Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 133

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.615 Cevap: 3.874
britneyTweety - avatarı
britneyTweety
Ziyaretçi
5 Kasım 2006       Mesaj #1321
britneyTweety - avatarı
Ziyaretçi
beniim sorunuma kimse cvp vermemiş. sebebini bilen yok mu hiç. giremiyorum msne kaç defa silip tekrar yükledim ama gene çıkıyo karşıma Msn Sad off napsam
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Kasım 2006       Mesaj #1322
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
britneyTweety adlı kullanıcıdan alıntı

beniim sorunuma kimse cvp vermemiş. sebebini bilen yok mu hiç. giremiyorum msne kaç defa silip tekrar yükledim ama gene çıkıyo karşıma Msn Sad off napsam

MessengerDiscovery ya da baska bir eklenti/program kullaniyor musunuz? https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/6420-windows-live-messenger-final-turkce-8-0-0812-00-a.html yükleyip yeniden oturum acmayi deneyin.
Olmazsa ilgili konu'yu inceleyin : Meebo - Kurulumsuz Messenger
Sponsorlu Bağlantılar
DarKSpirit - avatarı
DarKSpirit
Ziyaretçi
6 Kasım 2006       Mesaj #1323
DarKSpirit - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar Ben posta görüntüsünü Live Çevirmeden önce karışıdan mail geldiğinde hangi iP nosunu kullandıgını posta görüntüğü ayarlarını değiştiterek görüyordum ama live ' da bu posta görüntü ayarları yok ben eskiye dönmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim yada live da bu varsa nasıl yapabilirim yardım lütfen... Saygılar
britneyTweety - avatarı
britneyTweety
Ziyaretçi
6 Kasım 2006       Mesaj #1324
britneyTweety - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
L.a.D.y adlı kullanıcıdan alıntı

MessengerDiscovery ya da baska bir eklenti/program kullaniyor musunuz? https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/6420-windows-live-messenger-final-turkce-8-0-0812-00-a.html yükleyip yeniden oturum acmayi deneyin.
Olmazsa ilgili konu'yu inceleyin : Meebo - Kurulumsuz Messenger

evet messenger discovery kullanıyodum ama msne ait bütün herseyi sildim öyle denedim ve düzeldi Msn Happy yinede ilgilendiğiniz için saolun Msn Grin
achilleus_77 - avatarı
achilleus_77
Ziyaretçi
7 Kasım 2006       Mesaj #1325
achilleus_77 - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar
benim sorum: msn de sohbet kaydımızın geçmişini görebiliyotmuyuz. yani istediğimiz yerden. örneğin gmail hesabımda yaptığım görüşmeler kayıtlı hangi pc den açarsam açim bunlara ulaşabiliyorum. bunu msn de de yapabilirmiyiz. bildiğim kadarı ile msn de sadece plus v.b program ile kendi pc nizde kayıt yapabiliyosunuz. benim asıl istediğim günde 3/5 farklı pc de görüşme yapıyoruz bunlara ulaşmanın yolu varmı.
masoksian - avatarı
masoksian
Ziyaretçi
7 Kasım 2006       Mesaj #1326
masoksian - avatarı
Ziyaretçi
Merhabe makinemde .Net 2.0 ve son güncellemelri mevcut.
Windows Live Messenger 8.0.0812 tr kullanıyorum

Messengeri açmak için çift tıkladıgımda messenger biraz geç açılıyor ve kullanıcı adı ve parola kısımlarında önceden basarılı bağlantıda beni anımsa ve parolamı kaydet check boz larını ticklememe ragmen bilgilerim otomatik gelmiyor.

Yani Messenger beni hatılamıyor.

makinemde cesitli antivirüs ve spy bot search destroy programları ile sık sık tarama yaparım ve bunlarda güncel bi parazit gözükmüyor

Messenger kurulu iken İnternet explorerda hotmail de maillerimi okumak için linklerimi tıklıyamıyordum. Messengeri kaldırdım yeniden kurdum klasör ve registry tamiliğini de yaptım internet explorer normale döndü ama Messenger hala kapatıp acınca beni hatırlamıyor
Lütfen bi el atalım
vagabondmad - avatarı
vagabondmad
Ziyaretçi
7 Kasım 2006       Mesaj #1327
vagabondmad - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bana... Eengelleyeni nasıl görebilirim yada bunu gösteren bir proğram varmı? BU KONUDA YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ OLABİLECEK BİRİ VARMI ?
Ricky - avatarı
Ricky
Ziyaretçi
9 Kasım 2006       Mesaj #1328
Ricky - avatarı
Ziyaretçi
Paylaşım klasörü oluşturma hatası alıyorum..
ads305zhb6

Çözümünü bilen var mı ? Msn Confused
BesTaMi - avatarı
BesTaMi
Ziyaretçi
9 Kasım 2006       Mesaj #1329
BesTaMi - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar windows live messenger da yazilan iletilerin kaydedilip bi klasorde yer almasini istemiyorum.yazilan hic biseyin kaydedilmemesi icin ne yapmam gerekir
MARLON - avatarı
MARLON
Ziyaretçi
9 Kasım 2006       Mesaj #1330
MARLON - avatarı
Ziyaretçi
ya ]bide şu engelleyenleri nasıl ögreniriz[/