Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 13

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.753 Cevap: 3.874
No_cruel - avatarı
No_cruel
Ziyaretçi
1 Aralık 2005       Mesaj #121
No_cruel - avatarı
Ziyaretçi
Msn Cry msn lisemin sınırını nasıl arttırabilirim bunun için bir program varmı?Msn Sarcastic lütfen yardım edinMsn Confused Msn Dunno
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
1 Aralık 2005       Mesaj #122
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
spiker;

Sponsorlu Bağlantılar
Ya kişiye izin vereceksiniz, (listenize eklemeniz isteğinize bağlı)

Ya da engelleyeceksiniz. (varlığını umursamama lüksünüz yok maalesef)

thelastest;

MessengerDiscovery X 2 TR ve MessengerDiscovery konularını inceleyiniz, MDX'iniz çalışmıyor, MSN'le bütünleşmemiş, aldığınız mesaj bu yüzden. Çözüm önerileri defalarca konuşuldu bahsettiğim konularda, göz atınız...

orhan_gul;

MSN Messenger'ın İleti Geçmişi özelliğini, (MSN Messenger > Araçlar > Seçenekler > İletiler)

ya da Messenger Plus! kullanıyorsanız, onun Anında İleti Günlüğü özelliğini, (MSN Messenger > Plus! > Tercihler > Günlükler > Anında İleti Günlüğü)

aktif etmişseniz, konuşmalarınız bilgisayarınıza dosyalar olarak arşivlenir. Bu özellikleri kapatırsanız, konuşmalar bilgisayarınızda saklanmazlar.

No_cruel;

MSN Messenger 7.5 ile birlikte bir süre önce kişi listesi sınırı 600'e yükseltildi.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Meded - avatarı
Meded
Ziyaretçi
1 Aralık 2005       Mesaj #123
Meded - avatarı
Ziyaretçi
Selamin aleykum
Simdi msn de mp3 dosya yada her hangi birseyi karsi tarafa yollarken hep yavas yavas yoluyor yani internet hizina bakarak ben bi cafede gördüm msn den msn e yani kontakdan kontaga dosya yoluyorlar acayip hizli yani karsi taraf yolluyor o an benim dosyama giriyor.

öyle birsey varmi!? gözümlen gördüm de var da adi ne ???? acaba

yardimci olursaniz sevinirim
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
1 Aralık 2005       Mesaj #124
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Aynı ağ üzerindeki bilgisayarlarda MSN Messenger'dan dosya gönderildiğinde yerel ağ bağlantısı hızında gönderiliyor. Nedeni bu...

Siz kişi listenizdekilerle aynı ağ üzerinde olmadığınız için, karşınızdaki kişinin ve sizin internet bağlantı hızınız limitinde transferler gerçekleştirebilirsiniz.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
8 Aralık 2005       Mesaj #125
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
MSN Messenger'da oturum açamayanlar, hata kodu ile karşılaşanlar için bir çözüm yöntemi daha:

Ad:  Snap1.gif
Gösterim: 414
Boyut:  10.5 KB

Aşağıda bulunan güncellemiş DLL dosyasını (msgsc.dll) indirin ve \Program Files\MSN Messenger klasöründekiyle değiştirin. (Kopyalayın, üzerine yazın)

MSN Messenger'ın bu tarih itibariyle son sürümü: v7.5.0311

Bu sürümde bazı sistemlerde oturum açamama problemi başta olmak üzere birkaç ciddi hata rapor edildi. Microsoft yeni bir MSN Messenger kurulumu yerine, bu hataları gidermeye yarayacak küçük bir yama üzerinde çalıştığını söyledi.

Uygulanacak yama, MSN Messenger sürümünü v7.5.0319 yapıyor.

Fakat bu yama henüz resmi olarak yayınlanmış değil. Resmi olmayan kaynaklardan QFE Patch'in MSN Messenger v7.5.0311 İngilizce sürümünde uygulanabileceği hali internet'e verildi.

2.3 MB'lık bu yama sadece İngilizce MSN Messenger'da uygulanabiliyor. Fakat sorunla direkt alakalı olan dll dosyasını değiştirmek de olumlu sonuç veriyor ve oturum açamama problemi Türkçe MSN Messenger'da da ortadan kalkıyor. (Şahsen rapor edilen hata mesajıyla karşılaşmadığım için kesin sonuç olup olmadığını bilemiyorum fakat bu yöntemle sorundan kurtulan bir arkadaşımız var) Bu yüzden yama resmi olarak yayınlanana kadar sadece bu güncellenmiş, resmi olarak duyurulmuş dll dosyasını yayınlıyoruz.

Saygılar
Son düzenleyen NeutralizeR; 8 Aralık 2005 09:35
nagihan207 - avatarı
nagihan207
Ziyaretçi
8 Aralık 2005       Mesaj #126
nagihan207 - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar.
Bende Msn Plus vardı ve Msn Discovery i yükledim.İlk başta her ikiside sorunsuz bi şekilde çalışıyordu.ama daha sonra oturum açamadım.msn bağlantısı kopuyodu.int.te hiç bi sorun olmadığı halde.hata felanda vermiyodu.Msn Plus'ı sildim ve düzeldi.
İkisi beraber kullanılamadığı için mi bağlantıda sorun yaşamışımdır.Yoksa başka bi sorunmu vardır.Çünkü ben Msn Plus'ıda kullanmak istiyorum.
Lütfen bana yardımcı olurmusunuz.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
8 Aralık 2005       Mesaj #127
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Tüm eklentileri tavsiye edilen ayarlarıyla kullanınız.

Ben sitemizdeki üç ana eklentiyi de aynı anda kullanıyorum. Şimdiye kadar bahsettiğiniz türde bir problemle karşılaşmadım. Oturum açamama ya da oturumun kendi kendine kapanması problemli MessengerDiscovery ile alakalı daha çok. Plus!'ın bu tür sorunlara neden olduğuna rastlamadım daha önce. Sponsor program olmadan kurunuz Plus!'ı. MessengerDiscovery'i kaldırıp deneyiniz bir de...
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
20 Aralık 2005       Mesaj #128
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Özellikle oturum açarken hata koduyla karşılaşanlar, resmi Microsoft Türkçe MSN Messenger 7.5.0322 güncelleme yamasını bu konudan indirip kurabilirler:
(MSN) Windows Live Messenger - Live Messenger - Windows Messenger Sürümleri
yeertutuncu - avatarı
yeertutuncu
Ziyaretçi
20 Aralık 2005       Mesaj #129
yeertutuncu - avatarı
Ziyaretçi
Slm arkadaslar...
Ben msn 7.5.0311 kullaniyorum discovery ve ghost kurdum ikisindede hata veriyor
discovery hatasi : "Run time error ´380´: Invalid property value "
bu hatadan sonra messenger kendini kapatiyor ve bir daha acilmiyor...
ghost hatasi : Error: You can only this patch on Msn 7.5.0299 Beta
Lütfen bu problemlerin cevabini yazarmisiniz....... simdiden tesekkur ederim
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
20 Aralık 2005       Mesaj #130
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
0322 yaması, eklentilerde bir soruna neden olmaz.

Run-time hataları genelde Win9x işletim sistemlerinde ortaya çıkıyor, vbruntime 6 aramasını google'dan yaptırıp ilgili dosyaları indirip kurabilirsiniz.

Ghost yaması yerine mess patch'i kullanın, ghost'un henüz son sürüm uyumlusu çıkmadı.