Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 145

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.615 Cevap: 3.874
TECHNO - avatarı
TECHNO
Ziyaretçi
28 Kasım 2006       Mesaj #1441
TECHNO - avatarı
Ziyaretçi
ya bu mindows space güsel tamam da ayarları neden değişmiyo save butonu gözükmüyo varda ben mi göremiyommm 1 haftadır uğraşıyommm beee

Sponsorlu Bağlantılar
bi yardımjı olun yafff pls
pusucom - avatarı
pusucom
Ziyaretçi
28 Kasım 2006       Mesaj #1442
pusucom - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
L.a.D.y adlı kullanıcıdan alıntı

Sponsorlu Bağlantılar
merhaba bu bana yolladıgın programda link çalışmıyor başka bi site varya yardımçı olurmusun Msn Sarcastic Msn Sarcastic
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Kasım 2006       Mesaj #1443
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
pusucom adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba bu bana yolladıgın programda link çalışmıyor başka bi site varya yardımçı olurmusun Msn Sarcastic Msn Sarcastic

Buraya ilgili dosya ismini yazip bulunan dosyayi indirin.
Son düzenleyen Blue Blood; 29 Kasım 2006 15:18
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Kasım 2006       Mesaj #1444
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
TECHNO adlı kullanıcıdan alıntı

ya bu mindows space güsel tamam da ayarları neden değişmiyo save butonu gözükmüyo varda ben mi göremiyommm 1 haftadır uğraşıyommm beee

bi yardımjı olun yafff pls

windows-live-spaces-hakkinda-her-sey-msn-space.

Burada istedigin bilgiyi detaylı bi şekilde anlatımıyla bulman mümkün !..
serhates - avatarı
serhates
Ziyaretçi
29 Kasım 2006       Mesaj #1445
serhates - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar kişi listesinin üzerinde "1 bekleyen isteğiniz var" yazıyo acaba bu ne anlam geliyo.paylaşırsanız sevinirim.
mercli - avatarı
mercli
Ziyaretçi
29 Kasım 2006       Mesaj #1446
mercli - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaslar ben msn adresimi silmek istiyorum su anda kendime ait baska bır adres kullandıgım için onceki adresi kullanmıyorum. ama kesinlikle ortadan kalkması gerek nasıl silebilirim. yardım ederseniz sevinirm teşekkurler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Kasım 2006       Mesaj #1447
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
serhates adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar kişi listesinin üzerinde "1 bekleyen isteğiniz var" yazıyo acaba bu ne anlam geliyo.paylaşırsanız sevinirim.

O yaziya tiklayarak bilgi edinebilirsiniz. Bu bekleyen istekler ya space'inizi / kisi bilgilerinizi görme izni istiyor ya da sizi kisi listesine eklemis. Kabul ya da reddetmek icin ilgili secenekleri isaretleyin.

Alıntı
mercli adlı kullanıcıdan alıntı

slm arkadaslar ben msn adresimi silmek istiyorum su anda kendime ait baska bır adres kullandıgım için onceki adresi kullanmıyorum. ama kesinlikle ortadan kalkması gerek nasıl silebilirim. yardım ederseniz sevinirm teşekkurler

Ilgili konuyu inceleyin:
MSN - Hotmail Hesabı Kapatma - Silme
majesticc - avatarı
majesticc
Ziyaretçi
29 Kasım 2006       Mesaj #1448
majesticc - avatarı
Ziyaretçi
pc imdaki messengerden olmadıgım zamanlarda girilen e-posta adreslerini nasıl görebilir yada kayit edebilirim.

yardimci olursaniz sevinirim.basarilar...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Kasım 2006       Mesaj #1449
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
majesticc adlı kullanıcıdan alıntı

pc imdaki messengerden olmadıgım zamanlarda girilen e-posta adreslerini nasıl görebilir yada kayit edebilirim.

yardimci olursaniz sevinirim.basarilar...

Hicbirsey anlamadim. Nasil yani, girilen e-posta adreslerini?Don't Know
paçi - avatarı
paçi
Ziyaretçi
29 Kasım 2006       Mesaj #1450
paçi - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR ARKADAŞIMIN MSN ADRESİNİN ŞİFRESİNİ DEĞİŞTİRDİM HERKEZDE VAR DİYE DEĞİŞTİR DEDİ DEĞİŞTİRDİM AMA ALTERNATİF E-POSTA ADRESİ DE YOK ŞİFREYİDE UNUTTUM VE AYRICA GİZLİ SORUYUDA UNUTMUŞ CEVABINI AÇAMIYORUZ NASIL GERİ KULLANABİLİRİZ KONU İLE İLGİLİ ACİL BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM