Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 139

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.602 Cevap: 3.874
bektascemil - avatarı
bektascemil
Ziyaretçi
16 Kasım 2006       Mesaj #1381
bektascemil - avatarı
Ziyaretçi
msn açamıyorum ve sürekli 81000306 msn hatası veriyor msn açılmıyor. bu hata neden kaynaklı olabiir. ne yapmak gerekiyor bilen arkaşaım varsa yardımlarını bekliyorum.. saygılar..
Sponsorlu Bağlantılar
virtuecat - avatarı
virtuecat
Ziyaretçi
16 Kasım 2006       Mesaj #1382
virtuecat - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
joshua adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar 81000306 msn hatası nedir live msn

Alıntı
bektascemil adlı kullanıcıdan alıntı

msn açamıyorum ve sürekli 81000306 msn hatası veriyor msn açılmıyor. bu hata neden kaynaklı olabiir. ne yapmak gerekiyor bilen arkaşaım varsa yardımlarını bekliyorum.. saygılar..

bölgesel geçici genel bir sorun ayarlar ıle oynamayın
Sponsorlu Bağlantılar
virtuecat - avatarı
virtuecat
Ziyaretçi
16 Kasım 2006       Mesaj #1383
virtuecat - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
cihadarcagok adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar MSN Live'de winamp icin "ne dinliyorum" eklentisini nasil bulabilirm yardimci olabilirmisiniz bi zahmet!!!??...

(MSN) Messenger Winamp Eklentisi
masoksian - avatarı
masoksian
Ziyaretçi
16 Kasım 2006       Mesaj #1384
masoksian - avatarı
Ziyaretçi
[quote=L.a.D.y;255583]Önce bilgilerinizi girin (msn adresi & sifre), sonra da "Beni Animsa" ve "Parolami Animsa" seceneklerini aktif hale getirip oturum acin. O secenekleri önce isaretleyip daha sonra bilgilerinizi girip oturum aciyorsaniz sorun bundan kaynaklaniyordur. Sorununuz devam ederse cevap yazin tekrar.

Dediklerinizi denedim ve de zaten öyle yapıyorum olmuyor. Sorun devam ediyor.

Gerekli şekilde oturum actıktan sonra MSN yi kapatım tekarar acıyorum bi kaç kez doğru çalışıyor bilgilerim geliyor beni hatılıyor. fakat -belli bir sayı yok- sonraki açtıgımda bilgiler gidiyor kafayı yiycem .

Denetim masasından kullanıcı ayarlarına gelip Ağ parolalarını yönetten hesabımı .Net ile ilişkilendir işlemi yapmayı deniyorum başarılı şekilde sonuçlandı diyor ama o da adresimi eklemiyor kullanıcı gruplarına.
Diğer dikkat cekici bir husus da Windows Live Messengerin sadece beni anımsa özelliği değil her şeyi restleniyor. Yani mesela Genel ayarlarda windows başlatıldığında otomatik başlatmamasını ayarlıyorum o da resetleniyor.

Anlamadım gettiii.

MSN Live Messenger kendi ayarlarını sıfırlıyor bi şekilde.
Makinemde .Net 2.0 ve güncelelemeler yüklü. Kaspersky antivirus 6.0 güncell.
1 kaç haftaya kadar MSN 7.5 la güzel çalışıyordu. bu 8 i yükledim cozladı...
Undertakerg - avatarı
Undertakerg
Ziyaretçi
16 Kasım 2006       Mesaj #1385
Undertakerg - avatarı
Ziyaretçi
Ya arkdaşlar biriniz ban yardım edebilir mi ? Ben şimdi Windows Live Messenger 8.0.0812 yüklüyorum. Karşıma şu çıkıyor;

untitledmn2

Yardım Lütfen!
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
16 Kasım 2006       Mesaj #1386
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Windows Live Messenger'ı Sıfırdan Kurmak İçin:

Alıntı

1-) Program Ekle veya Kaldır listesinden Windows Live Messenger'ı bulup kaldırın.
2-) C:\Program Files\MSN Messenger klasörünü silin. C:\Documents and Settings\windows_oturumu_açma_adınız\Local Settings\Application Data\Microsoft\ klasörü içinde bulunan Windows Live Contacts ve Messenger klasörlerini silin.
3-) Messenger Kimliğimi Nasıl Öğrenirim? konusundaki ilgili klasörü bulup silin.
4-) Başlat > Çalıştır > regedit yazıp enter'layarak Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni çalıştırın.

Alıntı

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\MSNMessenger
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\MSNMessenger anahtarlarını silin.

5-) Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve Windows Live Messenger'ı kurun.

Son düzenleyen NeutralizeR; 7 Şubat 2007 01:34
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
justseagirl - avatarı
justseagirl
Ziyaretçi
17 Kasım 2006       Mesaj #1387
justseagirl - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar benimde bir sorum var:
ben msnger live e yeni geçtim, daha önce msnger 7.5kullanıyordum,onu kullanırken birdefada istediğim kadar hesap açabilmek için msn7universalpatcherplus yüklemiştim ve işe yarıyordu.ama msn live de sadece bi hesap açabiliyorum acaba msn live için bir defada daha çok hesap açabilmek için patcherlar varmı?yardımcı olursanız sevinirim .şimdiden teşekkürlerMsn Happy
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
17 Kasım 2006       Mesaj #1388
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
justseagirl adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba arkadaşlar benimde bir sorum var:
ben msnger live e yeni geçtim, daha önce msnger 7.5kullanıyordum,onu kullanırken birdefada istediğim kadar hesap açabilmek için msn7universalpatcherplus yüklemiştim ve işe yarıyordu.ama msn live de sadece bi hesap açabiliyorum acaba msn live için bir defada daha çok hesap açabilmek için patcherlar varmı?yardımcı olursanız sevinirim .şimdiden teşekkürlerMsn Happy

Çoklu Oturum - Çoklu Oturum Açma - Windows Live Messenger
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
dalgaxyz - avatarı
dalgaxyz
Ziyaretçi
17 Kasım 2006       Mesaj #1389
dalgaxyz - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar discovery eklentisi hangi msn ile daha rahat kullanılıyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Kasım 2006       Mesaj #1390
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
dalgaxyz adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar discovery eklentisi hangi msn ile daha rahat kullanılıyor

Kullandıgın Messenger 'a göre seceneklerin var ! Forumda aradıgını bulman mümkün

eger 7.0 -7.5 gibi versiyonlarını kullanıyorsan Discovery X1 i kurman gerekli
live messenger kuullanıyorsan 'da Discovery live olarakta forumda mevcut...bunu kurman yeterli.