Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 14

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.765 Cevap: 3.874
nypd_blue_58 - avatarı
nypd_blue_58
Ziyaretçi
23 Aralık 2005       Mesaj #131
nypd_blue_58 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ebrulii adlı kullanıcıdan alıntı

ARKADAŞLAR ACİL YARDIIIMMMM!!!!!MSN Mİ HACKLEDİLER GERİ ALMAM LAZIM NASIL YAPACAĞIM BUNU!!!!!!YARDIM EDİNNN LÜTFEN

Kardesim bunlardan daha iyisi warsa hotmail'in servis saglayicidir.onlara ulas 2 gün içinde sorununu çözersin.hacklenmis email adresini alabilirsin.

Sponsorlu Bağlantılar

http://register.passport.net/contactus.srf
BU ADRESE GIRIN VEYA ALTTAKI TALIMATA GÖRE MAIL ATIN ALTAKI DAHA UYGUN

To: passport@css.one.microsoft.com
Sent: Mon Jul 7 23 : 30 : 39 PDT 2003
Subject: RE: CST122446699ID - Passport

Dear Sir / Madam
I have been having proplem with my hot mail address.
When I try to access to my account after ( BURAYA HACKLENEN TARIHI YAZ)
I found out my password and the secret question have
been chanced.When I send you a request about new
password the ynformations also were not match the ones
I remember and the ones you recorded.
I also have seen someone is using my mesenger and
chating with others on behalf of me.My phone bills
credit card extres information come to this account
and this person gives my phone numbers the other
people.

thanks your answer.

my name is: ISIM
sign in: MAIL ADRESIN
my birthday : DOGUM TARIHIN
country: ULKE
state: SEHIR
zip or postal code: POSTA KODU
successfull sign: ENSON BAGLANDIGIN TARIH
Approximate date of account registration: NEZAMANDIR BU ADRESI
KULLANDIGIN
List as many former passwords you used with this account as far back as
you
can remember: KULLANDIGIN SIFRELER
List as many of your Folders as you can remember: SAKLADIGIN DOSYALAR
VARMIYDI MAILINDE VARSA HATIRLADIKLARIN

my internet service provider isINTERNET BAGLANTININ ADI

I would like you to solve this problem.Could you
change the password and send me new one so this can
not use my account. If this is not possibble could you
cancel my account.
Thankyou in advance , sincerely
maraslim - avatarı
maraslim
Ziyaretçi
28 Aralık 2005       Mesaj #132
maraslim - avatarı
Ziyaretçi
Iki aydan beri benim msnde sorun var ne yaptiysam bulamadim.

Sponsorlu Bağlantılar
1-Titresim karsi taraftan gelen titresimi aliyorum ama titresim sesi alamiyorum ve bende yolladigim zaman ayni oluyor titresimi yolladigim zaman karsi tarafin sorunu olmuyor benim msn hata veriyor

2-kimler onlin kimler offlin oldugunda sagda kucuk pencereden gelen zil sesi ve hotmaile gelen msj bildirim sesi

3-Gozkirpmalar

Bunlari ne yaptiysam bulamadim bana yardimci olursaniz ne mutlu bana Msn GrinMsn Grin herkese simdiden tesekkurlerMsn Wink
Son düzenleyen Blue Blood; 29 Aralık 2005 06:45
nypd_blue_58 - avatarı
nypd_blue_58
Ziyaretçi
28 Aralık 2005       Mesaj #133
nypd_blue_58 - avatarı
Ziyaretçi
bu bahsettıklerın sorun degıl,arkadasım bu ayarları yapman ıcın mesenger ana penceresınden /araclar/secenekler-acılan pencereden bu bahsettıgın ayarları rahatlıkla kısısel zevkıne gore ayarlayabılırsın..listendekilerin onlıne yada offlıne oldugunu gorebılmen ıcın ise,gene messenger ana penceresınden kişiler/kişileri sırala/cevrım ıcı cevrım dısı ıbaresını ısaretlemen olacaktır..kolay gelsın
doush - avatarı
doush
Ziyaretçi
30 Aralık 2005       Mesaj #134
doush - avatarı
Ziyaretçi
daha önce sorulan oturum açma hatalarını okudum fakat bende veren 80048820 hatasını bulamadım. güvenlik duvarı dahil birçok şeyi kontrol etmeme rağmen oturum açamıyorum. bu sorunu gidermem için ne yapmam gerekiyor?bilgi verirseniz sevinirim

hata penceresinide bi görün http://img526.imageshack.us/my.php?image=msnhataa6bq.jpg
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Aralık 2005       Mesaj #135
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
doush adlı kullanıcıdan alıntı

daha önce sorulan oturum açma hatalarını okudum fakat bende veren 80048820 hatasını bulamadım. güvenlik duvarı dahil birçok şeyi kontrol etmeme rağmen oturum açamıyorum. bu sorunu gidermem için ne yapmam gerekiyor?bilgi verirseniz sevinirim

Gerektiği gibi incelemediğinizi görüyorum bende :.. rutin messenger hatta kodu :..o mesaj çıktığı zaman "sorun gidere" bassa idiniz size sorununuzun nerden kaynaklı olduğunu gösterecekti :.. aşağıdaki yönelgeleri takip edin düzelmesi lazım şayet düzelmese tekrar edin ve 1 süre sonra deneyin bağlanmayı msn ye > kolay gelsin

80048820 no lu hata için..

Msn Messenger ı kapatın.System tray de simgesi de görünmesin.Tamamen çıkış yapın.
Alt köşede yer alan saate iki kere tıklayın; gün, ay ve saat ayarlarınızın doğru olduğuna emin olun..
Eğer doğruysa;

Başlat-->Çalıştır--> a gelin

regsvr32 softpub.dll yazı ve enter deyin...Bu kadar...
Son düzenleyen Blue Blood; 30 Aralık 2005 07:14
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Aralık 2005       Mesaj #136
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam msn beni engelleyenleri gösteren bir pogramm varmı sanırım varmıs kardeşim 7.5 programmı indiyomussun öğle birsey varmıs ama yok demeyin biliyosununki bilmediğimiz segleri ğördüğüğümüzde bunlarda varmış d,yoruz umarım anlamısınızdır eğer blen varsa söğlesin biliyosun paylaşmak iyidir ?
warius - avatarı
warius
Ziyaretçi
31 Aralık 2005       Mesaj #137
warius - avatarı
Ziyaretçi
merhaba bişeyi merak ediyorum .karşınızdaki kişi sizi engellediği zaman mail atmanızı da engellemiş olur mu? yani engellendiysem mail yollama şansım yok mu? o kişiye!! teşekkürler
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
31 Aralık 2005       Mesaj #138
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Hayır, email göndermeniz engellenmiş olmuyor. Eğer sizi MSN Messenger'da engellemekle hızını alamamışsa o kişi ve Hotmail hesabına giriş yapıp email adresinizi engelli gönderenler listesine almışsa, bu durumda gönderemezsiniz.

Bunun dışında MSN Messenger kişi listesinden silmeler ve engellemeler, email gönderebilmek ve alabilmekle bağlantılı değil.

Bir önceki mesaja cevap olarak;
Sayamayacağım kadar çok kez sizi engelleyen kişiler hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacak bir sitenin ya da bir programın olmadığını belirttik. (En azından fonksiyonel değiller)

"Biliyoruz da söylemiyoruz" gibisinden bir durum söz konusu değil. Karanlık işler sitelerine, forumlarına göz atıp araştırmalarınıza oralarda devam edebilirsiniz.

Fakat lütfen ardından tekrar buraya dönüp "MSN'im çalındı, msn hesabını nasıl kırarım, bilgisayarım çöktü vb." mesajlar yazmayınız...
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
aragorn1907 - avatarı
aragorn1907
Ziyaretçi
31 Aralık 2005       Mesaj #139
aragorn1907 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar yeni bilgisayar topladım ilk 2 gün msne girdim bidaha giremedim böle bi yazı çıkıo

http://img435.imageshack.us/my.php?image=msnyardim4pl.png

üzgünüz şu anda sizi msn messenger için kayıt edemedik.lütfen daha sonra yeniden deneyin

Msn messenger oturumunuzu açmak için bir kaç başarısız girişimde bulundu.güvenik duvara msn messengere girmenizi engelleiyot olabilir gibi bi yazı çıkıo koduda 80048820

şu soruna bi çözüm bulun nolur
Son düzenleyen aragorn1907; 31 Aralık 2005 19:25
derkinay - avatarı
derkinay
Ziyaretçi
2 Ocak 2006       Mesaj #140
derkinay - avatarı
Ziyaretçi
kardeşş yokmu 80072ee6 bu sorunu çözümünü bilen yaws heryere baktım belki gözümden kaçtı ama yok arkadaş msnsiz kaldık yawss nolur bi yardım şu zavallı kardeşinize
TurkiyeTurkiyeTurkiyeTurkiyeTurkiyeTurkiye
Son düzenleyen derkinay; 2 Ocak 2006 20:52