Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 147

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.602 Cevap: 3.874
ahmetxxx - avatarı
ahmetxxx
Ziyaretçi
4 Aralık 2006       Mesaj #1461
ahmetxxx - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar

Sponsorlu Bağlantılar
C:\Documents and Settings\Bilgisayar adı\Contacts\

içersiindeki logları nasıl okuyabilirim???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Aralık 2006       Mesaj #1462
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ExCeLLenD adlı kullanıcıdan alıntı

arakadaşLar seLamLar benim kuLLanDığım msn bu akşam sorun yarattı 7.5 kuLLanıyorum . 2 msn adresim var fakat bu akaşm ilginçKi bir şey oldu sürekLi kuLLanDığım adresi açmaDı diğerini açıyor açmayan içi hata veriyor.. hata numarası 80004005 bu konuDa yarDıma ihtiyacım oLuCak riCa etsem sorunumu çözermisiniz. saygıLarımLar hakaN..

80004005 nolu hata için;
Sponsorlu Bağlantılar

C:\Documents and Settings\(kullanıcı adınızın olduğu klasör)\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts

Bu klasöre gidin ve Windows Live Contacts klasörünün içinde ne var ne yoksa silin.

Daha sonra giriş yapmayı bir daha deneyin..

Alıntı
ahmetxxx adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar

C:\Documents and Settings\Bilgisayar adı\Contacts\

içersiindeki logları nasıl okuyabilirim???

Bulundugu klasörü belirtmek yerine dosya uzantisini yazar misiniz? O klasörde bende bir cok "log" var Msn Happy
yunemoz - avatarı
yunemoz
Ziyaretçi
5 Aralık 2006       Mesaj #1463
yunemoz - avatarı
Ziyaretçi
benim msn de dosya aktarım hızı problemim var daha önceden hızlı aktarım yapabilirken son zamanlarda inanılmaz yavaşladı.bağğlantıda sınırlı IP falan bişeyler yazıyo ama normal msnye bağlanabiliyorum.bağlantım 2048 mbit.yardımcı olablirseniz sevinirim.
jayjay2000 - avatarı
jayjay2000
Ziyaretçi
6 Aralık 2006       Mesaj #1464
jayjay2000 - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar,

msn' den mesaj geldiğinde mesajı okumak için tıkladığımda sayfa açılır açılmaz baska bir bilgisayar' dan oturum actınız diye uyarı geliyor ve msn kapanıyor. MSN Live kullanıyorum, ne yapmalıyım acaba?

İşletim sistemim: WinXp Home SP2

İnternet bağlantım: ADSL 16 Mbit/s

Mevcut Virus Programı: Antivir

Selamlar
EmreKartal - avatarı
EmreKartal
Ziyaretçi
6 Aralık 2006       Mesaj #1465
EmreKartal - avatarı
Ziyaretçi
MSN Live kullanıyorum... Oturum açmak için kısayola tıklayınca

runtime error!!

C/Program Files/MSN Messenger/msnmsgr.exe

R6025

-pure virtual function call

diye bir hata veriyor Msn sil yükle baştan kur herşeyi denedim ama bi çözüm bulamadım.Yardımcı olursanız sevinirm... Teşekkürler
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
6 Aralık 2006       Mesaj #1466
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
yunemoz adlı kullanıcıdan alıntı

benim msn de dosya aktarım hızı problemim var daha önceden hızlı aktarım yapabilirken son zamanlarda inanılmaz yavaşladı.bağğlantıda sınırlı IP falan bişeyler yazıyo ama normal msnye bağlanabiliyorum.bağlantım 2048 mbit.yardımcı olablirseniz sevinirim.

NormaL şartlarda DownLoad hızı 2048 onlan bir bağlantıdan 512 kpsb hızında upload gerçekleştirebilirsiniz. Ancak Telekomdan oluşabilecek yada dosyayı gönderdiğiniz kişinin kullandığı bağlşantı türüne bağlı olabilecek sorunlar olabilir.
örneyin stabil 256 kpsb download hızı olan bir yere 512 ile veri gönderdiğinizde bunlar 256 şekilde karşı tarafa iletilir başka bir kişi iLe dosya transfer etmeyi deneyin.

Alıntı
EmreKartal adlı kullanıcıdan alıntı

MSN Live kullanıyorum... Oturum açmak için kısayola tıklayınca

runtime error!!

C/Program Files/MSN Messenger/msnmsgr.exe

R6025

-pure virtual function call

diye bir hata veriyor Msn sil yükle baştan kur herşeyi denedim ama bi çözüm bulamadım.Yardımcı olursanız sevinirm... Teşekkürler

peki direk C/Program Files/MSN Messenger/msnmsgr 'a tıkladığınızda bağlanabiliyormusunuz.?

Messenger'ın Kurulumunu gerçekleştirirken program files klasörünün içersindeki
MSN Messenger 'ın seçilip seçilmediğini kontrol edin sanırım sorun masaüstünde oluşan kısa yolda..

eğer direk olarak
C/Program Files/MSN Messenger/msnmsgr 'dan ulaşabiliyorsanız msnmsngr.exe'dosyasına Sağ Tıklayın Masaüstüne kısayol oluştur seçeneyini seçin. diğer kısayolu silin bunu kullanmaya devam edin Break
markys - avatarı
markys
Ziyaretçi
7 Aralık 2006       Mesaj #1467
markys - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar. siteye yeni katıldım. benim sorum şu. bir program varmış.pc ye yüklediğinizde bugüne kadar yapılan bütün yazışmaları msn geçmişlerini döküyormuş. ismini sorduğumda bana msxlabs dediler. nette araştırırkende bu siteyi buldum. bilgisi olan varmı acaba.
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
7 Aralık 2006       Mesaj #1468
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
markys adlı kullanıcıdan alıntı

slm arkadaşlar. siteye yeni katıldım. benim sorum şu. bir program varmış.pc ye yüklediğinizde bugüne kadar yapılan bütün yazışmaları msn geçmişlerini döküyormuş. ismini sorduğumda bana msxlabs dediler. nette araştırırkende bu siteyi buldum. bilgisi olan varmı acaba.

pc ye yüklediğinizde bugüne kadar yapılan bütün yazışmaları msn geçmişlerini gösteren bir program varsa ki Sanmıyorum istediğiniz gibi bir program olduğunu..

Bulursanız bizede haber verin Don't KnowDon't Know
asl_34 - avatarı
asl_34
Ziyaretçi
7 Aralık 2006       Mesaj #1469
asl_34 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar sizden acil yardım istiyorum msnde sorunmu var acaba
açılıraçılmaz düşüyorum
ayrıca msn sayfasından yeni hesap alınmıyor sebebi nedir lütfen yardımMsn Cry
ahardal - avatarı
ahardal
Ziyaretçi
8 Aralık 2006       Mesaj #1470
ahardal - avatarı
Ziyaretçi
Herkese selam
Ben bişey öğrenmek istiyorum. Bir arkadaşım bana msn de tavla için teklif yolladı bende kabul ettim ve onunla olan konuşma penceremde tavla oynadık kendisiyle bu teklifi ben bi başkasına nasıl yollayabilirim zira bende oyunlar içinde tavla yok 5 tane oyun var ama tavla yok.

Eğer yardımcı olursanız çok minnettar olurum

Saygılarımla....