Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 128

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.632 Cevap: 3.874
pusucom - avatarı
pusucom
Ziyaretçi
26 Ekim 2006       Mesaj #1271
pusucom - avatarı
Ziyaretçi
slm arakadaş benim msn de hata kodu çıkartıyor 800701f6 kod ile hata veriyor yardımcı olursan sevinirim.....
Sponsorlu Bağlantılar
kutadgubilig - avatarı
kutadgubilig
Ziyaretçi
26 Ekim 2006       Mesaj #1272
kutadgubilig - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar
benim problemim her durum değiştirdiğimde avatarımın değişmesi ve o durumla ilgili bir avatarın otomatik gelmesi...
Sponsorlu Bağlantılar
bunu nasıl düzelticem?..yardım ederseniz çok sevinirim...

onuryildiz86 - avatarı
onuryildiz86
Ziyaretçi
26 Ekim 2006       Mesaj #1273
onuryildiz86 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar msn'e yeni eklediğim kişileri online olmalarına rağmen online olarak göremiyorum.Ekleme teklifim karşı tarafa ulaşmıyor.Birkaç kişide denememe rağmen aynı sorunla karşılaştım.Bir de msn plus'ı yüklemiştim bu yüzden olabilir mi ya da neden olabilir acaba??Bilen varsa yardım edebilir mi??Şimdiden teşekkürler...
brcn - avatarı
brcn
Ziyaretçi
27 Ekim 2006       Mesaj #1274
brcn - avatarı
Ziyaretçi
merhaba yardımcı olursanız sevınırım msn lıve kullanıorum baydır msne giremıorum
[IMG] http://www.resimload.com/150111/XgI_adsiz.JPG [/IMG] bu hatayı verıo gonder dıorum ama degısen hıcbısey yok
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ekim 2006       Mesaj #1275
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

merhaba yardımcı olursanız sevınırım msn lıve kullanıorum baydır msne giremıorum
[IMG] http://www.resimload.com/150111/XgI_adsiz.JPG [/IMG] bu hatayı verıo gonder dıorum ama degısen hıcbısey yok

Denetim Masası'ndan /program ekle kaldır içinde bulup kaldır! /

Sonra C:// sürücüsü içindeki msn messenger klasörünü sil ve yeniden yüklemeyi dene !..
brcn - avatarı
brcn
Ziyaretçi
27 Ekim 2006       Mesaj #1276
brcn - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Shadow_BoY adlı kullanıcıdan alıntı

Denetim Masası'ndan /program ekle kaldır içinde bulup kaldır! /

Sonra C:// sürücüsü içindeki msn messenger klasörünü sil ve yeniden yüklemeyi dene !..

hemen denıorum ısallah olur cok tesekkur ederım Msn Happy Msn Happy Msn Happy
brcn - avatarı
brcn
Ziyaretçi
27 Ekim 2006       Mesaj #1277
brcn - avatarı
Ziyaretçi
harıkasın Shadow_BoY hatta supersın ne dıyım kı baska sana ALLAH pc ne zarar vermesın messenger klasorunde bı dosyada sorun varmıs galıba sılınmıodu da unlocker yukledım sıldım tekrardan kurdum artık hersey super cok saol
pusucom - avatarı
pusucom
Ziyaretçi
27 Ekim 2006       Mesaj #1278
pusucom - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar 81000303 nolu hata konunu veriyor bu konuda nasıl bir çozüm bulmam gerekir yardımcı olursanız ......sevinirim.
tortido - avatarı
tortido
Ziyaretçi
27 Ekim 2006       Mesaj #1279
tortido - avatarı
Ziyaretçi
MRB ARKADAŞLAR

MSN ÜZERİNDEN ALMIŞ OLDUĞUM AYNI DOSYADAN BİRÇOK DEFA ALIYORUM.BUNU ESKİSİNİN ÜZERİNE NASIL KAYIT YAPABİLİRİM.TŞK EDERİM
mavi58 - avatarı
mavi58
Ziyaretçi
27 Ekim 2006       Mesaj #1280
mavi58 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bn geçen msnem olmuyo demişdim.bana öneride bulunduz.herkese çok teşekkür ediyorum.ama sorun free zone da değilmiş.c diskinde messenger programlarında eksik dosyalarmı ne varmış.onları tamamen kaldırıp tekrar yükleyince oldu.ama yinede teşekkür ederim.
saygılarımla................