Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 140

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.602 Cevap: 3.874
nactumu - avatarı
nactumu
Ziyaretçi
18 Kasım 2006       Mesaj #1391
nactumu - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
nactumu adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşLar bEndE harEkEtLi arka pLanLarın hiç biri çaLışmıyo

Sponsorlu Bağlantılar
arka pLan sEçiLEn yErdE harEkEtLi arka pLanLarın oLduğu kısımda hiç bir harEkEtLi arka pLan yok

bunun dışında birisin bana harEkEtLi arka pLan göndErdiği zaman sanki hiç arka pLan sEçmEmiş gibi bEyaz oLuyo

msn i bi kaç kErE siLip yEnidEn yükLEdim ama durum haLa aynı

arkadaşLar yok mu bu sorunun bir çarEsi

yardım Edin LütfEn
metin - avatarı
metin
Ziyaretçi
18 Kasım 2006       Mesaj #1392
metin - avatarı
Ziyaretçi
hey dostlar live messangerim de çoklu oturum açamıyom napmam lazım
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Kasım 2006       Mesaj #1393
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
metin adlı kullanıcıdan alıntı

hey dostlar live messangerim de çoklu oturum açamıyom napmam lazım

Çoklu Oturum - Çoklu Oturum Açma - Windows Live Messenger
GreenEye - avatarı
GreenEye
Ziyaretçi
18 Kasım 2006       Mesaj #1394
GreenEye - avatarı
Ziyaretçi
bu msn de ki hareketliliği nasıl iptal edebilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Kasım 2006       Mesaj #1395
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
GreenEye adlı kullanıcıdan alıntı

bu msn de ki hareketliliği nasıl iptal edebilirim

Daha acik soramaz misiniz? Hareketlilik'ten kastiniz nedir?
I3uz_KaLpLi - avatarı
I3uz_KaLpLi
Ziyaretçi
18 Kasım 2006       Mesaj #1396
I3uz_KaLpLi - avatarı
Ziyaretçi
Titreşimden kasıtsa;

Araçlar + Seçenekler açılan pencereden İletiler sekmesine gelip Titreşim göndermeme ve almama izin verdeki çeltiği kaldır.

Online olanların uyarısından kasıtsa ;

Araçlar + Seçenekler açılan pencereden Uyarılar ve Sesler sekmesinden Kişiler çevrimci olduğunda uyarı görüntüledeki çeltiği kaldır
LARK - avatarı
LARK
Ziyaretçi
19 Kasım 2006       Mesaj #1397
LARK - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar, benim bir sorunum var, bir arkadaşım davetiyesini kabul etmememe ragmen msn de konuşma penceresi açıp benle konuştu, açılan pencerenin üzerinde de falanca kişi sizin kişi listesinde ekli değil onu kişi listenize eklemek istermisiniz gibi saçma bir mesaj vardı,neticede kişi listesine eklemezsem ne değişecekki,zaten konuşma penceresi açıp konuşuyor. bunu nasıl yaptıgını bilen var mı? ben bunu nasıl yapabilirim? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Kasım 2006       Mesaj #1398
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
LARK adlı kullanıcıdan alıntı

selam arkadaşlar, benim bir sorunum var, bir arkadaşım davetiyesini kabul etmememe ragmen msn de konuşma penceresi açıp benle konuştu, açılan pencerenin üzerinde de falanca kişi sizin kişi listesinde ekli değil onu kişi listenize eklemek istermisiniz gibi saçma bir mesaj vardı,neticede kişi listesine eklemezsem ne değişecekki,zaten konuşma penceresi açıp konuşuyor. bunu nasıl yaptıgını bilen var mı? ben bunu nasıl yapabilirim? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Windows Live Messenger'da kisiler cevrimdisi'yken yazilabiliyor. Eger siz kabul etmezseniz, sizi ekleyen kisi online göremez. Sizi offline görür ama yazabilir. Ayrica bahsettiginiz uyari, listenizde olmayan bir kisi size yazdiginda onun listenizde olmadigini bildirir sadece. Oraya tiklayarak kisiyi listenize ekleyebilirsiniz.
GreenEye - avatarı
GreenEye
Ziyaretçi
19 Kasım 2006       Mesaj #1399
GreenEye - avatarı
Ziyaretçi
ya ben hareketlilik derken hani msn den çıktık tan sonra bnm msn başkalarında MsN 7.5 Te sarı bi şekilde görünüo Windows live messenger de de bnm msn tel şeklinde görünüo ama ben bunların hiç birinin olmasını istemiyorum bunu nasıl düzeltebilirim yani normal haline nasıl çevirebilirim .umarım anlatabilmişimdir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Kasım 2006       Mesaj #1400
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
GreenEye adlı kullanıcıdan alıntı

ya ben hareketlilik derken hani msn den çıktık tan sonra bnm msn başkalarında MsN 7.5 Te sarı bi şekilde görünüo Windows live messenger de de bnm msn tel şeklinde görünüo ama ben bunların hiç birinin olmasını istemiyorum bunu nasıl düzeltebilirim yani normal haline nasıl çevirebilirim .umarım anlatabilmişimdir

Alttaki mesaji inceleyin
Alıntı
Morrigan adlı kullanıcıdan alıntı

Aslında bu uygulamanın en güzel özelliği bu : ) yani oturumunuzu kapatmış dahi olsanız kişi listenizdekiler sizi online (hareketli) olarak görebiliyorlar ve yazdıkları mesajlar e-mailinize geliyor.

Ama yine de "ben oturumumu kapattığım zaman online görünmek istemiyorum" diyorsanız, uygulamayı iptal etmek için şu adımları takip etmeniz gerekiyor.

Önce aşağıdaki adrese giriyoruz.

Windows Live

Giriş yaptıktan sonra karşımıza çıkan ekranda yer alan "Join Now" butonuna tıklıyoruz.

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek

Tıkladıktan sonra açılan yeni pencerede kullandığımız E-mail adresini ve password umuzu yazıyoruz.

Daha önceden bu uygulamayı kullandığımız için ekrana hesabımızla ilgili düzenleme yapabileceğiniz seçenekler çıkacak.
O seçeneklerden "My Account" kısmında yer alan "Delete My Account" kısmına tıklıyoruz.

"Delete My Account" a tıkladıktan sonra "Bu hizmetten yararlanmak istemediğinize emin misiniz?" sorusunu soran bir sayfa çıkacak.

"Delete" butonuna tıklayarak hizmete son verebilirsiniz.