Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 126

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.645 Cevap: 3.874
DaMaT_FeRit - avatarı
DaMaT_FeRit
Ziyaretçi
21 Ekim 2006       Mesaj #1251
DaMaT_FeRit - avatarı
Ziyaretçi
Yaf Millet Benim Sorunumdan Bi Anlıyan Yokmu Yaf Dinamik Görüntü Resimlerini Nasıl Kaldırırım Yokmu Bi Bilen?_?_?_?
Sponsorlu Bağlantılar
kartal5579 - avatarı
kartal5579
Ziyaretçi
21 Ekim 2006       Mesaj #1252
kartal5579 - avatarı
Ziyaretçi
selamlar arkadaşlar benim sorunum kurstaki bilgisayarlardan msn e giremiyoruz. sanırım messenger engelleme gibi bir durum var bu konudaki hata kodunu hatırlamıyorum. hata kodlarıyla ilgili bölüme baktım ama aradığımı bulamadım.
symantec antivirüs koruma mccafe antivirüz programı var. modem zoom msn 8.0beta var herşey normal sitelere girebiliyoruz ama messenger a hayır yardımcı olabilirseniz sevinirim
Sponsorlu Bağlantılar
nihat
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ekim 2006       Mesaj #1253
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
kartal5579 adlı kullanıcıdan alıntı

selamlar arkadaşlar benim sorunum kurstaki bilgisayarlardan msn e giremiyoruz. sanırım messenger engelleme gibi bir durum var bu konudaki hata kodunu hatırlamıyorum. hata kodlarıyla ilgili bölüme baktım ama aradığımı bulamadım.
symantec antivirüs koruma mccafe antivirüz programı var. modem zoom msn 8.0beta var herşey normal sitelere girebiliyoruz ama messenger a hayır yardımcı olabilirseniz sevinirim
nihat

Meebo - Kurulumsuz Messenger
nomercyxes - avatarı
nomercyxes
Ziyaretçi
22 Ekim 2006       Mesaj #1254
nomercyxes - avatarı
Ziyaretçi
problem discovery ile ilgili değil ama forumda yeniyim kusura bakmayın bi bilen varsa yardım ederse svinirim problem benimde değil bi arkadasımın. ben bildiğim her şeyi soledim ama olmadı hala

hata kodu 80048820
genişletilmiş hata kodu 8004840a
bilgisayarın saat tarih kontrolünü yaptı
başlattaki çalıştıra yazılması gerekenleri yazdı
msni 10kere kaldırıp yeniden yükledi
internet saat ayarlarını güncelledi
windowsun ağ ayarlarında dns adreslerini elle belirle deyip;
birincil dns: 4.2.2.1
ikincil dns: 4.2.2.2 girdi
firewall engellemesi kesinlikle yok ama hotmailin sitesini acmıyor ve msne baglanmıyorMsn Confused
sonuç deişmedi
asist - avatarı
asist
Ziyaretçi
22 Ekim 2006       Mesaj #1255
asist - avatarı
Ziyaretçi
mrb lar... engelleyip sildiğim isimleri, gizlilik menusundeki engellenenler listesinden nasıl silebilirim. teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ekim 2006       Mesaj #1256
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
asist adlı kullanıcıdan alıntı

mrb lar... engelleyip sildiğim isimleri, gizlilik menusundeki engellenenler listesinden nasıl silebilirim. teşekkürler

Maalesef bu şu an için mümkün değil.Bazı programlar olduğu söyleniyor fakat kullanıcı adınız ve şifreniz istendiğinden dolayı programlar hiç güvenli değil.Microsoft bir daha ki messenger versiyonlarında bu özelliği aktif hale getirecek, bence beklemek en iyisi.
maynard - avatarı
maynard
Ziyaretçi
22 Ekim 2006       Mesaj #1257
maynard - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar
benim sorunum live messenger ı açınca tüm internet bağlantm kitleniyor
kendi bilgisayarımda artık messenger ı açamıyorum açılsa da yazdıklarım kimseye gitmiyor ve de tüm bağlantım duruyor hiçbir internet sayfası açılmamaya başlıyor.
başka bir bilgisayar da denedim 5 dk kullandım msn i sonra orda da yazdıklarım karşı tarafa gitmemeye başladı ve internet sayfaları açılmamaya başladı.sorun ne olabilir acaba.
zZeynePp - avatarı
zZeynePp
Ziyaretçi
23 Ekim 2006       Mesaj #1258
zZeynePp - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar..biraz önce messenger discovery X2 yi yükledim..arkadaşlar sağolsun çok da güzel bi resimli anlatım hazırlamışlar..herşey tamam yalnızca tek bi sorunum oldu..system tray de X2 ye tıkladığımda kişilere geldiğimde hiçbirşey açılmıyor..anlatamadıysam resimde görülecektir..solda yukarda anlatımda "kişiler" in üstüne gelince 3 bölüm daha açılıyor...sağdaki ise benim bil.imdeki..yani açılmıyor.Msn Happy yardımcı olabilirseniz sevinirim..
untitledyx9
selcuk415 - avatarı
selcuk415
Ziyaretçi
24 Ekim 2006       Mesaj #1259
selcuk415 - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaslar. bn seteye yeni üye oldum ve sizin kadar bilgim yok.. bu msn spaceye nasıl video ve müzik koyabiliyoruz??? bu konuda bi arkadas bana yardımcı olursa cok sevinirim =))
zagor_73 - avatarı
zagor_73
Ziyaretçi
24 Ekim 2006       Mesaj #1260
zagor_73 - avatarı
Ziyaretçi
selam msn plus türkçe nasıl oluyor .bu konuda bilgisi olan varsa anlatabilirmi acaba? tşk.Msn Happy