Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 132

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.602 Cevap: 3.874
lionhead - avatarı
lionhead
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2006       Mesaj #1311
lionhead - avatarı
Kayıtlı Üye
Msn Messenger Baglantı Sorununa Çözüm

Sponsorlu Bağlantılar
Msn messenger hata iletisi aldıgınızda (yeniden dene durdur vs penceresi geldigi zaman) enter tuşuna basılı tutun bir süre sonra bırakın ve bekleyin Msn Happy
yasamak kucuk bir umut we insana duyulan sewgiden ibarettir..
tado03 - avatarı
tado03
Ziyaretçi
31 Ekim 2006       Mesaj #1312
tado03 - avatarı
Ziyaretçi
bnm sorunum:

Sponsorlu Bağlantılar
pc mi teknik servise yolladm format atıldı,önceden av kullanmıyodm geldiğinde avg yüklemişlerdi nese ie7 yi kurdum winamp ı kurdum ama netim çok kasıo msn e bağlanmıyo,laptop tan bağlanıorm msn e..

msn in verdiği hata kodu:

80048820

Live Messenger kullanıyorum AVG av yi sildm ama bi değişiklik yok..Ctrl+Alt+Delete yaptığımda svchost un 4 tane olduğunu gördüm birisi 3000 lerde dieri 4000 dieri 5000 de ama birisi 23000 lerdeydi onu kapadm ama herhangi bi değişiklik olmadı..

Yardım ederseniz sevinirim..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Kasım 2006       Mesaj #1313
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
tado03 adlı kullanıcıdan alıntı

bnm sorunum:

pc mi teknik servise yolladm format atıldı,önceden av kullanmıyodm geldiğinde avg yüklemişlerdi nese ie7 yi kurdum winamp ı kurdum ama netim çok kasıo msn e bağlanmıyo,laptop tan bağlanıorm msn e..

msn in verdiği hata kodu:

80048820

Live Messenger kullanıyorum AVG av yi sildm ama bi değişiklik yok..Ctrl+Alt+Delete yaptığımda svchost un 4 tane olduğunu gördüm birisi 3000 lerde dieri 4000 dieri 5000 de ama birisi 23000 lerdeydi onu kapadm ama herhangi bi değişiklik olmadı..

Yardım ederseniz sevinirim..

Msn Messenger 80048820 Hata Kodu ve Çözümü

1) İnternetinizin olup olmadığını kontrol edin.
2) Bilgisayarınızın saatini ve tarihini kontrol edin
3) Explorerın proxy ayarlarının otomatik bul seçeneğini kaldırın.
explorerda tools(ayarlar) altında Internet Options(internet seçenekleri) connections (bağlantılar) Lan setting içindeki Automatically detect settings(otomatik proxy bul)seçeneğini kaldırın.
4) MSN Messenger 7.5i başlatın.sonra msn de "Tools" menüsündeki "Options." seçeneğini açın.orada "Connection," ve "Advanced Settings." seçeneğini açarak "SOCKS." seceneğini kaldırın okeyleyerek setting bölümünden çıkabilirsiniz.
5) Explorerın ayarlarındaki advantec seçeneğini ayarlayacağız.
explorerda tools(ayarlar) altında Internet Options(internet seçenekleri) menüsündeki advantec (gelişmiş) sekmesindeki security altındaki
"Check for server certificate revocation" (sertifika ile iilgili alanı) sekmesinin chekini kaldırın.
"Use SSL 2.0" sekmesini işarateleyin
"Use SSL 3.0" sekmesini işarateleyin
6) Sonra da msn messengerınızı tamamen kapatın. System treyden de kaldırın. Daha sonrada başlat çalıştırdan
aşağıdaki komutları yazın. Her komutu yazıp okeylediğinizde reğisterin başarılı bir şekilde yapıldığına dair mesaj gelecektir. İşleminizi bitirdikren sonra msni tekrar çalıştırın.çalışmazsa makinenizi restart edip deneyin.
Yine sorun devam ederse msni update seçeneği ile kurun.
FREEMAN31 - avatarı
FREEMAN31
Ziyaretçi
3 Kasım 2006       Mesaj #1314
FREEMAN31 - avatarı
Ziyaretçi
ben live messengere gectikten sonra hotmail posta kutusuna gelen iletilerde turkce karrakter sorunu yasamaya basladi nasıl düzeltebilirim acaba
tesekkurler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Kasım 2006       Mesaj #1315
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
FREEMAN31 adlı kullanıcıdan alıntı

ben live messengere gectikten sonra hotmail posta kutusuna gelen iletilerde turkce karrakter sorunu yasamaya basladi nasıl düzeltebilirim acaba
tesekkurler

Tarayicinizin adres cubugunun üstünde bulunan menüden
Görünüm > Karakter kodlamasi > Türkce'yi secin
nakana - avatarı
nakana
Ziyaretçi
4 Kasım 2006       Mesaj #1316
nakana - avatarı
Ziyaretçi
msn messenger 7.5 kullanıyorum,plus ve 2 eklentisi var (color nick+stuff...)..
sorunum şuki oturum actığım hesaplarımdan birinde sürekli olarak ifadelerim siliniyor..ama diğer hesabımda hersey yerli yerinde bunun sürekli olmasından bıktım, acaba nasıl kurtulabilirim...
britneyTweety - avatarı
britneyTweety
Ziyaretçi
4 Kasım 2006       Mesaj #1317
britneyTweety - avatarı
Ziyaretçi
live messenger kullanıyorum ve suanda açamıyorum "yeni sürümü çıkmıştır denemek istermisiniz " falan yazıyo hayır desem bile çıkıyor karşıma oturumumu açamıyorum onun yüzünden ve şuanda 8.0 kullanıyorum ne yapabilim acaba bu konuda çünkü 8.0 kullanmak istiyorum yenisini değil yenisini denedim ve begenmedim ....

şimdiden ilgilennler için teşekkürler (acil) Msn SadMsn Sad
joshua - avatarı
joshua
Ziyaretçi
5 Kasım 2006       Mesaj #1318
joshua - avatarı
Ziyaretçi
msn 7.5 için link please

msn 7.5 kullanıyorum ve beni yeni biri ekledigi zaman kabul ediyorum fakat karşuma bir uyarı penceresi diyorki listeniz dolu birkaç kişiyi silin iide topu topu 20 kişi var bunedir arkadaşlar msn nın suyumu cıktı dersiniz bir yardım ederseniz ölmüşlerinize hayır duası edecegim
Son düzenleyen joshua; 5 Kasım 2006 04:16 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
bekmez - avatarı
bekmez
Ziyaretçi
5 Kasım 2006       Mesaj #1319
bekmez - avatarı
Ziyaretçi
@live uzantılı mail alamıyor muyuz?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Kasım 2006       Mesaj #1320
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
joshua adlı kullanıcıdan alıntı

msn 7.5 için link please

msn 7.5 kullanıyorum ve beni yeni biri ekledigi zaman kabul ediyorum fakat karşuma bir uyarı penceresi diyorki listeniz dolu birkaç kişiyi silin iide topu topu 20 kişi var bunedir arkadaşlar msn nın suyumu cıktı dersiniz bir yardım ederseniz ölmüşlerinize hayır duası edecegim

Kisiler Listenizde Olmayan Kisileri Adres Defterinden de Silin ve Tekrar Deneyin.

Alıntı
bekmez adlı kullanıcıdan alıntı

@live uzantılı mail alamıyor muyuz?

Alirsiniz...

1.https://accountservices.passport.net/reg.srf adresine gidin ve var olan e-posta adresinizle kayıt yapın.(@msn.com ve @hotmail.com adresleri ile msn passport hesap kaydı olan bir adres kullanmayın.)

2. Yeni bir tabda Sign In adresinden oturum açın.

3. https://account.live.com/LoginChangeName.aspx bu adresi oturum açtığınız sayfadaki adres
çubuğuna yapıştırın , sayfadaki "account" linkine gidin.

4. Açılan sayfada adres bilgilerinizi USA (Amerika Birleşik Devletleri) olacak şekilde değiştirin

5. https://account.live.com/LoginChangeName.aspx son olarak bu adresi adres çubuğuna yapıştırıp istediğiniz mail adresini alın.