Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 146

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.615 Cevap: 3.874
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Kasım 2006       Mesaj #1451
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
paçi adlı kullanıcıdan alıntı

ARKADAŞLAR ARKADAŞIMIN MSN ADRESİNİN ŞİFRESİNİ DEĞİŞTİRDİM HERKEZDE VAR DİYE DEĞİŞTİR DEDİ DEĞİŞTİRDİM AMA ALTERNATİF E-POSTA ADRESİ DE YOK ŞİFREYİDE UNUTTUM VE AYRICA GİZLİ SORUYUDA UNUTMUŞ CEVABINI AÇAMIYORUZ NASIL GERİ KULLANABİLİRİZ KONU İLE İLGİLİ ACİL BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM

Ilgili konuyu inceleyin:
MessenPass & MSN Şifre Bulucular (Hack Değil)
Sponsorlu Bağlantılar
pusucom - avatarı
pusucom
Ziyaretçi
29 Kasım 2006       Mesaj #1452
pusucom - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
L.a.D.y adlı kullanıcıdan alıntı

Buraya ilgili dosya ismini yazip bulunan dosyayi indirin.

DLL-files.com - Contact us indirdim

Sponsorlu Bağlantılar
ben bunu indirdim de şimdi ne yapacam biliyorum???????Msn Dunno Msn Dunno
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Kasım 2006       Mesaj #1453
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
pusucom adlı kullanıcıdan alıntı

DLL-files.com - Contact us indirdim

ben bunu indirdim de şimdi ne yapacam biliyorum???????Msn Dunno Msn Dunno

Gerekli dosyayi indirdiyseniz bunu C:/Program files/MSN Messenger klasörüne atip tekrar oturum acmayi deneyin.
pusucom - avatarı
pusucom
Ziyaretçi
30 Kasım 2006       Mesaj #1454
pusucom - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
L.a.D.y adlı kullanıcıdan alıntı

Gerekli dosyayi indirdiyseniz bunu C:/Program files/MSN Messenger klasörüne atip tekrar oturum acmayi deneyin.

şimdide hata veryor .hata raporu gönderiyor ve yapatıyor kendini ????Msn Dunno Msn Dunno
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Kasım 2006       Mesaj #1455
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
pusucom adlı kullanıcıdan alıntı

şimdide hata veryor .hata raporu gönderiyor ve yapatıyor kendini ????Msn Dunno Msn Dunno

Msn Confused Bunu deneyin...
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Windows Live Messenger'ı Sıfırdan Kurmak İçin:

Alıntı

1-) Program Ekle veya Kaldır listesinden Windows Live Messenger'ı bulup kaldırın.
2-) C:\Program Files\MSN Messenger klasörünü silin. C:\Documents and Settings\windows_oturumu_açma_adınız\Local Settings\Application Data\Microsoft\ klasörü içinde bulunan Windows Live Contacts ve Messenger klasörlerini silin.
3-) Messenger Kimliğimi Nasıl Öğrenirim? konusundaki ilgili klasörü bulup silin.
4-) Başlat > Çalıştır > regedit yazıp enter'layarak Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni çalıştırın.

Alıntı

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\MSNMessenger
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\MSNMessenger anahtarlarını silin.

5-) Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve Windows Live Messenger'ı kurun.

ellagance - avatarı
ellagance
Ziyaretçi
30 Kasım 2006       Mesaj #1456
ellagance - avatarı
Ziyaretçi
slm..iki gun once msn messenger plus yukledim simdi istediim kadar oturum acabiliorum..fakat sorun mesaj kutusuna giremiorum..orayi tikladiim an spng_redir cikiyor..bi bilen varsa please yardimci olsun..
ImaqeMaKeR - avatarı
ImaqeMaKeR
Ziyaretçi
1 Aralık 2006       Mesaj #1457
ImaqeMaKeR - avatarı
Ziyaretçi
merhabaLar ArkadasLar... msnde engelledigim kisilerin engellemesini kaldiramiyoum engelini kaldirmak istediginiz kisinin engelini kaldiramiyorsunuz daha sonra tekrar deneyin diyor... bunun sebebi ne olabilir bu konuda yardimci olursaniz sevinirim..

merhabaLar ArkadasLar... msnde engelledigim kisilerin engellemesini kaldiramiyoum engelini kaldirmak istediginiz kisinin engelini kaldiramiyorsunuz daha sonra tekrar deneyin diyor... bunun sebebi ne olabilir bu konuda yardimci olursaniz sevinirim..
Son düzenleyen ImaqeMaKeR; 1 Aralık 2006 21:28 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
BigRapperBoy - avatarı
BigRapperBoy
Ziyaretçi
1 Aralık 2006       Mesaj #1458
BigRapperBoy - avatarı
Ziyaretçi
1 haftadır 81000388 sorunum war msn de.kafayı yemek üzereym!allah aşkna yardm edn.artk msn ime grmek istiyorum!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Aralık 2006       Mesaj #1459
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ImaqeMaKeR adlı kullanıcıdan alıntı

Bu sorunun neden kaynaklandigini ve nasil cözeceginizi bilmiyorum maalesef. Ancak ayni sorunlar bende karsilastim. Engellediginiz kisiyi silip tekrar eklerseniz kisininizin engelini kaldirabilmeniz mümkün olacaktir.
Alıntı
BigRapperBoy adlı kullanıcıdan alıntı

1 haftadır 81000388 sorunum war msn de.kafayı yemek üzereym!allah aşkna yardm edn.artk msn ime grmek istiyorum!!

Firewall ayarlarinizi kontrol edin. Messenger izin verilenler listesinde olmalidir.
ExCeLLenD - avatarı
ExCeLLenD
Ziyaretçi
4 Aralık 2006       Mesaj #1460
ExCeLLenD - avatarı
Ziyaretçi
arakadaşLar seLamLar benim kuLLanDığım msn bu akşam sorun yarattı 7.5 kuLLanıyorum . 2 msn adresim var fakat bu akaşm ilginçKi bir şey oldu sürekLi kuLLanDığım adresi açmaDı diğerini açıyor açmayan içi hata veriyor.. hata numarası 80004005 bu konuDa yarDıma ihtiyacım oLuCak riCa etsem sorunumu çözermisiniz. saygıLarımLar hakaN..