Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 127

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.632 Cevap: 3.874
exelance20 - avatarı
exelance20
Ziyaretçi
25 Ekim 2006       Mesaj #1261
exelance20 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar hotmail sayfasini live nasi cevirebilirim bilen varmi acaba
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ekim 2006       Mesaj #1262
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
selcuk415 adlı kullanıcıdan alıntı

slm arkadaslar. bn seteye yeni üye oldum ve sizin kadar bilgim yok.. bu msn spaceye nasıl video ve müzik koyabiliyoruz??? bu konuda bi arkadas bana yardımcı olursa cok sevinirim =))

MSN Space ile ilgili herşeyi bu konu altında bulabilirsiniz;
MSN Spaces - Windows Live Spaces Hakkında Her Şey (MSN Space)
Sponsorlu Bağlantılar

Alıntı
zagor_73 adlı kullanıcıdan alıntı

selam msn plus türkçe nasıl oluyor .bu konuda bilgisi olan varsa anlatabilirmi acaba? tşk.Msn Happy

İlgili konuyu inceleyin lütfen;
Messenger Plus! Live Türkçe Dil Desteği (Türkçe Yama)

Alıntı
exelance20 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar hotmail sayfasini live nasi cevirebilirim bilen varmi acaba

Hotmail ana sayfasına bağlandığınızda, sol üst köşede MSN Hotmail yazan yazının hemen altında Join Windows Live Beta yazar.Oraya tıkladığınız takdirde gerekli sayfaya yönlendirileceksiniz.

Eğer ki bu yazı orada yoksa, yaşadığınız yeri Türkiye yerine United States olarak değiştirin.Çünkü Windows Live henüz Beta sürümü ve tüm Dünya da aktif değil.
Chaylak_MaNiA - avatarı
Chaylak_MaNiA
Ziyaretçi
25 Ekim 2006       Mesaj #1263
Chaylak_MaNiA - avatarı
Ziyaretçi
mrb arkadaşlar ben gizli sorumun cevabını unuttum ne yapmam gerek yardım ederseniz sevinirim
mavi58 - avatarı
mavi58
Ziyaretçi
25 Ekim 2006       Mesaj #1264
mavi58 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar nooolur bana yardım edin.windows live messengerim hiç açılmaz oldu.anca hata raporu gösteriyor.hata kodunuda göstermiyoki.hata raporu gönder diyorum gönderiyo sonra tak kapanıyo.gönderme diyorum yine tak kapanıyo.programı en az on kere kaldırdım tekrar yükledim.taradım.eski sürümünü yükledim yok yok yok.yapmadığım şey kalmadı.lütfen yardım edin.dünya ile bağlantim kesildi.msnesiz bn bi hiçim.kafayı yemek üzereyim.derdime çare bulanın herzaman duacısıyımMsn Sad
mavi58 - avatarı
mavi58
Ziyaretçi
25 Ekim 2006       Mesaj #1265
mavi58 - avatarı
Ziyaretçi
nooollur acil hemde çok acil yardıme edin.iki gündür rüyalarıma kadar giriyo.kafayı yemek üzereyim.ne kadar çabuk cevap yazan olursa o kadar çabuk hayata dönerim.lütfeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen.acilen bi çözüm bulun.yoksa bn msnesiz ölecem.....................
virtuecat - avatarı
virtuecat
Ziyaretçi
25 Ekim 2006       Mesaj #1266
virtuecat - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
mavi58 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar nooolur bana yardım edin.windows live messengerim hiç açılmaz oldu.anca hata raporu gösteriyor.hata kodunuda göstermiyoki.hata raporu gönder diyorum gönderiyo sonra tak kapanıyo.gönderme diyorum yine tak kapanıyo.programı en az on kere kaldırdım tekrar yükledim.taradım.eski sürümünü yükledim yok yok yok.yapmadığım şey kalmadı.lütfen yardım edin.dünya ile bağlantim kesildi.msnesiz bn bi hiçim.kafayı yemek üzereyim.derdime çare bulanın herzaman duacısıyımMsn Sad

Alıntı

nooollur acil hemde çok acil yardıme edin.iki gündür rüyalarıma kadar giriyo.kafayı yemek üzereyim.ne kadar çabuk cevap yazan olursa o kadar çabuk hayata dönerim.lütfeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen.acilen bi çözüm bulun.yoksa bn msnesiz ölecem.....................

bılgısayarınızda free zone kullanıyorsanız kı buyuk ıhtımal kullanıyorsunuz sebebı budur msn ın dısa baglantısını engellemıssınız farkında olmadan eger free zone kullanmıyorsanız o tarz bır program warmı ?
dramac - avatarı
dramac
Ziyaretçi
25 Ekim 2006       Mesaj #1267
dramac - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR SELAM..LİVE MESSENGER VE DİSKOVERY BETA KULLANIYORDUM..AMA İKİ GÜNDÜR SORUN MESAJI VERİYOR VE YA DİSCOVERY YA MSN KAPANIYOR..İKİSİNİ DE SİLİP TEKRAR YÜKLEDİM...AMA SORUN HALLOLMADI..DİSCOVERY DEN MSN İLE UYUM BULUNAMADI DİYOR..BU NEDEMEK NE YAPMAM LAZIM.. TEŞEKKÜRLER Msn Sad
mavi58 - avatarı
mavi58
Ziyaretçi
25 Ekim 2006       Mesaj #1268
mavi58 - avatarı
Ziyaretçi
free zone programı nedir veya nerden bulabilirim.nasıl kaldırmam gerekiyor.bu konu hakkında bana bilgi verirseniz sevinirim.
saygılarlımla.........
virtuecat - avatarı
virtuecat
Ziyaretçi
25 Ekim 2006       Mesaj #1269
virtuecat - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
dramac adlı kullanıcıdan alıntı

ARKADAŞLAR SELAM..LİVE MESSENGER VE DİSKOVERY BETA KULLANIYORDUM..AMA İKİ GÜNDÜR SORUN MESAJI VERİYOR VE YA DİSCOVERY YA MSN KAPANIYOR..İKİSİNİ DE SİLİP TEKRAR YÜKLEDİM...AMA SORUN HALLOLMADI..DİSCOVERY DEN MSN İLE UYUM BULUNAMADI DİYOR..BU NEDEMEK NE YAPMAM LAZIM.. TEŞEKKÜRLER Msn Sad

discowery in tam sürümünü yükleyin https://www.msxlabs.org/forum/messengerdiscovery/7824-messengerdiscovery-live-final.html

Alıntı

free zone programı nedir veya nerden bulabilirim.nasıl kaldırmam gerekiyor.bu konu hakkında bana bilgi verirseniz sevinirim.
saygılarlımla.........

cosa logo

bu logolu bir programdır başlat çalıstır denetim masası na gidin ve orada zone labs yazılı program warmı bakın eger warsa kaldırın
yariss33 - avatarı
yariss33
Ziyaretçi
26 Ekim 2006       Mesaj #1270
yariss33 - avatarı
Ziyaretçi
msn 7,5 (s) hatası veriyor böyle bir hatayla karşılaşan varmı ? yardımcı olurmusunuz