Ekim 2006       Mesaj #1215
axi7cadi - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
L.a.D.y adlı kullanıcıdan alıntı

Kayboluyorsa Messenger'iniz kapanmis demektir zaten. Cikis yapinca kaybolmasi da normal. Kisilerinizde online mi gözüküyorsunuz? Daha detayli anlatirsaniz daha net bir cevap verebilirim. Tam olarak cikis yapmak icin Ctrl + Alt + Del tuslarina basarak görev yöneticisini acin ve islemler sekmesinden msnmsgr.exe'yi sonlandirin.

kaybolmuo işte normalde hç görnmemesi gerkio ama bnde sürekli belrp kayboluoMsn Sad
beauty86 - avatarı
beauty86
Ziyaretçi
14 Ekim 2006       Mesaj #1216
beauty86 - avatarı
Ziyaretçi
biri benim sorunumuda çözüm getirebilr mi lütfen dün yazmıştım sorunumu yukarıda var.3 gündür msn live kullanamıyorum sinir oldum lütfen yardım ya
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ekim 2006       Mesaj #1217
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
beauty86 adlı kullanıcıdan alıntı

biri benim sorunumuda çözüm getirebilr mi lütfen dün yazmıştım sorunumu yukarıda var.3 gündür msn live kullanamıyorum sinir oldum lütfen yardım ya

meebo.com sitesine girip burdan oturum acin, daha sonra tekrar Windows Live Messenger'dan oturum acmayi deneyin.
beauty86 - avatarı
beauty86
Ziyaretçi
15 Ekim 2006       Mesaj #1218
beauty86 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
L.a.D.y adlı kullanıcıdan alıntı

meebo.com sitesine girip burdan oturum acin, daha sonra tekrar Windows Live Messenger'dan oturum acmayi deneyin.

malesef sorunuma çözüm olmadı Msn Sad hala dönüyo o adamcıklar bağlanıylıyor yazıyor 30 dk oldu bağlanamadı ne bir hata veriyor ne bağlantı kopıyor öylece bağlanıyor gözüküyor ve adamcıklar hala dönüyor.msn 7.5 ten kolaylıkla girebiliyorum ama msn 7.5 kullanmak istemiyorum WLM kullanmak istiyorum Msn SadYARDIIIMMsn Cry Msn Cry Msn Cry Msn Cry Msn Cry Msn Cry Msn Cry Msn Cry Msn Cry
warhelmet - avatarı
warhelmet
Ziyaretçi
15 Ekim 2006       Mesaj #1219
warhelmet - avatarı
Ziyaretçi
ben msn live Msn Notekullanıyorum. messenger discovery yükledim. hemde türkçe süper ama bir türlü açalıştıramadım. messenger ile bütünleşme sağlanamadı uyarısı çıkıyor sorunu çözmeye çalışıyor ama çözemiyor. discovery den kişilere girdiğim zamanda bu özelliği kullanabilmeniz için oturum açmanız gerekiyor diye uyarı çıkıyor. yani şu anda programı kullanamıyorum bana acil yardımcı olursanız çok sevinirim.
Goztepe1925 - avatarı
Goztepe1925
Ziyaretçi
15 Ekim 2006       Mesaj #1220
Goztepe1925 - avatarı
Ziyaretçi
Güncelleştirmeleri silin bugün güncelleştirme yüzünden açamayanlar açın rahatca , Bilgisayarım / Program ekle veya kaldır / Yukarda Güncelleştirmeler Ile Ilgili Butona Tıklayın / Sonra Aşağı Inin En Son Güncelleştirme Tarihlerine Bakın ve Onları Silin $uanda 14.10.2006 olarak .