Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 124

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.632 Cevap: 3.874
serkan887 - avatarı
serkan887
Ziyaretçi
16 Ekim 2006       Mesaj #1231
serkan887 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben sitewde yeniyim. benimde bir problemim var. windows xp sp2 (tüm updateler yapılmış) kullanıyorum. live messenger 8.0.0812.00 versiyonunu kullanıyorum. siteden mco installer indirdim ve kurdum. discovery, msn plus kurdum. 10 tane kadarda mco yükledim. sonrada görüntü resmimi değiştirmeye kalktığımda, resmi görüntü resim alanına sürüklediğimde yani geçerli imaj dosyası değil dedi. bende direk options tan display picture dan değiştirmeye kalktım. burdaki resmimi göster tikli değildi. tikledim ve resim seçtim. options penceresini kapattığım anda tikin gene silindiğini farkettim.tiki bir türlü koyamıyorum. bütün patchleri ve msn yi kaldırdım. sadece msn yi tekrar kurdum.olmadı. versiyon değiştirip türkçesini yükledim gene olmadı. bi yardım edin nolur. çıldırmak üzereyim tekara format atmak istemiyorum. daha yeni yükledim pc yi.şimdiden teşekkürler.
Sponsorlu Bağlantılar
TANGO - avatarı
TANGO
Ziyaretçi
16 Ekim 2006       Mesaj #1232
TANGO - avatarı
Ziyaretçi
ARKADASLAR WİNDOVS LİVE MESSENGER KULLANIYOM.İFADELERİ,GÖZ KIRPMALARINI TOPLU HALDE NASIL EKLİCEM.Bİ YARDIM ETSENİZ.SİTEDE VAR AMA.BANA Bİ ACIKCA ANLATSANIZ.NELER GEREKİYO YANİ HANGİ PROGRAMLAR OLMASI GEREKİYO.TESKKÜRLER
Sponsorlu Bağlantılar
nameyok - avatarı
nameyok
Ziyaretçi
16 Ekim 2006       Mesaj #1233
nameyok - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar merhaba benim derdim hotmaili türkçe yapma nasıl yapabilirim yardım edermisiniz
yada resimli anlatım varsa atabilirsiniz..
Son düzenleyen Blue Blood; 16 Ekim 2006 14:29
ismail Mert - avatarı
ismail Mert
Ziyaretçi
16 Ekim 2006       Mesaj #1234
ismail Mert - avatarı
Ziyaretçi
ya Bende bi yardım isticem ama bana Windows Live Messenger'in Download Link'ini verebilirmisiniz acaba Msn Embarrassed Msn Grin
bektascemil - avatarı
bektascemil
Ziyaretçi
16 Ekim 2006       Mesaj #1235
bektascemil - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar msnimi çaldılar. nasıl geri alıcam yardım lütfen.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ekim 2006       Mesaj #1236
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ilanairem adlı kullanıcıdan alıntı

mrb ben 7.5 kullanırken ifadelerim yazı olarak çıktı pc de yüklü olan plus ı java sildim ve 8.0 msn yükledim ama hala ifadeler karakter yerine yazı olarak çıkıo bunu nsl düzeltebilirim acaba??

igcz1

Alıntı
garezz adlı kullanıcıdan alıntı

msn 8.0 yüklenmiyor bütün virüs programlarını iptal ettim genede kurulma sırasında toparlıyor ve 1603 hatası diyor ne yapayım şaşırdım

1603 No'lu Hata Kodu icin;

1. Casus yazılım algılama programlarını kapatın. Microsoft® Windows® AntiSpyware (Beta) yüklüyse, Windows AntiSpyware simgesini görev çubuğu bildirim alanında sağ tıklatın ve "Microsoft AntiSpyware'i Kapat"ı tıklatın. Microsoft dışı casus yazılımdan koruma programlarınız varsa, üretici tarafından sağlanan yönergelere bakın.

2. Windows Live Messenger Kurulumu'nu yeniden çalıştırın. Bu sorunu çözmezse, diskte yeterli boş alan olmayabilir. Disk Temizleme aracı sabit diskinizde nasıl güvenli bir şekilde alan boşaltılabileceğini hesaplar.
Bir miktar disk alanını kullanılabilir yapmak için:
1. Başlat'ı ve sonra Denetim Masası'nı tıklatın.
2. Performans ve Bakım'ı tıklatın.
3. Sabit diskinizde yer boşaltın'ı tıklatın. Disk Temizleme iletişim kutusu görünür.
4. Disk Temizleme sekmesinde, aşağıdaki onay kutularını seçin:
* Karşıdan Yüklenen Program Dosyaları
* Geçici Internet Dosyaları
* Geçici Dosyalar
* Geçici Çevrimdışı Dosyalar
* Çevrimdışı Dosyalar
5. Dosyaları bu konumlardan silmek için Tamam'ı tıklatın.
6. İstendiğinde, disk temizlemeyi başlatmak için Evet'i tıklatın.

Alıntı
TANGO adlı kullanıcıdan alıntı

ARKADASLAR WİNDOVS LİVE MESSENGER KULLANIYOM.İFADELERİ,GÖZ KIRPMALARINI TOPLU HALDE NASIL EKLİCEM.Bİ YARDIM ETSENİZ.SİTEDE VAR AMA.BANA Bİ ACIKCA ANLATSANIZ.NELER GEREKİYO YANİ HANGİ PROGRAMLAR OLMASI GEREKİYO.TESKKÜRLER

https://www.msxlabs.org/forum/msn-ifadeleri-emoticons/45-oklu-ifade-ekleme-emoadder.html

Alıntı
ismail Mert adlı kullanıcıdan alıntı

ya Bende bi yardım isticem ama bana Windows Live Messenger'in Download Link'ini verebilirmisiniz acaba Msn Embarrassed Msn Grin

Windows Live Messenger 8.0.0812.00

Alıntı
bektascemil adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar msnimi çaldılar. nasıl geri alıcam yardım lütfen.

Ilgili konu'yu inceleyin -> Hacklenen Mailinizi Geri Alma İhtimali (Dilekçe)

Alıntı
nameyok adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar merhaba benim derdim hotmaili türkçe yapma nasıl yapabilirim yardım edermisiniz
yada resimli anlatım varsa atabilirsiniz..

Ilgili konu'yu inceleyin, burda Hotmail'i nasil türkce yapacaginiz hakkinda bilgi edinebilirsiniz : https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/82-hotmailinizi-250-mba-ikarin.html
paling - avatarı
paling
Ziyaretçi
16 Ekim 2006       Mesaj #1237
paling - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar,yanlışlıkla sildigim postalarımı gerı getırme gıbı bi olanagım var mı.mail adresim hotmail uzantılı...umarım derdımı anlata bılmısımdır
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ekim 2006       Mesaj #1238
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
paling adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaslar,yanlışlıkla sildigim postalarımı gerı getırme gıbı bi olanagım var mı.mail adresim hotmail uzantılı...umarım derdımı anlata bılmısımdır

Öncelikle Sign In sitesine girin ve oturum acin.
Resimde anlattiklarimi yapin, benim hotmail'im almanca ama ingilizce/türkce hotmail'de de ayni islem uygulaniyor.

smggmx2
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
16 Ekim 2006       Mesaj #1239
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
sanırım messenger dan kaynaklanan bir sorun versiyon hatası olabilir 8.0.0812.0 'da bazı çevrimiçileri çevrimdışı görebiliyoruz az önce baktam listemde 125 online var sonra 8,0 ı kurdum hemen online sayısı 25 ?

bu nasıl olabilir bir çok arkadaşımdanda bu sorunu alıyorum birini ekliyoruz onu çevrimdışı görüyoruz v.s.

bunun çözümü varmıdır yada 7,5 üzeri bir versiyonda bu sorun yoksa önerebilirmisniz ?_
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ekim 2006       Mesaj #1240
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
hellboy726x adlı kullanıcıdan alıntı

sanırım messenger dan kaynaklanan bir sorun versiyon hatası olabilir 8.0.0812.0 'da bazı çevrimiçileri çevrimdışı görebiliyoruz az önce baktam listemde 125 online var sonra 8,0 ı kurdum hemen online sayısı 25 ?

bu nasıl olabilir bir çok arkadaşımdanda bu sorunu alıyorum birini ekliyoruz onu çevrimdışı görüyoruz v.s.

bunun çözümü varmıdır yada 7,5 üzeri bir versiyonda bu sorun yoksa önerebilirmisniz ?_

Sanirim bunun icin bir cözüm henüz yok. Mooooh