Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 141

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.584 Cevap: 3.874
blackhawk - avatarı
blackhawk
Ziyaretçi
19 Kasım 2006       Mesaj #1401
blackhawk - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar media player da şarkı açtığımda messenger da (8.0.0812.00) şarkı ismi - şarkıcı şeklinde gözüküyo. winamp ta ise sadece şarkıcı adı gözüküyo. bunu nasıl şarkıcı - şarkı ismi yapabilirim. yardımlarınızı bekliyorum. herkese teşekkürler.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Kasım 2006       Mesaj #1402
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
blackhawk adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar media player da şarkı açtığımda messenger da (8.0.0812.00) şarkı ismi - şarkıcı şeklinde gözüküyo. winamp ta ise sadece şarkıcı adı gözüküyo. bunu nasıl şarkıcı - şarkı ismi yapabilirim. yardımlarınızı bekliyorum. herkese teşekkürler.

Merhaba,

Sponsorlu Bağlantılar
Winamp'ta dinlediginiz sarkilarin Messenger'da "sarkici - sarki ismi" olarak görünmesini saglamak icin asagidaki adimlari takip ediniz;
  1. Winamp'i acin
  2. Bir sarki'ya sag tiklayip "View file info" seciniz. (Ya da Alt + 3 basiniz)
  3. Acilan pencerede Title & Artist bölümlerine bilgileri giriniz ve diger yerleri bos birakiniz.
  4. Update deyin.
  5. Denemek icin bilgilerini degistirdiginiz sarkiyi dinleyiniz. Messenger'da degisip degismedigini kontrol ediniz.
Not: Elbette kullandiginiz Winamp sürümünü bilemem, ancak son sürümü kullandiginizi varsayarak tarif ettim. Bu her Winamp sürümünde hemen hemen aynidir. Ayrica sorununuz Messenger'dan kaynaklanmamaktadir.

Saygilar

denyo - avatarı
denyo
Ziyaretçi
20 Kasım 2006       Mesaj #1403
denyo - avatarı
Ziyaretçi
SELAM
ARKADASLAR MSN DEKİ RESİM BÖLÜMÜNDEKİ RESİMLERİ NERDE BULABİLİRİM.Msn Thinking . PC DEKİ RESİMLERİM BÖLÜMÜNDEN SİLMİŞİM..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Kasım 2006       Mesaj #1404
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
denyo adlı kullanıcıdan alıntı

SELAM
ARKADASLAR MSN DEKİ RESİM BÖLÜMÜNDEKİ RESİMLERİ NERDE BULABİLİRİM.Msn Thinking . PC DEKİ RESİMLERİM BÖLÜMÜNDEN SİLMİŞİM..

C:\Documents and Settings\-----------\Application Data\Microsoft\MSN Messenger

Bu adres 'te messenger ın tüm işledigi herseyi bulabilirsin fakat sunuda unutma resimler resim olarak sesler de ses olarak kaydedilmez

( sqmdata00.sqm ) gibi dosyalar halinde saklar...Kolay gelsin Msn Wink
effeg - avatarı
effeg
Ziyaretçi
20 Kasım 2006       Mesaj #1405
effeg - avatarı
Ziyaretçi
yaa bnnn msn imi bir haftadır açamıyorummm ne yapmam gerek windows live beta yı da bulamadım ne yapmam lazım yardım edersen iyi olur. teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Kasım 2006       Mesaj #1406
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
effeg adlı kullanıcıdan alıntı

yaa bnnn msn imi bir haftadır açamıyorummm ne yapmam gerek windows live beta yı da bulamadım ne yapmam lazım yardım edersen iyi olur. teşekkürler

Verdiginiz tek bilgi, MSN'inizi acamiyor olmaniz. Bu durumda nasil yardimci olalim? Biraz daha detayli anlatabilirmisiniz sorununuzu? Hata kodu, kullandiginiz messenger sürümü.. vb. Yardimci olmaya calisacagim.
effeg - avatarı
effeg
Ziyaretçi
20 Kasım 2006       Mesaj #1407
effeg - avatarı
Ziyaretçi
live messenger kullanıorummm sorun gider panosu çıkıyor tıklıyorum sorun gider diyorum oradan bir tek sistem dosyasını bulamıyo ve bazen anahtar bağlatyda bulamıyor. umarım yeterince açık olmuştur
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Kasım 2006       Mesaj #1408
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
effeg adlı kullanıcıdan alıntı

live messenger kullanıorummm sorun gider panosu çıkıyor tıklıyorum sorun gider diyorum oradan bir tek sistem dosyasını bulamıyo ve bazen anahtar bağlatyda bulamıyor. umarım yeterince açık olmuştur

Önce Baslat > Denetim Masasi > Program ekle veya kaldir'dan Messenger'i onarmayi secin.
Sonuc alamazsaniz
Windows Live Messenger'i sifirdan kurun

Alıntı

1-) Program Ekle veya Kaldır listesinden Windows Live Messenger'ı bulup kaldırın.
2-) C:\Program Files\MSN Messenger klasörünü silin. C:\Documents and Settings\windows_oturumu_açma_adınız\Local Settings\Application Data\Microsoft\ klasörü içinde bulunan Windows Live Contacts ve Messenger klasörlerini silin.
3-) Messenger Kimliğimi Nasıl Öğrenirim? konusundaki ilgili klasörü bulup silin.
4-) Başlat > Çalıştır > regedit yazıp enter'layarak Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni çalıştırın.

Alıntı

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\MSNMessenger
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\MSNMessenger anahtarlarını silin.

5-) Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve Windows Live Messenger'ı kurun.

yasin1 - avatarı
yasin1
Ziyaretçi
21 Kasım 2006       Mesaj #1409
yasin1 - avatarı
Ziyaretçi
Sollte die Übertragungsrate sehr niedrig sein, klicken Sie hier, um herauszufinden warum.

bende bu yaziyor ve datei yollarken cok yavas
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Kasım 2006       Mesaj #1410
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
yasin1 adlı kullanıcıdan alıntı

Sollte die Übertragungsrate sehr niedrig sein, klicken Sie hier, um herauszufinden warum.

bende bu yaziyor ve datei yollarken cok yavas

"Aktarim hizi düsükse nedenini ögrenmek icin buraya tiklayin" türkcesi. Messenger'la ilgili bir sorun degil. Sizin ve karsidakinin baglantisiyla alakali. Aktarim hizi düsükse birsey yapamazsiniz.