Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 148

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.602 Cevap: 3.874
webmetin - avatarı
webmetin
Ziyaretçi
8 Aralık 2006       Mesaj #1471
webmetin - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba..
Benim sorunum biraz ilginç Msn live kullanıyorum..
Sponsorlu Bağlantılar
2 3 adet mailim var 1 mailimle bağlan dedigimde msn pat diye kapanıyor.. diğer maillerimle giriş yaptıgımda sorun yok.. işyerindeki pc de ve laptopumda aynı sorunla karşılaşıyorum.. işyerimdeki pc de man live ı kaldırdım ve msn 7.5 kurdum gayet sorunsuz bütün maillerimle giriş yapabiliyorum.. ama msn live da asıl kullandığım mail adrssimle girerken kapanıyo msn komple.. sorun nedir? yardımcı olurmusunuz..

teşekkürler
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
8 Aralık 2006       Mesaj #1472
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
asl_34 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar sizden acil yardım istiyorum msnde sorunmu var acaba
açılıraçılmaz düşüyorum

Sponsorlu Bağlantılar
ayrıca msn sayfasından yeni hesap alınmıyor sebebi nedir lütfen yardımMsn Cry

messenger'da bir genel mesajların iletilmeme hatası mevcuttu buda onun yayında getirdiği bir problem olabilir kısa bir süre sonra tekrar deneyin..
omurgurkan - avatarı
omurgurkan
Ziyaretçi
8 Aralık 2006       Mesaj #1473
omurgurkan - avatarı
Ziyaretçi
MSN Live Messenger 8.0 kullanıorum...

Kendi hesabımı acınca Microsoft Hata Raporu veriyor...Bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor şeklinde...Yani MSN hatası değil Windows hatası...

MSN i tekrar silip yukleyince yine duzelmedi..Virus taraması yaptırdım virus de yok...Durup dururken oldu zaten 2 gun once normaldi...

Ama başka bir msn hesabı actıgımda bu hatayı vermiyor...Neden kaynaklanıyor olabilir?Nasıl duzeltecegim?kafayı yicem...

Yardım ederseniz sevinirim cok....
demux - avatarı
demux
Ziyaretçi
8 Aralık 2006       Mesaj #1474
demux - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
omurgurkan adlı kullanıcıdan alıntı

Kendi hesabımı acınca Microsoft Hata Raporu veriyor...Bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor şeklinde...Yani MSN hatası değil Windows hatası...

MSN i tekrar silip yukleyince yine duzelmedi..Virus taraması yaptırdım virus de yok...Durup dururken oldu zaten 2 gun once normaldi...

Ama başka bir msn hesabı actıgımda bu hatayı vermiyor...Neden kaynaklanıyor olabilir?Nasıl duzeltecegim?kafayı yicem...

aynı sorun bendede var bu aralar
eLmA_$eKeR! - avatarı
eLmA_$eKeR!
Ziyaretçi
9 Aralık 2006       Mesaj #1475
eLmA_$eKeR! - avatarı
Ziyaretçi
AppName: msnmsgr.exe AppVer: 8.0.812.0 AppStamp:44cc1896
ModName: unknown ModVer: 0.0.0.0 ModStamp:00000000
fDebug: 0 Offset: 00000000

yaaa imdat nolursunus allahını sewen yardım etsin msnim bu hatayı wererek kapanıo açılmıo yaa hiç bi adreste açamıorum yalwarıorum yardım edin Msn Sad
sknonwnm - avatarı
sknonwnm
Ziyaretçi
9 Aralık 2006       Mesaj #1476
sknonwnm - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bu soruna cewap bulabilirmisiniz acaba..ilgileriniz için şimdiden teşekkürler..hataya ait resim linktedir..ilgilendiğiniz içinde çok teşekkürler..

ImageShack - Hosting :: msnhataav5.png
yahu_mahu - avatarı
yahu_mahu
Ziyaretçi
9 Aralık 2006       Mesaj #1477
yahu_mahu - avatarı
Ziyaretçi
ben de aynı şey oluyor..başka bi adresle açılıyor oturum, kendi adresimle açılmıyor.. sorunu çözebilen yok mu ??
Hilal66 - avatarı
Hilal66
Ziyaretçi
9 Aralık 2006       Mesaj #1478
Hilal66 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar, bi adresi tamamen nasil listemizden silebiliriz?
misal tanimadimiz birileri eklemisse, ve merak ettimiz icin kabul etmissek, ve sonrada silmek istiyorsak sileriz , ama her zaman o kisiyi kabul ettimiz aranip bulunabilir , bunun caresi yok mu???
turk_che - avatarı
turk_che
Ziyaretçi
10 Aralık 2006       Mesaj #1479
turk_che - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaslar
bir rica olacak bildiniz bir msn pro ceviri varmı acaba yabancı dil cevirisi simdiden tsk ederim
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
10 Aralık 2006       Mesaj #1480
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
omurgurkan adlı kullanıcıdan alıntı

Alıntı
demux adlı kullanıcıdan alıntı

aynı sorun bendede var bu aralar

Alıntı
sknonwnm adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar bu soruna cewap bulabilirmisiniz acaba..ilgileriniz için şimdiden teşekkürler..hataya ait resim linktedir..ilgilendiğiniz içinde çok teşekkürler..

ImageShack - Hosting :: msnhataav5.png

Alıntı
yahu_mahu adlı kullanıcıdan alıntı

ben de aynı şey oluyor..başka bi adresle açılıyor oturum, kendi adresimle açılmıyor.. sorunu çözebilen yok mu ??

evet sanıyorumki messenger 'dan kaynaklanan bir problem daha önce bende yaşamıştım.
Sorunu çözmek için adımları izleyin:
Başlat> programlar> denetim masası yolunu izleyerek program ekle/kaldırı açın.
Burdan messenger'ı unistall edin.

daha sonra Bilgisayarım > c > programfiles > msn klasörünü temizleyin.

C:\Program Files\MSN Messenger klasörünü silin daha sonra

- Başlatten çalıştır'a tıklayın regedit.exe yazıp enter'a basın. Aşağıdakileri silin:

- HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\MSNMessenger ı silin...

- HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\MSNMessenger ı silin...

- MSN Messenger'ı tekrar kurun...

Alıntı
eLmA_$eKeR! adlı kullanıcıdan alıntı

AppName: msnmsgr.exe AppVer: 8.0.812.0 AppStamp:44cc1896
ModName: unknown ModVer: 0.0.0.0 ModStamp:00000000
fDebug: 0 Offset: 00000000

yaaa imdat nolursunus allahını sewen yardım etsin msnim bu hatayı wererek kapanıo açılmıo yaa hiç bi adreste açamıorum yalwarıorum yardım edin Msn Sad

bu hata ile karşılaşan başka bir üyemiz üstta yazdığım adımları tekrarlıyarak yani messenger 'ı tamamen silip tekrar kurak bu sorundan kortulduğunu belirtmişti denemenizi öneririm.

Alıntı
Hilal66 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar, bi adresi tamamen nasil listemizden silebiliriz?
misal tanimadimiz birileri eklemisse, ve merak ettimiz icin kabul etmissek, ve sonrada silmek istiyorsak sileriz , ama her zaman o kisiyi kabul ettimiz aranip bulunabilir , bunun caresi yok mu???

Evet Listenizden kople Temizleyebilirsiniz. Resimler'ile göstermeye çalıştım, inceleyin.

ad305m1xo3

ad305m2rf4

Daha sonra Messenger > araçlar > seçenekler > gizlilik 'e ulaşın ve burdan kişiyi bulup sağ tıklayarak sil seçeneyini seçin..

ad305m3hl4

Alıntı
turk_che adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba arkadaslar
bir rica olacak bildiniz bir msn pro ceviri varmı acaba yabancı dil cevirisi simdiden tsk ederim

Alttaki bağlantıda bulunan programı inceleyiniz.
https://www.msxlabs.org/forum/diger-msn-messenger-programlari/2387-msn-chat-sozlugu.html