Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 135

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.632 Cevap: 3.874
abraxas07 - avatarı
abraxas07
Ziyaretçi
12 Kasım 2006       Mesaj #1341
abraxas07 - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba.Msn 8.0 kullanıyorum,msn penceresindeki mail butonunu tıklayıp hotmail sayfamı açmak istediğimde hiçbir tepki olmuyor,hotmail açılmıyor..Sizce sebep ne olabilir..?Sevgiler...
Sponsorlu Bağlantılar
carnagess - avatarı
carnagess
Ziyaretçi
12 Kasım 2006       Mesaj #1342
carnagess - avatarı
Ziyaretçi
ya beyler benim messenger de windows live messenger yeni sürümü kullanılabilir durumda yazıyo tıklıyom yükle diyom hata raporu yolluyo yükleyemiyorum bi yardım lütfen Msn Confused
Sponsorlu Bağlantılar
SseWiyoRum - avatarı
SseWiyoRum
Ziyaretçi
12 Kasım 2006       Mesaj #1343
SseWiyoRum - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba Arkadaslar Benım Isletım Sıstemım Wındows XP Msn Surumu Olarak Windows Live Mesennger 8.0 Kullanmaya Calısıyorum Internet Baglantyım ADSL 1024 ve NORTON Anti Virus Kullanıyorum Fakat Windows Live Mesenger 8.0 Yuklendıkten Sonra Calısmasında Problem Oluyor Mesela Su Sekılde Hata Raporu Verıyor Oturum Acılmadan Nasıl Duzenleyebılırım Acaba ?
rmzkaplan - avatarı
rmzkaplan
Ziyaretçi
12 Kasım 2006       Mesaj #1344
rmzkaplan - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar live messenger beta(8.1) türkçe yaması var mı acaba veya türkçe yazılımı da olabilir?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Kasım 2006       Mesaj #1345
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
rmzkaplan adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar live messenger beta(8.1) türkçe yaması var mı acaba veya türkçe yazılımı da olabilir?

https://www.msxlabs.org/forum/son-haberler/12479-windows-live-messenger-8-1-turkce-beta.html

Alıntı
carnagess adlı kullanıcıdan alıntı

ya beyler benim messenger de windows live messenger yeni sürümü kullanılabilir durumda yazıyo tıklıyom yükle diyom hata raporu yolluyo yükleyemiyorum bi yardım lütfen Msn Confused

O zaman aldiginiz uyari'daki "yükle" yazisina tiklayarak kurmak yerine kendiniz burdan indirip kurun :
https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/6420-windows-live-messenger-final-turkce-8-0-0812-00-a.html
Ya da https://www.msxlabs.org/forum/son-haberler/12479-windows-live-messenger-8-1-turkce-beta.html
Son düzenleyen Blue Blood; 13 Kasım 2006 15:16
bugrahan_2006 - avatarı
bugrahan_2006
Ziyaretçi
13 Kasım 2006       Mesaj #1346
bugrahan_2006 - avatarı
Ziyaretçi
selam msn ilet geçmişini kayıtlı olduğu dosyadan okuyamıyorum yani documents and settings contact isimli dosyada kayıtları messenger log yüklemeden önceki kayıtlar olduğu için okuyamıyorum nasıl okuyabilirim yardımcı olurmusnuz
serkandogru - avatarı
serkandogru
Ziyaretçi
13 Kasım 2006       Mesaj #1347
serkandogru - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba,
Windows Live Messenger Kullanıyordum. Kişi listeme ekleme yaptım. Karşı taraf kabul etti. Fakat bende çevrimdışı gözüküyordu. Ters tıkladığımda kişi engelli konumunda idi. (Daha önce ekleyip silmediğim bir adresti, ilk defa eklenmiş bir adres) Engeli kaldırdığımda karşı taraf beni Çevrimiçi görmesine karşın ben hala Onu Çevrimdışı görüyorum. Çift tıklayıp sohbet menüsüne geldiğimde ise üstte kişi listenizde değil eklemek istiyormusunuz diye bir soru var. Tıklayıp Kabul etmeme rağmen hiçbir değişiklik olmuyor.

Acaba Windows Live Messenger Genel Sorunumu yoksa bişr ayar yapılması mı gerekiyor.. Şimdiden teşekkürler.

İşletim Sistemi: Windows XP
Antivirüs: NOD32
Bağlantı Tipi : ADSL 1024 kb
Renieuva - avatarı
Renieuva
Ziyaretçi
13 Kasım 2006       Mesaj #1348
Renieuva - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar çok uzun bir dönemdir çözemediğim bir sorunum var.Ne msn messenger 7.5'te nede windows live messenger 8.0da hiç bir şekilde uzun bir zamandır msn happy msn grin gibi ifadelerin resimleri hiç bir şekilde çıkmıyor.Sadece bana yazı şeklinde geliyor bunlar ne karşımdakilerin ifadelerini ne de kendi ifadelerimi görebiliyorum.Sadece yazı olarak geliyor.Ayrıca başkalarının eklenti olarak gönderdiği smileyleride hiç bir şekilde göremiyorum mesela bana bye diyen insan bir smiley gönderiyor fakat ben onu yazı olarak görüyorum sadece..

Msn messenger 7.5i uninstall eettim yine yükledim sorun çözülmedi.Windows Live Messengr 8.0 yükleyip bakıyı mdedim aynı sorun devam ediyor hiç bir şey değişmedi.Yani programları tekrar silip yüklemekte işe yaramıyor anlayacağınız.Bazı dosya veya bir programa ihtiyacım var gibi.Bana yardımcı olursanız sevinirim gerçekten..
virtuecat - avatarı
virtuecat
Ziyaretçi
13 Kasım 2006       Mesaj #1349
virtuecat - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Renieuva adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar çok uzun bir dönemdir çözemediğim bir sorunum var.Ne msn messenger 7.5'te nede windows live messenger 8.0da hiç bir şekilde uzun bir zamandır msn happy msn grin gibi ifadelerin resimleri hiç bir şekilde çıkmıyor.Sadece bana yazı şeklinde geliyor bunlar ne karşımdakilerin ifadelerini ne de kendi ifadelerimi görebiliyorum.Sadece yazı olarak geliyor.Ayrıca başkalarının eklenti olarak gönderdiği smileyleride hiç bir şekilde göremiyorum mesela bana bye diyen insan bir smiley gönderiyor fakat ben onu yazı olarak görüyorum sadece..

Msn messenger 7.5i uninstall eettim yine yükledim sorun çözülmedi.Windows Live Messengr 8.0 yükleyip bakıyı mdedim aynı sorun devam ediyor hiç bir şey değişmedi.Yani programları tekrar silip yüklemekte işe yaramıyor anlayacağınız.Bazı dosya veya bir programa ihtiyacım var gibi.Bana yardımcı olursanız sevinirim gerçekten..

Messenger>> Araclar>> Seçenekler>> İletiler >> İfadeleri Göster + Özel İfadeleri Göster kutucugunu işaretleyin
codewriter - avatarı
codewriter
Ziyaretçi
13 Kasım 2006       Mesaj #1350
codewriter - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar; bgün Live Messenger ımın düzgün çalışmadığını farkettim. sürümü 8.0.0812 . yeğenimle sesli görüşme yapmak istediğimde bir türlü olmadı, yeğenim sonrasında bir arkadaşıyla konuşma yapmış, galiba sorun bende. Araçlar-seçenekler-bağlantı da ünlem işareti görünüyor ve altta da "İnternete bir UPnP dışı IP kısıtlamalı NAT aracılığıyla bağlısınız (Yönetici)" diye bir yazı var. Normalde yeğenimin msn sinde böyle bir yazı yokmuş( o da kotalı kullanıcı ben de) Ayrıca Bağlantı-Gelişmiş sekmesinde SOCKS kısmında port numarası kısmı boş. Yeğenimin msn sinde ise 1080 yazıyor, ben de aynısını oraya yazmama rağmen( doğru mu yaptım onu da bilmiyorum ama, sorunumu halletmediği için sildim sonra) bende o sayfada herhangi bir rakam yok. İnternette araştırmama rağmen bu sorunuma bir çözüm bulamadım. Modem ayarlarımda UPnP desteği Full olarak ayarlı ve güvenlik duvarından da izinli. Bu konuda bana yardımcı olabilirseniz sevinirim. LÜTFEEENNN !!!

Ek olarak biri konuşma teklifi gönderdiğinde ya da ben gönderdiğimde, ben yada karşı taraf kabul ettiğinde ise şöyle bir hata mesajı veriyor:"
Messenger şu anda kullanılamıyor. Lütfen daha sonra yeniden deneyin. (0x81000621)"
nedenini hala bulabilmiş değilim. Böyle bir sorunu olup da sonrasında gideren ve bu konu hakkında fikri olan varsa yardımlarınızı bekliyorum.
Son düzenleyen Blue Blood; 13 Kasım 2006 23:21